Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Cervanek
Avatar
12. července 2017 08:37
Reakce na wendulka:

Platby kartou na Neosu už jedou, oni je mají propojené s PayPalem podobně jako puredistance a jiní, poplatky nejsou zvýšené, jdou normálně kurzem.

Pokud jde o essenza a můj případ z jara byl ten, že prostě meli poruchu, její odstranění trvalo několik dnů a měli vyhrazeného jednoho člověka na speciální transakci pro navádění platby kartou. Já jsem s nimi tehdy i mluvila i si s nimi psala. Mohli klidně uvést do plateb, že je dočasný problém s kartama - člověk by nebyl tolik ve stresu. Leccos se dá pochopit, když LIDSKÁ komunikace funguje.

(PayPal je celosvětová organizace, podobně jako TrustPilot a podobně jako ještě jedna firma, co je v Londýně či UK a má na starosti řízení faktur pro firmy, která všem spravuje platby, podobně jako SAP a další a další nástroje, základní SAP transakce jdou přes Filipíny a něco přes Indii. To je všechno fajn, když není porucha někde po trase)

Držím palce s nákupama

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. července 2017 09:01
Reakce na Cervanek:

Tak to je fajn, že aspoň někde reaguje pružně.

Na to už jsem kolikrát koukala, že u možnosti platby PayPalem, je kromě přihlášení na účet i volba platit kartou, ale nikdy jsem na to zatím nezkoušela kliknout.

Takže tam to jde normálně přes kurz banky? V tom případě to budu muset taky zkusit, když by mi někdy klasická volba platit kartou zase blbla.

Jinak s Tebou naprosto souhlasím. Pokud mají technické potíže s platbami, měli by dát zákazníkům na stránky nějaké upozornění a ne je nechat tápat, co se děje. To zase podle mě není takový problém, aby jim to zabralo moře času. Lidská komunikace je základ.

Díky.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 25. července 2017 21:35

Tak kauza essenza nekončí a už začínám být fakt naštvaná. V pátek dopoledne se mi ozvali, že tedy vůni už mají, nicméně najednou, že nemají dva z mnou placených vzorků a že jim mám dát vědět, jaké chci náhradní. Odpověděla jsem obratem. Reakce ten samozřejmě žádná, jestli tedy ty náhradní mají anebo mi za ně tu část peněz refundují.

V pondělí opět bez reakce, takže jsem jim v poledne napsala, že 24 hodinová lhůta pro slíbenou reakci z jejich strany uplynula, že bych ráda věděla, na čem jsem - je zajímavé, že když jsem chtěla za objednávku zaplatit, tak reagovali během chvilky.

Odpověď přišla až odpoledne, že o víkendu nepracují a že balíček pošlou dnes. Tak to mi bylo jasné, že o víkendu nepracují, chtěla jsem jen odpověď, jestli tedy ty náhradní vzorky mají nebo ne, ale nechala jsem to být. Nicméně zpráva o expedici samozřejmě nedorazila.

Načež jsem jim dnes v poledne psala znovu, že včera mi slibovali expedici, ale číslo zásilky neposlali, zda tedy expedovali včera nebo až dnes.

Následovala odpověď, že najednou prý ještě chystají ty dva náhradní vzorky - od pátku- a číslo zásilky mi pošlou dnes odpoledne.

A co myslíte? Ano, zase nic neposlali.

Kdyby mi napsali v pondělí rovnou, že na expedici potřebují víc času, tak bych sice mrmlala taky, no nějak bych to už rozdýchala.

Ale vědomě lhát zákazníkovi a hned dvakrát po sobě, to už považuju za nehoráznost.

Cervanek
Avatar
25. července 2017 23:53
Reakce na wendulka:

To je nehoraznost. 

pokud by se to stalo mi, uz bych tam brnkla a zjistovala, jak se veci maji, pohovorila si i trochu mozna primo i s jejich sefovou. Pokud by se nic nedelo, ci by to opet hrali do autu, zadala bych penize zpet. Nebyla bys ani prvni, ani posledni.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 26. července 2017 00:07
Reakce na wendulka:

Tohle je fakt neskutečný .

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. července 2017 00:19
Reakce na Cervanek:

No já už jsem panu Kratzovi, který se mnou komunikuje, právě sepsala trochu ostřejší e-mail, že mu píšu už potřetí a tentokrát prosím reálný termín, žádné další domněnky, protože celá ta situace mi přestává být jako zákazníkovi příjemná.

A jestli na tohle nezareagují, přistoupím asi i k tomu telefonátu, případně pohrozím stornem objednávky. Mám to placené PayPalem, takže v tomhle ohledu se o peníze nebojím.

Hlavně jsem ale konsternovaná, jak úroveň jejich služeb od jara spadla až takhle dolů.

Cervanek
Avatar
26. července 2017 06:11
Reakce na wendulka:

Kratz neni sef a je na tyto zalezitosti prilis kratky. Chce to napsat i na Frau Elke - je tam uvedena jako GF, at si udelaji poradek s WM - tedy se skladovym hospodarstvim. Pokud uvadi, ze vune je skladem, vychazim jako zakaznik, ze skladem je, proto objednam a zaplatim. V podstate vkladam do nich duveru a platim predem jako zahranicni zakaznik jinou moznost nemam.

Samozrejme chybicka se sem tam muze vloudit a system je jen vec a muze kiksnout. Ale ne opakovane u teze objednavky. Kdyz jedna strana takto neplni, druha muze od obchodu odstoupit - to je nejzazsi moznost.

Jako nabizejici se ale snazim vyhovet a udelat maximum, i kdybych zbozi mela koupit "pres ulici" uz vubec, kdyz mam zaplaceno. Nenecham zakaznika ve stichu a jde take o"me" dobre jmeno. Nedobre zkusenosti, jsou jako nemoc, rychle se siri a zustava pak neduvera! A to je zle.

Vendulko, tato situace neni ojedinela. Bud je mylne uvedena zasoba, nebo je problem s nefunkcnim systemem platby, ktery je elektronicky, vim, ze neni nic idealni. ale musi fungovat LIDSKA komunikace. Jeste nejsme ROBOTI z Prumyslu 4. Jinak jsem "na odchodu" a priste pujdu jinam. 

Drzim Ti palce!

Cervanek
Avatar
26. července 2017 06:28
Reakce na wendulka:

Jinak zde neni problem financni, ja platim vzdy kartou, paypal ani nemam.

akorat tu sem tam drhne to nastaveni

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 26. července 2017 09:23
Reakce na wendulka:

To je už naozaj nehoráznosť! Obdivujem tvoju trpezlivosť, ja by som už bola požiadala o storno. Mňa pár krát vytočili tak, že som to urobila, naposledy ma naťahovali mesiac, vtedy som sa zapovedala, že u nich viac nakupovať nebudem. 

Keď som EN cca pred štyrmi-piatimi rokmi objavila, bola som z nich unesená, objednávky posielali bleskovo, aj vtedy, keď sa jednalo len o vzorky, všetko klapalo ako hodinky. No posledné dva roky to už je fakt lotéria, aj keď majú značky, ktoré sa inde vyskúšať nedajú. Pár krát už som mala zase pokušenie, ale tieto prieťahy a zavádzanie ma od nákupu spoľahlivo odradili. Nemecká spoľahlivosť a precíznosť je fuč, čistý chaos.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. července 2017 09:53
Reakce na Cervanek:

"Chce to napsat i na Frau Elke - je tam uvedena jako GF,"

Kde? Můžeš mi, prosím, poslat link? Já našla jen ten telefon pro zákazníky ze zahraničí a tu stránku s online formulářem a mailem fragensieuns@essenza-nobile.de.

Abych ale pravdu řekla, spíš než volat jim mám docela chuť obrátit se přímo na PayPal a zavařit jim to tam, jak se začali chovat vůči zákazníkům.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. července 2017 10:05
Reakce na Ayuri:

No však jestli zase přijde další lež, tak už jim tím stornem hodlám pohrozit a v krajním případě tu objednávku asi fakt stornuju, ale vezmu to přímo přes PayPal. Moje trpělivost také není nekonečná.

Já už jsem jednou s nima na dost dlouhou dobu skončila. To když jsem je musela opakovaně uhánět, aby mi refundovali částku za nedodaný vzorek. Pak jsem ale téměř po roce podlehla pokušení kvůli Aura Sublime, která až na to, že šla zaplatit jen PayPalem, proběhla v klidu. A teď najednou tohle.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 26. července 2017 10:16
Reakce na wendulka:

Jj, zlatý PayPal. Zaujímavé, koľko mŕtvych chrobákov po zmienke o  refundácii zrazu ožije.

Cervanek
Avatar
26. července 2017 11:27
Reakce na wendulka:

Vendulko, nemám teď od nich žádný, mail, od jarní "akce" s nefunkčností placení kartou, jsem od nicn nic nebrala, (byť mi psali srdceryvný mail, že jim je vše líto i to, že nevyužiji jejich slevovou akci a obrátím se přímo na puredistance, o kterou jsem měla zájem). 

kontakt na jednatele by měl být uvedený v elektronickém podpisu, také lze napsat veřejně na FB

ovšem jak uvádí zde Ayuri  napsat na paypal je ještě účinnější.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. července 2017 13:56
Reakce na Cervanek:

Tak teprve teď z nich vylezlo, že zaměstnankyně, která připravuje vzorky, prý náhle onemocněla a oni teď bojují s rozsáhlými výpadky v objednávkách a tento týden mi už nemohou odeslání balíčku garantovat.

No chápeš ten argument? V celé firmě je jen jediný člověk, který je schopen připravit vzorky?

Jako odškodnění mi nabízí možnost vybrat si 2 až 3 vzorky navíc bez ohledu na cenu, což je fakt skvělý, když nemají nikoho, kdo by je připravil a většinu z nich stejně nemají.

Ještě čekám, co Mija, protože v ní se mnou má jeden vzorek a už mi za něj poslala peníze, když mi v pondělí příslíbili odeslání, ale jsem jen krůček od toho celou objednávku ihned stornovat a na jejich "velkorysou" nabídku se jim zvysoka vykašlat.

Cervanek
Avatar
26. července 2017 14:16
Reakce na wendulka:

argument napsali "na uklidněnou", nic lepšího je nenapadlo. E-shop je pořád ve stresu, je to jiný způsob prodeje. Pokud je člověk potichu, tak i oni jsou potichu, jakmile se  ale něco vymamlasí,   hledají "odpovědi", jak zákazníka uklidnit nebo odpálkovat.

V dobách, kdy jsem u nich objednávala, tak jsem k vzorkům psávala, (jednalo se o neplatící), že na nich netrvám, protože mi šlo o vůni.

Jednou jsem chtěla ale od Andyho No 11 - ty "konvalinkové zvonky", vůbec mě nenapadlo, že nejsou, když byly "auf Lager", když se dva dny nic nedělo, tak jsem jim volala a slavný Herr Kratz mi řekl, že "zvonky" nejsou a budou, až přijdou cca za měsíc možná i za dýl. Tak jsem jim řekla, že si vezmu No 08 chyprovou růži a tak se to vyřešilo, bylo to za stejnou cenu.

Na jaře to bylo horší, nefungoval jim platební systém a to mi psali, že jsem už od nich nic dlouho nekoupila a proto mi nabízí 10% slevu. Celé martyrium jsem psala, nebudu se opakovat. Od té doby u nich nekupuji.

Vidím, že situace zde se nezlepšila. Jeden člověk na celý svět??? No nevím, že by vyjímečně doba dovolených? (Když mi chybí lidi, tak si je doberu na brigádu)

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:24
Reakce na Cervanek:

Přesně. Mně se ten argument nezdá.

Hlavně ta odpověď na mou otázku, kdy přesně můžu čekat expedici: "do konce tohoto týdne už ne - tomu říkám konkrétní odpověď.

To je jako když jsem se ptala, kdy přesně jim příjde ta vůně, kteoru měli mít skladem a neměli. To mi tehdy pan Kratz odpověděl, že v půlce / na konci měsíce.

Offline Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:27
Reakce na wendulka:

Vendulko, přeji pevné nervy při řešení této situace.  Já osobně už jsem s Essenza-Nobile definitivně skončila po nevydařené objednávce Vjola někdy před půl rokem. Taky mi napsali spoustu výmluv, proč stále neodesílají vůni, kterou měli na stránkách skladem a kterou jsem měla zaplacenou. Naštěstí vše, co nabízejí, se dá sehnat i jinde..

Offline jerry
Avatar
8894 příspěvků moje polička 26. července 2017 15:47
Reakce na wendulka:

"Tak teprve teď z nich vylezlo, že zaměstnankyně, která připravuje vzorky, prý náhle onemocněla a oni teď bojují s rozsáhlými výpadky v objednávkách a tento týden mi už nemohou odeslání balíčku garantovat."

Mě to přijde jako hodně nevěrohodná výmluva - kdyby to byla pravda, tak by ti to napsali rovnou a nekrmili tě informacemi o tom, že už odeslali.

A že by měli jednu jedinou zaměstnankyni na vzorky nebo že by to byla tak vysoce specializovaná činnost, že by to nezvládl nikdo jiný? To je výmluva žáčka 1.B.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 26. července 2017 15:59
Reakce na wendulka:

Obchod neznám, ale takhle z dálky to na mě působí jako finanční problémy ( vůně nakupují až když zákazník zaplatí, tzn. nevedu sklad, nedostatek pracovní síly, protože nemám na zaměstnance, blbé výmluvy, nekonkrétní vyhýbavé odpovědi). Mohu se samozřejmě mýlit, ale moc důvěryhodně na mě nepůsobí.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. července 2017 16:00
Reakce na Martula:

Hm, tak vidím, že moje zkušenost není ojedinělá. No já jsem s nimi po dnešku také skončila definitivně. Tu Aura Sublime se pak pokusím sehnat jinde.