Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 02. července 2017 08:38
Reakce na Dalia:

...to zas ano. Plno starostí, vyřizování...

Ale nakonec - pohoda.!

A důvod k odměně

Abych nebyla OT - chci nějakou vůni a nevím, jakou.

Momentálně jsem ve stavu, že bych jich potřebovala tak cca deset najednou.

Protože nevím, co přesně chci

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. července 2017 22:50
Reakce na razorblade:

Vrtala mi hlavou ta Tebou vnímaná podobnost Shalimaru a Noir od Forda, který jsem v poslední době častěji nosila. Podle mě Ti může vadit  kombinace svěžího a sladkého. U Shalimaru bergamot a kořeněná vanilka a u Forda bergamot a ambra s vanilkou, pelargónií a navíc velká nálož pačuli. Stejné složky to nejsou, ale ta kombinace může vyznít podobně nebo někomu podobně "nevonět".

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. července 2017 21:21

Dnes jsem myslela, že během objednávání na essenza nobile asi umřu nebo mi minimálně rupnou nervy.

Systém mi totiž odmítl jak platbu kartou, tak i PayPalem. A ne jednou. Hned třikrát! Což už mi začalo být hodně divné, takže jsem jim napsala a dozvěděla se, že je o víkendu napadli hackeři, tudíž jejich poskytovalé platebních bran jim zablokovali veškeré platby.

Načež mi napsali, že by vše mělo být v pořádku. Zkusila jsem tedy počtvrté. Opět nic.

Tak jsem odpověděla, že chyba tedy asi opravená není, pročež mi odpověděli, že problém je poněkud rozsáhlejší a dnes už to nejspíš nezprovozní.

Když jsem pak navečer koukla do mailu, najednou mi přišly všechny čtyři výpisy objednávek, ale naštěstí jen jedna stržená platba z PayPalu.

Zkrontrolovala jsem proto radši hned svůj zákaznický účet u nich a vypadá to, že to nějak dohromady dali. Jen mě trochu zaráží, že jako zaplacená se mi ukazuje ta třetí objednávka ze čtyř, nikoliv ta poslední, což by mi přišlo logické.

No nezbývá mi doufat, že se objednávky snad dočkám.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 10. července 2017 22:20
Reakce na wendulka:

Tak jsem dnes vytáhla vzorky...je to trochu k vzteku, když je na originálním vzorku parfému jen Montale Paris...to asi opravdu neodhadnu. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. července 2017 22:23
Reakce na Renusatko:

Hm, tak zrovna u Montale bych si to asi taky netroufla odhadnout.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 10. července 2017 22:36
Reakce na wendulka:

Tak se koukám na tvoje potíže s platbou. Manžel se dnes rozčiloval z podobného důvodu, jen ta platba mu odešla nakonec 2x. Půl dne to řešil. Snad ti vše dojde, pokud nemají peníze hackeři. 

Já jsem se taky dnes nestačila divit, když jsem ráno koukla na zásilku s odstřikem a  vysokčilo mi, že byla v 8 ráno doručena. Celá rodina doma a nikdo nezvonil, balíček taky nikde. Volám na poštu a už ho prostě musím mít. Slečna mi slíbila, že se na to podívá. No najednou ve 14 pošta s balíčkem. Pán se spletl a dal to někomu jinému. Naštěstí ta dotyčná chtěla svoje cenné psaní a tak moje slušně vrátila.  

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. července 2017 23:50
Reakce na Renusatko:

Taky doufám. Podle výpisu z PayPalu a internetbankingu to vypadá v pořádku, ale stoprocentně jistá si budu asi až zítra.

Moc hezký. Mně balíček s QVLP přebírala sestra a naštěstí ho nikomu jinému nestrčili. Nicméně taky už jsem jednou zažila, že moje cenné psaní frkli sousedovi, což by bylo podle jejich interních předpisů v pořádku, pokud by mi nechali ve schránce oznámení, u koho konkrétně ho mám hledat. No nenechali. To jsem tehdy myslela, že mě klepne, dokud soused nezazvonil (nechali to sousedovi, který bydlí o patro níž a skoro se nevídáme).

Tak hlavně, že to nakonec dobře dopadlo.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2017 16:02
Reakce na Renusatko:

Hmno, tak platbu z PayPalu za objednávku má skutečně essenza, ale tím dobré zprávy končí, jelikož mi oznámili, že mnou objednanou vůni vlastně vůbec nemají skladem a že odeslání se tudíž o několik dnů prodlouží, ať jsem trpělivá. Ale že by teda podobně jako ALZD udali nějaké časové rozpětí, jestli o 5 nebo 20 dnů, to ne.

Tak jsem je o to požádala a jsem zvědavá, zda se mi uráčí ozvat.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 11. července 2017 16:13
Reakce na wendulka:

Vendulka, tvoj príspevok zo včerajška čítam až teraz. Ja sa s objednávkou u nich moncujem už druhý deň.

Včera mi najskôr celá stránka padala a dnes mi ich systém nezoberie platbu. Nemám PayPal, platím kartou.

Ako mi to nezoberie platbu, tak mne sa nezobrazí ani objednávka. Asi to nechám tak a skúsim až o niekoľko dní. Ale je to na šľaktrafenie! O objednávke uvažujem už niekoľko dní a keď sa rozhýbem, tak toto. 

Možno na svoju objednávku nebudeš dlho čakať. Aj mne sa už u nich stalo (2x), že mi poslali mail, že vôňu nemajú, ale potom ju do 2-3 dní vždy poslali. Držím ti palce.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2017 16:46
Reakce na Micuska:

Mně platba kartou u nich nešla už na jaře. Ale to mi prošel alespoň ten PayPal, tak jsem jim ani nepsala jako teď.

To věřím, že je to k vzteku. Ale asi bych tu objednávku odložila o pár dní, pokud tě třeba časově netlačí využití slevového kódu. Podle toho, co mi psali, se jim povedlo zprovoznit zatím jen ten PayPal.

Mně akorát na essenze a vlastně i na ALZD dlouhodbě štve to, že nemají tu dostupnost vůní vázanou na sklad, aby zákazník viděl, jestli ji fakt mají nebo ne. Už jsem jim to psala několikrát německy a jsem přesvědčená, že nebudu ani zdaleka jediná. A furt nic.

Teď mi odpověděli, že dodávku s mojí vůní očekávají buď v půlce, ale taky až možná koncem tohoto měsíce. To je teda rozpětí! Jako bych si to sama sobě předpověděla.

Díky, to držení palců budu docela potřebovat, Mně samotné  by to bylo samozřejmě fuk, jenže v té objednávce je i jeden vzorek pro Miju. I proto jsem schválně objednala s takovým předstihem, abych jí ho stihla předat 1. srpna na dalším srazu. Takže musím doufat, že do dvou týdnů jim snad ta vůně přijde.

Online Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:19
Reakce na wendulka:

Wendulko, se mnou si nedělej hlavu:) A hlavně až ti písnou, že je balíček na cestě, dej vědět. Jsem sice v cizině do 23.7:, ale pak ti hned odešlu požadovanou částku

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:22
Reakce na wendulka:

Neboj, dobre to dopadne. Ked som sa ja pytala, ze ako dlho budem cakat, tak mi napisali, ze cca 14 dni a bum! A ozaj za 2-3 dni som uz mala sledovacie cislo zasielky. Mne u nich karta funguje. Naposledy som objednavala tusim koncom marca.

O ALDZ mi ani nehovor. Raz som na zasielku cakala vyse mesiaca. V obchode furt prepisovali a posuvali datum naskladnenia. Normalne ma presla chut na tu vonu a nakoniec ozaj skoncila na muzovej policke a tusim ju nenosi ani on. Ale to uz bolo davno. Mozno sa zlepsili, davno som tam neobjednavala.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:24
Reakce na Korsičanka:

O.K. Beru na vědomí.

Já jsem původně počítala s tím, že ti napíšu dnes, ale když odpověděli, že se to takhle blbě protáhne, tak to samozřejmě nechám teprve, až když o nich přijde potvrzující zpráva, že všechno odeslali.

Online Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:26
Reakce na Micuska:

Na Neos1911 teda zdaleka "nemají"! Z Itálie za 2 dny Ale bohužel v Neos nenabízejí všechny značky:(

Online Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:28
Reakce na wendulka:

Děkuji

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:29
Reakce na Micuska:

Díky. Doufám, že máš pravdu.

No mně tak karta do loňska taky fungovala, až letos začala blbnout.

Fakt? Tak to mě mrzí. Já zatím nejdéle čekala na stovkovou Ibitiru v době, kdy se nedala jinde sehnat a neměli ji online v e-shopu. To trovalo asi měsíc, ovšem důvodem bylo, že v Xerjoffu měli celopodnikovou dovolenou. Jinak v případě vůní uváděných jimi skladem a neměli je, ta čekací lhůta u mě nepřesáhla nikdy 2 týdny.

No kdyby mi to prodlužovali jako Tobě, to bych se rozhodně taky nakrkla a neměla z vůně už vůbec radost.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 11. července 2017 17:33
Reakce na Korsičanka:

Ale aj na Essenza vedia byt sikovny. Naposledy mi balicek prisiel tiez za dva dni. Vonu ktoru chcem nikto iny nema a druhu co som si vysnila maju na ALDZ vypredanu. Aspon usetrim 

Online Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 11. července 2017 20:18
Reakce na Micuska:

Však oni ji někde dostanou, nebo se Essenza posbírá a ty budeš spokojená a o něco chudší, Vierka:) Ó, jak to všechny prožíváme stejně!

Cervanek
Avatar
11. července 2017 20:49

wendulka Renusatko Micuska 

dneska byl den "blbec" asi vsude, chtela jsem si objednat Burlesque a neco od Jul et Mad na Fragrance & Art. Paypal tez nemam a chtela jsem platit kartou, moznost tam je a porad mi to hlasilo, ze c. karty neni uplne. Zkousela jsem nekolikrat az jsem to vzdala.

pak jsem sla do neosu jen na burlesque a problem tentyz, u karet maji napsanou hromadnou zpravu, ze platby nejdou pres neos,ale

PayPal com a muzeme v klidu a bezpeci nakupovat. To jsem si vsimla na posledni chvili, protoze jsem porad zaklikla kartu a pak si teprve vsimla chlivku s prepaid se dvema kartama visa a mastercard, ale na tuto ikonu jsem uz neklikla. Rekla jsem si, ze to je asi nejake znameni a nemam kupovat

pak jsem volalala do vava-voomu a plkaly jsme asi hodinu s pani majitelkou. Bude objednavat dvacitky mych tuzeb a prijdou asi koncem pristiho tydne, posle mi mail (chtela jsem TSG a SOL)

Jinak Vendulko, na essenza meli podobny problem na jare, kdy jsem tam tez visela s kartou a po telefonu mi hlasili, ze maji poruchu a ze pry moznost je, ale dost krkolomnou cestou, co mi nabizeli, coz na me to pusobilo neduveryhodne, tak jsem do toho pak nesla. A ze zbozi neni, kdyz clovek objednava, uz se mi tez stalo a bylo to na draka. Jakoby jim selhavaly mj. i sytemy na zasoby. Na alzd byva podobny problem s rizenim zasob

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2017 21:17
Reakce na Cervanek:

Tak to je fakt zvláštní, že to postihlo tolik parfémových e-shopů naráz.

Návštěva Vavavoom mě čeká už příští týden. Nemůžu se dočkat.

Aha, tak to je možné, že jsem se na jaře na té essenza nobile nejspíš trefila tady do toho. Tak snad už to příště zprovozní, protože když k tomu člověk ještě přidá to, že některé ty vůně vlastně vůbec nemají skladem, tak je to opravdu o nervy.