Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. prosince 2015 10:18
Reakce na naja:

ano, od začátku do konce. A jenom spát a spát a spát.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 02. prosince 2015 10:28
Reakce na Mirka:

Přesně. Šípková Růžena byla proti mně sportovec roku

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 02. prosince 2015 10:34
Reakce na bubena:

Gratuluji a přeji miminku i tobě jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví. Opatrujte se.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 02. prosince 2015 20:58

Ségra mi před chvilkou shodila z poličky mojí drahocennou Amber Absolute, když se mi v ní bez dovolení hrabala. Naštěstí byla v krabičce, takže ten pád z 1,70 metru jako zázrakem přežila. Ale těch pár vteřin, než jsem zjistila, že je Ford v pořádku, jsem myslela, že jí fakt přetrhnu vejpůl.

Offline kinoma
Avatar
328 příspěvků moje polička 03. prosince 2015 07:27

To si dovedu živě představit .

Online jerry
Avatar
8889 příspěvků moje polička 03. prosince 2015 09:06
Reakce na wendulka:

Takže to skončilo happyendem...přežily obě.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 03. prosince 2015 11:28
Reakce na wendulka:

zamykat, vyber si koho

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 03. prosince 2015 12:59
Reakce na jerry:

To ano. Jen si nejsem jistá, zda není divný, že mi v tu chvíli záleželo o malinko víc na přežití té fordovky než vlastní sestry. Totiž já před tím zapomněla dodat, že zrovna v ten moment, kdy ten flakon letěl, jsem vcházela do obýváku, takže jsem to viděla v přímém přenosu. Ani u Psycha jsem se tak nebála.

Mirka: Hm, no vzhledem k tomu, že zamykací vitrínu nemám, tak to asi holt odskáče ségra.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 03. prosince 2015 19:01
Reakce na wendulka:

rozhodně zamykat, netrhat, dvě ségry = dvojnásobek pohrom

Ale stejně nejzábavnější byly ty vzorky na posteli

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 16. prosince 2015 21:56

Hm, tak jsem se nechala zlákat Lutensovou nabídkou na 5 miniatur. Dnes mi balíček doručovali, ale jelikož jsem nebyla až do pozdního odpoledne doma a ani na to neměla dřív sílu kvůli účinkům anestézie, která ze mě ještě pořád úplně nevyprchala, rozbalila jsem ho až teď večer. A u mě teda bohužel Lutens zase až tak štědrý nebyl, jelikož miniatury jsem vyndala pouze 4. Od Laine de varre mi místo miniatury poslali blbej vzorek, přestože doteď ji v e-shopu nabízí, i to tak mám v objednávce. Kdyby zvojtili některou z dvou, co jsem brala navíc, bylo by mi to fuk, ale proč zrovna tu, kterou nemám?

No tak jsem jim své zklamání napsala e-mailem, nafotila a poslala, i když si pochopitelně vzhledem k předchozím zkušenostem s nimi nedělám iluze, že by je osvítil duch svatý a ještě mi ji nějak doposlali, ale musela jsem, protože jsem vážně zklamaná, jak jsem se těšila.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 16. prosince 2015 22:39
Reakce na wendulka:

To by mě teda taky hrozně mrzelo. Napsalas jim, že je sbíráš? 

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 17. prosince 2015 10:56
Reakce na blackviolet:

Ano, tím jsem ten e-mail zakončila, ale stejně tomu, že by mi tu chybějící doposlali, téměř vůbec nevěřím. No holt si ty ostatní budu muset sehnat na ebay. Lutensů mám teď přezásobováno, takže mě to nakonec asi vyjde levněji, protože při mém štěstí by se mi příště přihodilo to samé.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 26. prosince 2015 13:01

Přišla na mě parfémová krize - připadá mi, že na mě nic nemůže vonět hezky, v ničem nejsem spokojená . Dnes putovala více než stovka vzorečků do koše, nechala jsem si jich jen pár. Nejraději bych se zbavila i všech parfémů z mé poličky a kompletně ji obnovila. Nechápu. 

Offline andry
Avatar
2695 příspěvků moje polička 26. prosince 2015 13:05
Reakce na vanilka:

se stává. tak něco pošli o dům dál. ono se to zas spraví.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 26. prosince 2015 14:10
Reakce na vanilka:

Pár dní (týdnů) se nevoň, ono to přejde.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 26. prosince 2015 17:50

Asi budu muset. Snad to brzy přejde. Postrádám něco nekonfliktního, připadá mi, že nemám nic jemného, nerušivého. Muglery nemůžu ani vidět (ale to asi hodně lidí ).

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 26. prosince 2015 18:41
Reakce na vanilka:

Nedávno jsem to měla taky. A hledala jsem něco nekonfliktního, pozitivního, jemného. Jenže pak zase nebyl čas hledat. Jen jsem objednala pár vzorků. Tak jsem používala kolínské. Fakt to přejde, navíc se ty kolínské brzy omrzí. Tak jsem zase začala, ale pak jsem bohužel jeden večer, kdy jsem asi měla dost nízký tlak a trochu se mi točila hlava, dala orientálku a musela jsem to umýt, bylo mi z toho zle a znovu zpět ke kolínským. A teď opět začínám. Momentálně La Panthere a už se mi zase líbí.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 26. prosince 2015 19:12
Reakce na Ronna:

Dobrý nápad - kolínské. Já si dávám parfémované tělové mléko a třeba nějaký bytový parfém, aby vůně nebyla přímo na mě. Obvykle mě donutí k vonění nutnost být mezi lidmi a pak se to nějak srovná.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. května 2016 18:58

Moje ségra se opět vyznamenala a porušila zákaz, že uklízení mých vůní je pro ní tabu. Přijdu dnes domů z práce, chci si uklidit flakon od Kiki a co nezjistím. Vnější papírová krabička, která byla ještě ráno zcela v pořádku, je v zadní části po obou stranách natržená, jak se do ní moje "pořádkumilovná" sestřička, pro níž je opatrnost cizím slovem, pokoušela narvat tu vnitřní polstrovanou koženou krabičku pod tlakem. Zrovna můj suvenýr z Paříže

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 06. května 2016 21:09
Reakce na wendulka:

Buď ráda, že to neschytal flakón.