Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 14:57
Reakce na bubena:

Jejda, no to je nadělení. To jsi nějak nedotáhla ten šroubovací uzávěr nebo jsi ho měla v kabelce s tím balónkovým rozprašovačem? Ty totiž obecně netěsní, takže já si kvůli tomu z quadrilobé odlévám do kabelkového flakonku. I když mmija22 mi kdysi radila, že prý na ně pasuje rozprašovač z kabelkového flakonu Guerlain a ten by snad těsnit měl, aby se dal transportovat v kabelce. Ještě jsem se ale nedostala k tomu to vyzkoušet.

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 19:33
Reakce na wendulka:

Jejda, no to je nadělení. To jsi nějak nedotáhla ten šroubovací uzávěr nebo jsi ho měla v kabelce s tím balónkovým rozprašovačem? Ty totiž obecně netěsní, takže já si kvůli tomu z quadrilobé odlévám do kabelkového flakonku. I když mmija22 mi kdysi radila, že prý na ně pasuje rozprašovač z kabelkového flakonu Guerlain a ten by snad těsnit měl, aby se dal transportovat v kabelce. Ještě jsem se ale nedostala k tomu to vyzkoušet.

No samozrejme,ze som hlupa nechala balonik,keby som dala srubovacik,nic by sa nestalo...nic sa neda robit,proste nebola mi asi sudena

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 20:55
Reakce na bubena:

To není jisté. Já jsem takhle kdysi nedotáhla rozprašovač u Feminité du Bois, ale zjistila jsem to relativně rychle, takže se mi do kabelky vybryndal jen kus. Každopádně jsem si pak taky nadávala.

A to já bych to viděla přesně naopak a dám ti tutéž radu co Ayuri, to chce bolestné.

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 29. listopadu 2015 00:22
Reakce na wendulka:

To není jisté. Já jsem takhle kdysi nedotáhla rozprašovač u Feminité du Bois, ale zjistila jsem to relativně rychle, takže se mi do kabelky vybryndal jen kus. Každopádně jsem si pak taky nadávala.

A to já bych to viděla přesně naopak a dám ti tutéž radu co Ayuri, to chce bolestné.

no to si hovorim aj ja Wendy,len neviem co...v mojom momentalnom stave mi vsetko smrdi

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. listopadu 2015 13:59
Reakce na bubena:

Tak počkat až to přejde a pak do toho hned praštit. Nebo pořídit flakon číslo dvě. Já jsem si takhle taky pořídila náhradní flakon od Nuit d´Amour a to "jen" kvůli tomu, že mi moje ségra na tom prvním poničila tu ozdobnou mašličku kolem hrdla flakonu.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 29. listopadu 2015 15:25
Reakce na bubena:

...stavu říkáš?

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 29. listopadu 2015 17:38
Reakce na andry:

 to mě taky hned napadlo, takže jestli je to to, co myslíme, tak to přejde až za 9 měsíců

bubena

Gratuluju, ať je všechno v pořádku.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. listopadu 2015 18:17

andry, blackviolet

Ale jo, to mě taky napadlo, že bubena bude mít to čekání na parfémové bolestné, až to přejde podle toho, co napsala, asi poněkud delší. O to víc si ho potom zaslouží.

bubena

Takže jestli jsme to trefily, tak se připojuji s přáním, ať to s momentálním stavem všechno dobře dopadne.

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 29. listopadu 2015 20:49
Reakce na blackviolet:

Ano,ano....cakame baby No.2dakujem pekne...ale tie stavy sa mi vobec nepacia

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 29. listopadu 2015 20:53
Reakce na wendulka:

andry, blackviolet

Ale jo, to mě taky napadlo, že bubena bude mít to čekání na parfémové bolestné, až to přejde podle toho, co napsala, asi poněkud delší. O to víc si ho potom zaslouží.

bubena

Takže jestli jsme to trefily, tak se připojuji s přáním, ať to s momentálním stavem všechno dobře dopadne.

tak to bude ozaj dlhsie...aspon mam cas pouzivat to co mam,aj ked teraz drzi vsetko ako pribitepred tym som necitila nic na sebe....Ale myslim,ze je to tym,ze som prestala fajcit a teraz sa mi zlepsil cuch

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 29. listopadu 2015 21:20
Reakce na bubena:

tož gratuluju

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 30. listopadu 2015 01:23
Reakce na bubena:

Gratulujem!!!

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 30. listopadu 2015 17:36
Reakce na bubena:

Tak to ani nasilu neskúšaj, aby sa ti vône  zbytočne nesprotivili. Ja som sa už nikdy nemohla vrátiť k tomu, čo mi v tomto období prestalo voňať. Vadil mi aj parfémovaný krém na ruky.  Všetky vône boli vtedy  až neznesitelne intenzívne, a držali ako hrom .. No  netýka sa  to len  parfémov  (.. dodnes mi smrdia údené syry, ktoré som predtým milovala)

Radšej si to vynahraď potom, keď ten "stav" pominie... veď svojím spôsobom je krásny a neopakovateľný 

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 30. listopadu 2015 21:18

Dakujem dievcata!!!!Nebudem riskovat!Aj tak nanic nemam chut

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 30. listopadu 2015 21:20
Reakce na bubena:

to by chtělo miminkovskou Noa, a moc gratuluji

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 01. prosince 2015 19:38
Reakce na zdensy:

Dakujem,tu musim skusit,ci nebude vadit

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. prosince 2015 20:52
Reakce na zdensy:

Noa miminkovská? Musím říct, že tuhle asociaci ve mně Noa nevyvolala nikdy, dokonce je to jedna z mála vůní, která mě skoro až irituje. Ale je jasné, že tohle vnímání je velmi individuální zvlášť v období prudkých hormonálních změn.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 01. prosince 2015 21:09
Reakce na wendulka:

Tu nesnesu ani netěhotná, ale přeju ji každé, které sedne.

Já jsem nesnesla nic, voněla jsem se s odporem "abych nesmrděla", lidé včetně manžela mi smrděli strašně, pražírna kávy mě nutila utíkat z autobusáku, abych nemusela za nejbližší křoví... z tohoto pohledu velmi nepříjemné období.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 02. prosince 2015 09:41
Reakce na Mirka:

Přesně. Noa ani normálně a těhotenství jsem protrpěla, nic hezkého na vzpomínání. V podstatě "normální" smrady a vůně mi vadily ze všeho nejméně, ale jak se někdo navoněl, umyl (i já), čisté prádlo, jar, pasta na zuby, kvetoucí mandarinka u tchýně na chodbě...pohroma!! (naštěstí jsme obě těhotenství měla přes zimu, být to v létě, tak asi umřu) A žádné pár týdnů, ale pěkně od začátku do konce, já to snad věděla hned první den, že jsem těhotná.

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 02. prosince 2015 09:58
Reakce na bubena:

Gratuluju a ať jde vše jak má!

Já jsem byla v těhotenství v pohodě, ale používala jsem jen lehké vůně a olejíček, který jsem si sama namíchala z olejů dovezených z Egypta. Jediné, co mi smrdělo, byl jeden krém na obličej od Korres, s medem a nějakou bylinkou a ten nesnesu doteď, musela jsem ho vyhodit.