Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 13. listopadu 2015 21:43
Reakce na Maky:

Díky za všechny reakce, aspoň tedy nejsem sama. Ptala jsem se i mámy, jestli něco cítí, nejdřív nic a pak že prý ano, ale málo.  A to bylo 15 minut po nástřiku. No nic, ještě se pokusím najít jinou vůni s kadidlem a pačuli.

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 15. listopadu 2015 14:15
Reakce na Evanilla:

A já jsem zase ten šťastlivec, na kterém drží.

Onehdy jsme jeli s manželem tramvají - on Terre d´Hermes, já Elixir des Merveilles - a za námi nějaká stará paní pochvalně komentuje: "To je ale vůně, jako někde v lesíčku!"

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. listopadu 2015 18:40
Reakce na Evanilla:

Mám č. p., je skvělý. Ostatní koncentrace jsem prodala.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 15. listopadu 2015 18:41
Reakce na Mirka:

A můžu se zeptat, kde jsi ho sehnala? Asi není běžně k sehnání na českých e-shopech ne?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. listopadu 2015 18:42
Reakce na Evanilla:

A můžu se zeptat, kde jsi ho sehnala? Asi není běžně k sehnání na českých e-shopech ne?

To není, mám ho z ebay.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 15. listopadu 2015 18:43
Reakce na Mirka:

Děkuju, až dojedu EDP, tak se po čistém parfému asi podívám. Přeci jen to bude jiná liga...

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 16. listopadu 2015 17:51

Na Parfums mají

WHITE SUEDE.!

...ale netester, čili cena, i když oproti jiným pěkná, tak pro mě už ne, na 50tku...

A pak tam mají Noir Pour Femme zobrazenou, cenu přijatelnou/na hraně - a zas to není skladem...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 16. listopadu 2015 18:24
Reakce na Miru:

no ceny na Parfums jsou opravdu zvláštní.Např.  Dior  la Collection Privée je dražší než v butiku.

Za cenu 125  lze koupit 250 ml.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 18. listopadu 2015 16:28

Rozbila som si Beloved 

Ešteže som si naškrečkovala do zásoby aj tester, aspoň niečo mi zostalo. No škoda, že som nerozmlátila radšej  ten, až tak by ma to nemrzelo 

Zato máme dnes určite najvoňavejšiu kúpelňu v EU...

Offline RoSa
Avatar
8165 příspěvků moje polička 18. listopadu 2015 16:53
Reakce na Ayuri:

Aúúúú! Upřímnou soustrast!

dusty
Avatar
18. listopadu 2015 18:30
Reakce na Ayuri:

Rozbila som si Beloved 

Ešteže som si naškrečkovala do zásoby aj tester, aspoň niečo mi zostalo. No škoda, že som nerozmlátila radšej  ten, až tak by ma to nemrzelo 

Zato máme dnes určite najvoňavejšiu kúpelňu v EU...

Vitaj v klube! Pred rokom a pol som takto pokrstila novú kúpeľňu s Lyric. Ešteže flakón bol masívny a z jedného črepu som naliala do juliny cca 8 zachránených ml z asi 35 zostávajúcich.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 18. listopadu 2015 18:57
Reakce na Ayuri:

No potěš, také tě vítám do klubu. Sice to nebyl flakon, ale úplně nový odstřik Jersey. Kamarádka mi zrovna minulý týden vyprávěla, jak si koupila největší (85ml) flakon Body Burberry a radovala se z něj 2 dny. Také si s ním vytřela koupelnu. Manželovi se nechlubila, na kolik jí ten saponát vyšel

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 18. listopadu 2015 21:24

Vďaka za účasť dámy.

Možno by sa aj bolo dalo niečo zachrániť, flakón je naozaj masívny, neroztrieštil sa celkom, ostali tri kusy. Julinu síce nemám, ale dalo by sa aj do striekačky, no ja som ostala stáť ako Lótova žena, moc duchaprítomnosti som neprejavila.

Keby to bol aspoň rozbil niekto iný, aby som mu mohla vynadať,  takto musím len sama sebe.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. listopadu 2015 07:37
Reakce na Ayuri:

Já jsem vloni rozbila stovku Ambre Extrême. Zachraňovat se mi to nechtělo, střípky byly všude. Vytřela jsem ho starším šátkem a skříň voní ještě teď. Mlsně obcházím inzeráty s ním, ale trestám se a nekoupím a nekoupím

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 19. listopadu 2015 08:41
Reakce na Mirka:

Já už jsem si Jersey taky nekoupila, když jsem takové motovidlo!!!

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 19. listopadu 2015 11:22
Reakce na Evanilla:

Děkuju, až dojedu EDP, tak se po čistém parfému asi podívám. Přeci jen to bude jiná liga...

Já mám zkušenost s některými vůněmi od Hermes, že opravdu nejdřív nejsou pořádně cítit. Stalo se mi třeba, že Voyage jsem večer po nástřiku hodinu necítila, nikde nic, žádná vůně - zklamání, ale ráno na ruce byla a byla krásná. Elixir se opravdu nechce věřit, že nedrží, ale může to tak prostě být. Mně se moc líbí a krásně se postupně mění. Jeho úžasný základ mám na svetru už snad dva roky a odolává i praní... Vždycky mi lehce zavane kolem nosu, když svetr vytáhnu. Zkus to ještě s elixirem, někdy vůně asi taky nemá svůj den.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. listopadu 2015 12:53
Reakce na Ayuri:

Ouvej. To musí bolet. Mně se podařilo ještě kdysi, když jsem neměla o nikovkách ani ponětí, si rozflákat flakon jedné vůně od Espritu. Dneska bych nad tím mávla rukou, ale tenkrát mě to ještě coby chudou studentku hodně mrzelo. Taky se mi nepovedlo už nic zachránit, protože to bylo venku. Pak už to byl naštěstí jen zbytek odstřiku Kenzo Flower, který nešťastnou náhodou spadnul z poličky.

No jakýkoliv Amouage bych už asi vyloženě obrečela.

Tak to chce nějaké bolestné na vzpamatování se, ne?

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 19. listopadu 2015 13:19
Reakce na wendulka:

Ja jsem takhle v devatenacti rozflakala v praci tricitku Sun od Oriflame, hrozna sladarna, zamorila jsem si zazemi recepce, tyden ke mne zamestnanci nechodili na pokec a na recepci jsem fungovala jenom diky neustalemu vetrani :-) Kurví kufr hadr :-)

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 19. listopadu 2015 16:01
Reakce na wendulka:

Ty mi čítaš myšlienky

Dia je už na ceste, aby to tak nebolelo..

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 20. listopadu 2015 19:58

Mne pred tyzdnom sa tiez podarilo,vylial sa mi cely flakon Le Plus Beau...som myslela,ze slak ma trafi...vsetko,do poslednej kvapky kabelka mi cela vonia,aj kozmeticka v ktorej bola. Velka skoda,nestihla som ju ani poriadne uzit,setrila na dajaku prilezitost...uz nemusim