Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 22:53
Reakce na milacka:

Já myslím, že je důležitý, že ti muž cokoliv dává z lásky, Dari. A je úplně  jedno, v jaké formě. Vyřiď mu, že ti ho závidíme (Ale přejeme!)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 22:58
Reakce na barbucha:

No vycepovaný... tyhle snahy jsem zdusila kdysi hned v zárodku dotazem, zda si třeba pod stromečkem budeme jenom měnit ty obálky...  dyk je to nula vod nuly potom! 

NO to je skoro ako my s mužom, keď si preposielame tie peniaze na účet. Tož ale toto bol prvý darček, čo som vyškemrala a šli sme kupovať spolu, doteraz som dostala vždy čaje s hrnčekom a zvyšok som si kupovala sama. Ja mám teraz ale problém, lebo tú motorovú pílu si asi kúpi on sám a tak mu tie peniaze zas pekne vrátim  Nejak sme to nevymysleli tento rok 

Online Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 23:10
Reakce na Korsičanka:

Měla bych do 3.2.2018, ještě mám druhej, ale dva fakt nevyužiju. Teda využila bych, kdybych neměla zbytky pudu sebezáchovy.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 23:11
Reakce na barbucha:

Dárce nekupuje jenom parfémy přece. Jednou jsem si třeba od Ježíška (otce) přála nový fén a ten samozřejmě zakoupil sám osobně. Nebo knížku.

Ale opravdu nešlo od otce očekávat, že se kvůli mě vypraví do Prahy a zakoupí mi "voňafku".

Se na to podívej z druhýho úhlu pohledu. Já bych si taky netroufla koupit jako dárek třeba vrtačku, pokud by ji potřeboval, páč tomu prd rozumím. To by mi musel dát přesný popis a stejně bych si netroufla.

Tak pro některé chlapy jsou holt určité typy dárků tím, co pro nás nářadí.

Ale houbeles nula vod nuly, ty. Naopak v týhle situaci mi to přijde jako šikovný způsob, jak se vlk nažere a koza zůstane celá. Obě strany spokojené a potěšené než dostat něco, po čem aktuálně netoužím.

Ty jsi holt na výklad pojmu dárek větší pedant, no.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 23:13
Reakce na sisa.b:

Já tomu moc nerozumim - proč bys mu měla vracet peníze za motorovou pilu?! Ty ji snad potřebuješ? 

No nic, to už se dostáváme moc do hloubky (domácích rozpočtů), pročež bych to uzavřela s tím, že každému podle zásluh a osobního uvážení. Já teda pořád ještě toho Clive Christiana No. 1 nemám, kupodivu! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 23:21
Reakce na wendulka:

Jo jako nejde jen výhradně o parfémy, to je jasný. Jen teď zas je to takový aktuální. A mně lezly na nervy odjakživa ty obálky... Chci blbost, ale osobně koupenou a zabalenou - hele kdyby to měl bejt jeden mizernej karát 

No a vrtačky a pily a šroubováky patřej přece do výbavy domácnosti, no ne? Jako utěrky! Takže jakej dárek když je to do společný provozovny? Dárky jsou osobní... na to teda pedant jsem, ne že ne 

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 23:25
Reakce na barbucha:

"Já teda pořád ještě toho Clive Christiana No. 1 nemám, kupodivu!" 

No páč sis o něj neřekla! Tady vidíš, jaký výhody oproti tomu tvýmu tento systém skýtá?

Za mě úplně v pohodě. Já jsem pochopila hned od začátku, žes to nemyslela nijak zle.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 23:28

Teda ale zase uznávám, že předchozí domluva a případná reciproční refundace taky má něco do sebe. Dost nenositelnelnejch věcí jsem už - bláhově trvajíc na tom osobním dárku -  nashromáždila 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 07:04
Reakce na barbucha:

Jo jako nejde jen výhradně o parfémy, to je jasný. Jen teď zas je to takový aktuální. A mně lezly na nervy odjakživa ty obálky... Chci blbost, ale osobně koupenou a zabalenou - hele kdyby to měl bejt jeden mizernej karát 

No a vrtačky a pily a šroubováky patřej přece do výbavy domácnosti, no ne? Jako utěrky! Takže jakej dárek když je to do společný provozovny? Dárky jsou osobní... na to teda pedant jsem, ne že ne 

V ranním zamlžení zraku jsem ten "karát" četla jako "karafiát" a hned jsem si představila, jak  bude s předstihem zakoupený a poctivě zabalený vypadat toho 24. prosince .

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 07:13
Reakce na Isca:

No, to by bylo skvělé.Písneš mi kód prosím do SZ s přáním, čím bych se mohla z police revanšovat? Děkuji!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 08:34
Reakce na barbucha:

Ja som to blbo napísala. Kúpila som si náramok, on mi naň poslal peniaze, teraz si on kúpi pílu a ja mu za ňu pošlem peniaze. V podstate sme si nič nemuseli navzájom posielať a výsledok by bol rovnaký. Ale takto sa tvárime, že sme si tie dary navzájom zaplatili

No a súhlasím, tiež si myslím, že motorová píla, ktorou píli drevo na kúrenie, by mala byť považovaná za súčasť domáceho vybavenia a na Vianoce by som mu rada kúpila niečo iné (a že by som aj vedela, čo).

A aby som nebola celkom OT - včera mi prišiel BR540, dnes už kolega zavetril, že mám nový parfum a chytil rovno dva komplimenty Mám to ja ale všímavých kolegov.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 08:56
Reakce na barbucha:

No a vrtačky a pily a šroubováky patřej přece do výbavy domácnosti, no ne? Jako utěrky! Takže jakej dárek když je to do společný provozovny? Dárky jsou osobní... na to teda pedant jsem, ne že ne

Jo, tak to vidím úplně stejně! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:29
Reakce na Dalia:

Bodejť. Taky bych mohla najít pod stromečkem hrnec, nebo žehličku... to snad radši nic.  Ovšem stejně tak bych se obešla bez některých dárcem osobně zakoupených voňavek  

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 11:06
Reakce na barbucha:

No vycepovaný... tyhle snahy jsem zdusila kdysi hned v zárodku dotazem, zda si třeba pod stromečkem budeme jenom měnit ty obálky...  dyk je to nula vod nuly potom! 

Presne!

Inak, budeš sa diviť, ale mám kamošku, ktorá to má takto vyriešené so svojim otcom. Dokonca tú obálku rovno odloží, nech nemá starosti, keď bude mať narodeniny on.

Aj keď zase...čím bližšie je bratislavské stretko, notabene tesne pred mojimi meninami, začínam zvažovať, či sa nenechám inšpirovať ...

Ale zas sa bojím, že tým pochovám roky mojej výchovnej práce...

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 14:42
Reakce na sisa.b:

Jestli to spíš nebude tvým osobním kouzlem, než voňavkovým, Sisi A to nepodceňuji svoji signaturní ani trochu!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 19:49
Reakce na Korsičanka:

Nemyslím si  Kolega prišiel do kancelárie, zavetril a skonštatoval, že mám niečo nové voňavé, keď prešiel okolo mňa. Šéf len nechápavo pozeral, tak sa rozpútala debata o tom, akí musia byť všímaví, aby som im nevyčítala nevšímavosť (kecali samozrejme  ) a potom sa kolega z vedľajšej kancelárie pýtal, že čo sa deje. Keď som mu povedala, tak ma prišiel ovoňať a pochválil aj on 

Offline milacka
Avatar
5452 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 20:37
Reakce na sisa.b:

Ty si tam aká voňavá kvetinka medzi chlapským osadenstvom. 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 20:51
Reakce na milacka:

To by mě taky zamlada potěšilo - mít v práci samé muže  - teď máme 2 mlaďochy a přijdou nám, starým babám, jak malí Jardové - maminčina miminka. Oba kupují svým láskám Diory a Chanely a myslí si, jak jsou

"v obraze" 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 19:14

Dnes mě potěšily parfumaniačky ze Slovenska- některým děkuji za dárky a všem za super společnost! Micuska zaslouží medaili za luxusní odvoz! Moc ráda vás zase uvidím

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 19:47

Korsičanka To nestoji za rec.