Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 18:01
Reakce na Korsičanka:

Fiha! Si musela posluchat 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 18:39
Reakce na Korsičanka:

Jaktože nepotkalo? Na The Night jsem si poctivě čekala téměř rok od doby, kdy mi ji dal Jakub vyzkoušet a udělal mi vzorek ze svého flakonu.

Byla jsem jedna z prvních, komu volal, zda bych měla zájem o flakon, pokud by ho do Ingredients vzal. To nebylo jen tak, že by ji vzal naslepo, ale předem sondoval,

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 18:42
Reakce na wendulka:

Ahá. Myslila jsem, že ji máš přímo od Malleho.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 18:50
Reakce na Micuska:

Uz niekolko dni citam tvoju recenziu a to aj niekolkokrat zasebou a cakam ci mi nieco naskoci. A nic! Ani makke F! Ze mi poriadne nefunguje nos, na to som si zvykla, ale uz aj pamat? Asi uz ozaj starnem. Synator mi to pravidelne spliecha do tvare. A ano, pacila sa mi. To si este pamatam .

No vidíš, víš si pamatovat nemusíš. Nebo ty si fakt myslíš, že já si pamatuju jednu každou vůni? Ani omylem. Si kolikrát čtu některý recenze a nic. Dosvědčuje to např. Relativamente Rosso (Bois 1920), od níž jsem si kdysi pořídila vzorek z ALZD. Líbila se mi, aapsala jsem recenzi. Mezitím uběhlo půl roku a sešla jsem se s Evanillou a andry v Praze. Evanilla mi podává vzorky, že když se mi bude některý líbit, je můj a můžu si ho vzít domů.

Zalíbil se mi jeden. Tak jsem si ho vzala a potěšeně jsem si doma sepsala dojmy. No a když chci recenzi uložit do databáze. Třikrát můžeš hádat, recenze které že to vůně na mě vyskočila.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 18:51
Reakce na wendulka:

Jaktože nepotkalo? Na The Night jsem si poctivě čekala téměř rok od doby, kdy mi ji dal Jakub vyzkoušet a udělal mi vzorek ze svého flakonu.

Byla jsem jedna z prvních, komu volal, zda bych měla zájem o flakon, pokud by ho do Ingredients vzal. To nebylo jen tak, že by ji vzal naslepo, ale předem sondoval,

Ja si na to pamatam.  Pisala si tu o tom.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 18:56
Reakce na wendulka:

No vidíš, víš si pamatovat nemusíš. Nebo ty si fakt myslíš, že já si pamatuju jednu každou vůni? Ani omylem. Si kolikrát čtu některý recenze a nic. Dosvědčuje to např. Relativamente Rosso (Bois 1920), od níž jsem si kdysi pořídila vzorek z ALZD. Líbila se mi, aapsala jsem recenzi. Mezitím uběhlo půl roku a sešla jsem se s Evanillou a andry v Praze. Evanilla mi podává vzorky, že když se mi bude některý líbit, je můj a můžu si ho vzít domů.

Zalíbil se mi jeden. Tak jsem si ho vzala a potěšeně jsem si doma sepsala dojmy. No a když chci recenzi uložit do databáze. Třikrát můžeš hádat, recenze které že to vůně na mě vyskočila.

Tiez dobre! Mna by zaujimalo ake tie recenzie boli. Odlisovali sa?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 19:00
Reakce na Korsičanka:

Kdepak. V Malleho e-butiku se objevila až někdy v květnu 2016, zatímco Jakub ji pro mě měl připravenou už v březnu, tedy téměř rok po prvním vyzkoušení a 10 měsíců po sepsání článku.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 19:03
Reakce na Micuska:

Tiez dobre! Mna by zaujimalo ake tie recenzie boli. Odlisovali sa?

Jo, a hodně. Ta co vznikla na prvvní pokus, byla samozřejmě lepší, tak jsem ji nechala.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 19:07
Reakce na wendulka:

Prve dojmy su vzdy najlepsie. Nikdy nepopisem vonu, ktoru nosim dlhsie. Bud na prvu, alebo nikdy.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 19:43
Reakce na Micuska:

To já ji můžu nosit třeba delší dobu v řádu dní až týdnů (měsíců teda už samozřejmě ne), ale psát musím na první pokus, maximálně tu a tam upravit nějaké to slovo, dokud se mnou cloumá inspirace a emoce, však víš.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 19:53
Reakce na wendulka:

Tak šup, šup, ještě dnes! Nebo až zítra?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 20:02
Reakce na Korsičanka:

Jaký šup, šup? Ty už přece víš. Víc ze mě dneska už nevydoluješ. Sorry jako.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 20:05
Reakce na wendulka:

Psalas, ze zplodíš recenzi nejlíp hned, dokud s tebou smýkají vášně, tak.....

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 20:08
Reakce na Korsičanka:

To psala Věrka. Já jsem psala, že musím vůni pár dní (výjimečně týdnů nosit), ale psát musím na první pokus a snažit se recenzi nepředělávat a nepsat třeba za další tři týdny jinou. Tak jsem to myslela.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 20:10
Reakce na wendulka:

Blbá a nepozorná, promiň:) Pochopila jsem to špatně.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 12:34
Reakce na Cervanek:

Gratuluji k nákupu, Vierko.

Nepamatuješ si náhodou, zda balíčky od Mary jdou poštou nebo kurýrem?

/pošta má výhodu v tom, že když člověk není doma, balíček skončí na poště)

Sylvia, sľúbila som Ti, že sa ozvem.

Dnes Mi prišla. Mary ju poslala poštou ako prioritnú zásielku. Od PostNL ju prebral Slovak Parcel Service a doručoval ju kuriér od nich. Tu asi záleží s kým má NL pošta podpísanú zmluvu v Čechách.

Mary neposiela číslo zásielky. Balíček podala ešte 31.10. Na Slovensku bol 06.11. a dnes mi ho doručili. Keby mi ani zajtra neprišiel, určite by som už Mary kontaktovala a pýtala si to číslo. Na prioritnú zásielku trocha pomalé... 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 12:41
Reakce na Micuska:

Vierka, jsem napnutá, co mi o ní napíšeš! Doprava trvala sice dlouho, ale dorazila v pohodě  a bez nervů jako u Darinky! Užívej si vůni a písni, prosím 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 12:46
Reakce na Korsičanka:

Jasnačka, že napíšem. Dnes som zliata s Volnay, ešte som ju ani neotvorila. Najskôr sa musím vydrhnúť a potom vyskúšať. Veď mi neutečie. Večer ju vyskúšam.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 12:52
Reakce na Micuska:

Děkuji A čím od Volnay, nechceš si dávat vůni dne/části dne  do profilu?:)

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 18:18
Reakce na Korsičanka:

Mija, tak si v nej rochnim uz asi hodinu a zatial dobre. Co dobre, famozne! To nie je parfum, to je symfonia. Krasna, vyvazena a ozaj evokuje pocit luxusu zaslych cias. Pyta si velku robu, honosne priestory osvietene kristalovymi lustrami...

Ovalila ma takou "tuzexovou" stiplavostou, ale vzdusnou. Takto si pamatam vonu Tuzexu z dievcenskych cias, ked som tam chodila na cumejdu. Zo zaciatku je aj trochu zelena. Listky fialky su tu lahko identifikovatelne a na nich akoby tronili obrovske krystaly cukru, ktorych sladkost skor tusis, ako citis. Momentalne som vo faze bielych kvetin a som zvedava ako to cele skonci. Som taka nadsena, ze som sa musela podelit.

A este: Wendulkina recenzia zatial sedi na 100%, v pohode sa jej drz.

PS Ako som mala vo Sne noci svatojanskej flautu, tak tu mam symfonicky orchester. Stale mi huci v usiach.