Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 18. března 2022 20:11

Ted jen tak nahodne ctu, ze Oliver Valverde se v kvetnu 2022 vraci... nekde jsem tu driv cetla, ze slniecko se k tomu nejak vyjadrovala, bohuzel to nemuzu najit. Kazdopadne by me to potesilo.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 19. března 2022 00:00

andry áno, je to tak, zatiaľ predpredaj - zatiaľ len niektoré z pôvodných vôní, no a dnes som prekvapivo dostala ponuku olejových lámp inšpirovaných laboratórnymi objektami (všetky rovnaké, len rôzne farby doštičiek...)

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 19. března 2022 00:16

slniecko zkousela jsem dnes Vaninger a bavi me, takze rada vyzkousim dalsi. Ovsem ta lampa...

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 19. března 2022 03:22

andry vaninger tam je

https://avantgarden-lab.com/shop/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=24h+Pre-Order

Ale je to zase raz nejaké prekomplikované...:

Dear customers & friends,

I'm so happy to announce that the brand will be back during May-June 2022, celebrating the 13th anniversary.

There will be a special online event where we will explain the new sales method.

A hint: the online store will open only 2 times a year (for not more than a month period each time). Think about an ephemeral store, with limited quantities and new products launched every "opening".

The rest of the year, the brand will be only available in the new physical store that will be opening in Barcelona probably next year.

We are still thinking about what to do with selling through stockists, as we want to keep the brand DNA intact. So we will see...

We are taking PRE-ORDERS now, with special prices exclusively for existing customers.

You can pre-order any of the current fragrances and the 2 new reformulations of GINCENSE and ORION.

Please, read the PRE-ORDER conditions before ordering.

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 19. března 2022 07:31

slniecko 

Moje reakce byla cca:

To uz je jak Slumberhouse.

A spis bych vyzkousela...

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. března 2022 22:56

andry čo dodať....Ja už neviem, či sa mám smiať, alebo si o toho chlapíka robiť starosti...

Apropó, medzitým prišla neodolateľná ponuka k tej "olejovej lampe" 30ml vonného oleja zadarmo....kód rada pošlem v prípade záujmu...

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 24. března 2022 19:37

Rád přenechám kupon do Vavavoom na 200Kč , zájemci  pište SZ.

Co za to? Vzorek dle fomluvy obyč poštou potěšì

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 27. března 2022 04:59

andry

Hola!

We are closing the online store for a fully brand renovation and prepare the re-opening in a few months.

As I already explained, from the re-opening date I will be dedicated exclusively to art direction and create/experiment with both fragrance formulation and graphic/visual design.

The rest will be under a new umbrella management, featuring an even more innovative sales approach, keeping the formulas and core DNA intact.

Customer service will be fully renovated.

Thank you for your support during all these difficult times.

See you soon!

Oliver

There are some outlet perfumes left. Once they are gone they are gone.

VETIVERUS 40 pieces

M.O.U.S.S.E II 3 pieces

IR1S x TR0P1C4L 15 pieces

LA COLONIA 10 pieces

CARINA 16 pieces

VEIL 10 pieces

M.O.U.S.S.E 2 pieces

J4SM1NE x CAL4MUS 7 pieces

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 27. března 2022 08:27

slniecko asi kreativne pojima i to, jak povede byznys no

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 29. března 2022 20:18

andry hej, aj ten kalendár berie veľmi kreatívne....

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. března 2022 14:35

Nevydržela jsem a rozbalila už dnes. Nádherně zabaleno + dárečky. Naše eshopy se ještě mají hodně co učit.

Napsali mi také omluvu, že nyní nemají k dispozici tester Pas Ce Soir (chtěla jsem vzorek), tak poslali jiný. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 31. března 2022 16:06

Dalia Jsem ráda, že ti první nákup vyšel a jsi spokojená i s vůní! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. března 2022 16:14

Fleur Děkuji.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. března 2022 19:42

Dalia To je super, že se ti vůně líbí, na mě tam bylo moc fíku a santalu asi.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. března 2022 20:02

Korsičanka Oddechla jsem si, protože to byl přece jenom ne zrovna levný slepák. Ale mně tedy opravdu sedí a cítím se s ním dobře.

Jinak dnes jsem ve Vava vyzkoušela toho "vintage" Tauera a ten mě taky dostal.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. března 2022 23:43

Dalia Kterého vintage?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. dubna 2022 11:23

Korsičanka Les Anées 25 Bis, Josefínko. Já jí pro sebe říkám "vintage". Tak se mi líbí, že jestli se mi něco nového nezalíbí víc, tak bych si ji přála k narozeninám. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 01. dubna 2022 11:53

Dalia Pozor, je to limitka (ostatně s tím je nutno u Tauera počítat vždy), tak aby byl ještě k mání.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. dubna 2022 12:09

Fleur Včera jsem se ve Vava ptala, jestli je to limitka, a prý není. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 01. dubna 2022 13:58

Dalia Původně tak byla uvedena, možná Andy změnil názor. Ale občas skončí i vůně, kde to předem neavizoval, teď lituji Une Rose Chyprée, před časem mě zamrzela ztráta L´Eau.