Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. července 2020 11:01

Korsičanka

Pravdu dis, zlato

Online Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 23. července 2020 17:08

Dnes jsem procházela při pochůzkách Prahou Dlouhou ulicí, takže zastávka u Guerlainů byla jasná. Stačily tři papírky - Patchouli Ardent, SPI 2020 a Mademoiselle Guerlain. Všechny papírky  Od Patchouli Ardent jsem dostala i vzorek, těším se na zkoušku na kůži. 

Děcka doma papírky očichaly a svorně si vybraly SPI.  Z těch tří to asi bylo jasné, ale on se jim fakt líbil (nejen že z těch tří při srovnání nejlepší, ale opravdu je zaujal), což je super. Mám z nich radost.

Za mě na papírku SPI velmi dobré, přijde mi stejný nebo hodně podobný jako ten původní (ale nebylo to na kůži natož abych měla srovnání se starší verzí "naživo").

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. července 2020 21:36

Potěšilo mě, že když přítelovi na dovolené došel jeho odstřik L'Homme Ideal Cool, začal nosit jeden z mých, co jsem měla s sebou - Ninfeo Mio. Už si prostě navykl vonět se každý den a asi mu to chybělo

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 12:42

Částečně parfémového, ale spíš jde o celkový olfaktorický zážitek z dnešního probuzení na vesnici - jak krásně voní z venku tráva, rosa a první sluníčko, které na ně dopadá... Ach jo, tohle my ve městě nezažíváme. A jak úžasně na mně v tomhle prostředí voní Oeillet Sauvage, přesně jako malé bílé karafiátky, které tu, v domě u našich, dříve kvetly

Jsem tak ráda, že jsem těch 100 ml "urvala" i když skoro naslepo...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 14:40

Evanilla Viď? Proto tak ráda brázdím přírodu na kole! Vůně se božsky střídaji-obilí, louky, kvetoucí keře, jehličnatý les,voda, prašivky...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 16:28

Korsičanka Pro mě je to největší inspirace, tyhle vůně... Proto se těším na další a další roční období. Příroda a vůně jídla, vaření a pečení. Zima je na vůně venku chudší, tak pak ještě přitvrdím s parfémy a svíčkami Ale jaro až podzim tady na zahradě a v přírodě, to je paráda.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 17:59

Včera, v Lush v Palladiu, moc milý mladík, který mně a Evě dával zkoušet vůně i ty, které neměli na prodejně, zajímalo mě především "V". No nakonec jsme nakoupili voňavé  bomby a šampon :)... Velmi rozdílný přístup od dnešního Ingredients, kde se nás nikdo ani nezeptal, jestli chceme pomoci. Přitom za námi příchozí tam obletovali. Evě se líbila bytová Mimóza od Diptyque, byla bych ji vzala, ale vyprdla jsem se na to.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 20:04
Reakce na alibi:

zajímalo mě především "V". 

​A V jsi vyzkoušela? Co jí říkáš?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 20:29

jerry 

on se prodavač velmi snažil, aby našel něco, co by mě zaujalo víc :) tak se mi líbila. ale v závěru, až doma, na mě vylezlo něco živočišného, jako ylang ylang v té podobě rozšlapaných broučků, takže zůstanu u svých fialek, které mám na polici.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 16:06

alibi To je škoda, že přišli o zákaznice:( Asi záleží, co tam je za prodávající. O mně a spol. už vědí, že si chceme prohlížet a ovoňovat samy, takže nás nechají, dokud se na ně neobrátíme:)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 17:18

Korsičanka asi jsme je neoslnily našimi turist "outfity"

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 17:47

alibi Bohužel máš asi pravdu, že budou trochu povrchní a budou soudit podle outfitu

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 18:53

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 08:46

Mám velkou radost z tohoto malého parfémového pokladu, který mi dnes přibyl na poličku.

pentacon Pavle, díky!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:06

Martula Gratuluju!!!!

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:06
Reakce na alibi:

 Ingredients, kde se nás nikdo ani nezeptal, jestli chceme pomoci. Přitom za námi příchozí tam obletovali. Evě se líbila bytová Mimóza od Diptyque, byla bych ji vzala, ale vyprdla jsem se na to.

​úplně identický zážitek mám od nich z poslední doby taky, s tím rozdílem, že bych byla bývala ráda koupila Cypres... outfitem to myslím nebylo ... barbucha potvrdí

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:13
Reakce na RoSa:

​úplně identický zážitek mám od nich z poslední doby taky, s tím rozdílem, že bych byla bývala ráda koupila Cypres... outfitem to myslím nebylo ... barbucha potvrdí

​Mám bohužel stejnou zkušenost z poslední doby. Nakonec jsem sama oslovila jednu ze slečen, která mi na dotaz k několika vůním sice ochotně zhotovila vzorek, ale po jeho předání opět odběhla pryč - a to jsem byla nachystaná koupit flakon. Outfitem to určitě nebylo

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:22

RoSa Martula tak to je škoda, že jsem prošvihla doby, kdy to bylo jinak

Martula moc gratuluju

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:26

Korsičanka alibi Děkuji

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 09:43

RoSa 

Potvrzuju.

Já nevim podle jakýho klíče si (některý) prodavačky vybíraj nadějný klienty. To tam máš vlízt, ovívajíc se svazkem bankovek?! V norkovým kožichu, vověšená briliantama zvíci koh-i-nooru?

Přece ani my nechodíme zrovna jako socky