Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 18. května 2020 22:00
Reakce na daniela:

domenica Teda to je krásné Jestlipak mýdlo vymydlíš?

A ta Natalie Elbaz má zajímavý podpis, jako odmocnina

​Mýdlo vymydlím do poslední mydlinky.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 19. května 2020 08:15
Offline Tess
Avatar
73 příspěvků moje polička 19. května 2020 11:01

Objednala som si vzorky z Malikah, Ingredients a Vavavoom.Ja si skrátka nemôžem pomôcť a musím neustále skúšáť niečo nové.Doma mám veľa vzoriek a 2 flakóny.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 19. května 2020 11:59

 Odstřik Bouquet de Paris dnes dorazil. Po nástřiku jsem si říkala, že nevím, že je to síla a teď, že je to nádhera. Přesto asi nebude do tohohle počasí, dnes je tady hodně teplo. Určitě ale nebude ležet v šuplíku několik let. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. května 2020 19:19

Tess Šikovná jsi

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 19. května 2020 19:34

domenica 

To je moc milá pozornost . Já po těch mýdlech už také pokukuji nějaký čas, ale nikdy jsem se k nákupu nedostala, vždy se najde něco jiného. Mohla bys pak napsat, jaké je na kůži? Nepoužívám sprchové gely, ale právě jen mýdla.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. května 2020 11:40

alibi Taky už o jednom uvažuju - jen asi až v červnu

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 28. května 2020 13:40

Korsičanka Prezradíš, o ktorom?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:58

Biely kvet No, jasně:) Ambre Khandjar - už je v tužebníku. Trvalo to asi rok, ale...

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 28. května 2020 15:05

alibi Inak, to som si všimla, že sme všetci čakali, čo urobí s niche marketom koronakríza a dopadlo to strašne zaujímavo.

Všetky značky, čo prechádzam, resp. nie všetky, ale valná väčšina postupne zavádzajú malé balenia pod názvami travel spray, purse spray...adď....aj značky, ktoré sa tvárili, že také niečo nikdy, tak je to tu...

Ako som sa nedostala do Milána kvôli Covidu, tak prechádzam všetky zaregistrované značky (výborná zábava pre lockdown, už som pri písmene "T" ) a je neuveriteľné, koľké z nich po rokoch idú teraz náhle týmto smerom.

A teším sa z toho, lebo tie často výlučné óberbalenia ma už pekne štvali. Ja nie som typ na predaj, aj keď sa z času na čas skúsim posnažiť, a tieto pidimnožstvá sú pre m§a ako stvorené.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 28. května 2020 16:06

slniecko Tak to je dobrý trend. Právě pro nás, které těch vůní potřebujeme trochu víc , jsou ta malá balení super.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. května 2020 16:41

Korsičanka to sis dobře vybrala

slniecko dobré zprávy. no u těch cestovatelských značek by to mělo být naprosto samozřejmé - když cestovat tak s kabelkáčem :)... a u Un Nuit Nomade je ještě velmi zajímavá cena za 25ml kabelkáč - dokonce nižší, než polovina padesátkového flakonu

blackviolet přesně. i když u téhle značky já už zůstanu u flakonů a rozprodávání na medvěda ;)

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 28. května 2020 16:52

slniecko  výborná správa, aj ja mám rada malé balenia, dúfam, že v tomto trende budú pokračovať a nie je krátkodobý.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 28. května 2020 17:10

slniecko Tak to jsou zajímavé zprávy. Nejoblíbenější mám 30 ml flakóny, větším se snažím vyhnout, když můžu.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. května 2020 17:59

slniecko Skvělá zpráva!

A radost mi dnes udělalo toto: za málo peněz hodně muziky

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 28. května 2020 18:25

Aj ja sa z toho veľmi teším .

Korsičanka roztomilé, tie arabky majú čosi do seba.

alibi už som prerátavala... a je to tak...možno sa ulakomím na jeden malý letný Fleur de Fleurs, ešte sa uvidí....no mala by som najprv doraziť Songes...ale zas kto povedal, že musím

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 28. května 2020 19:04

slniecko pořiď si ji  ! Já jen lituji, že jako jedinou nevedou v těch kabelkových baleních moji v současné době nejoblíbenější Rose America. Evidentně je to vůně, která ve Francii a ve světě moc nejde na odbyt, tak se děsím, aby ji časem ještě nereformulovali (jako nešťastnou Murmure des dieux), nebo dokonce rovnou nestáhli z výroby a prodeje.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2020 19:12

Fleur tak v tom případě je fajn, že je jen v 50ml balení. Aspoň budeš mít trochu zásobu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 28. května 2020 19:16

Paris No, ona je naštěstí i ve 100 ml, takže letošní narozeninový dárek "sama sobě" byl jasný .