Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 31. prosince 2019 16:56

Biely kvet Paráda, skúšaj, na novinky som tiež zvedavá, hlavne na Dame d´Or.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 31. prosince 2019 17:02

milacka Ja tiež, veľmi by som chcela jeden taký flakónik vlastniť. Dúfam, že ma ma niektorá osloví a v marci mám narodeniny.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. prosince 2019 19:10

milacka Ta se ti určitě zalíbí 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 15:59

Je to zvláštní, ale udělalo mi radost snížení objemu parfémů . Jsem nemocná, tak jsem udělala pořádek na poličce . Aktuálně mám doma 1830 ml v parfémech a 340 ml odstřiky.  2170 ml. Z loňských 3 litrů je to dobré.

Možná ještě snížím tím, že některé odstřiky a parfémy vezmu do práce a rozdám.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:39

Renusatko ty jo, dobrý, a jak jsi to dokázala? jsem to tak nahrubo zkoukla u sebe a jsem cca na 1500ml

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:54

už asi vím, co bude můj další nákup - Angelys Pear od Nicolai

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 17:23

alibi Já ani nevím, ale něco jsem i prodala a něco spotřebovala. Nákupů už je trochu méně, tak to pomali jde, ale už mám na cestě QVLP a v plánu Tauera, to je dalších 100. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 18:04

Renusatko Na toho Tauera jsem si musela nechat zajít chutě, doma neprošel. Ale tobě ho ze srdce přeji, je to opravdu krásná vůně. Z celkového objemu parfémů si nedělej vrásky. Jestli tě to uklidní, tak já jsem aktuálně na 2530 ml, odstřiky nepočítám.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 12:36

Šmarjá, ľudia, prestaňte to prerátavať ešte aj na objem, kam sa ja potom schovám so svojim odstrekovým alibizmom ???

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 13:08

Fleur To jsem se uklidnila, že máš na množství skoro to stejné i se svojí poloviční poličkou. Tauera budu ještě zkoušet, až se dostanu do města. Byl to jeden střik na ruce a jedno odpoledne, tak nechci být moc zbrklá. Myslím, že to stejně dopadne. Doma se líbil.  slniecko Když on kolikrát odstřik má i 50 ml . Mám takové asi 4. Tak nic nepočítej, já byla jen zvědavá. Vedle na A je takové téma a tak mě zajímalo, kam jsem se za rok posunula.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 14:03
Reakce na Renusatko:

Když on kolikrát odstřik má i 50 ml .

​Myslíš, že neviem ...

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 12. února 2020 16:39

Dělá mi radost Iris Ganache, nosím ji od chvíle, kdy mi od Domenicy přišla a je nádherná. Zejména, když se rozvine. Zvláště si ji užívám v teple, jela jsem teď dálkovým autobusem a svítilo na mě sluníčko, IG se v teple krásně rozvinula a jemně voněla bílou čokoládou a vanilkou celou cestu, dnes to samé v letadle. A další obrovské plus je, že hezky ladí k QVLP, takže nevadí, když si vezmu třeba stejnou šálu nebo šátek, cítím v obou podobný tón, ale netuším co by to mohlo být, nic moc společného ve složení jsem nenašla.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 13. února 2020 17:08

Obláček Embruns d Ylang v koupelně. Vydržel od rána do teď. Masakr!

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 19. února 2020 14:55
Reakce na alibi:

alibi už asi vím, co bude můj další nákup - Angelys Pear od Nicolai

​Libi, prosím tě, můžeš napsat o ní trochu něco víc? Zajímá mě tam ta hruštička.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. února 2020 15:25

Poéma hruštička tam je, zatím jsem zkoušela na papírku a zdá se velmi slibná, nic preslazeneho, něco jako hruška nashi. V kombinaci s citrusy a bilymi květinami, malinko zeleně. Trochu jako kolínská oslazená ovocem. Nic hlubokomyslného. Osvěžující. Možná bych přirovnala z části k vylepšené Gabrielle . Ale mám vzorek, prozkoumám víc. jestli na mě nevyleze něco syntetického, koupím ji. Kvitují s povděkem, že zatím necítím neroli :) 

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. února 2020 15:44

alibi Co máš pořád s tím neroli? Potřebuju odlišit od bergamotu

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 19. února 2020 15:49

alibi Moc děkuji, zaujala mě, když na mě vypadla emailem z VAVAVOOM, ty šťavnaté hrušky a svěží růže by na pozdní jarní a skoré letní měsíce mohly být bezva. Až prozkoumáš víc ze vzorku, dej mi ještě vědět, zda stojí za koupi. Zvažuji ji na "sleponě".

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. února 2020 18:56

Korsičanka já mám bergamot ve vůni takový jako čaj s citronem, kdežto neroli na mě většinou zhořkne, nebo je příliš štiplavé. jediné, které mému nosu lahodí, je v prive rose Alexandrie

Poéma určitě dám vědět, zatím se zdá, že hruška (opravdu moc pěkná šťavnatá) o sobě dává vědět jen v úvodu, ale já do ní i  tak půjdu

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. února 2020 19:40

alibi Díky A jsi odvážná

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 19. února 2020 19:43
Reakce na Poéma:

alibi Moc děkuji, zaujala mě, když na mě vypadla emailem z VAVAVOOM, ty šťavnaté hrušky a svěží růže by na pozdní jarní a skoré letní měsíce mohly být bezva. Až prozkoumáš víc ze vzorku, dej mi ještě vědět, zda stojí za koupi. Zvažuji ji na "sleponě".

​Nechci nikomu bořit bábovičky, ale naslepo bych ji nebrala. Zkoušela jsem ji na ruku a zvrhla se v něco velmi protivného, hruška po pár minutách vydávala téměř čpavý odér.