Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. května 2019 17:12

janejane Až se někdy opět zatoulám do Vava, tak musím Iris de Nuit testnout na vlastní kůži.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 30. května 2019 17:28

Setkání bylo opravdu velmi příjemné a už jen kvůli tomu charismatickému parfémáři mě moc mrzí, že zatím žádnou vyvolenou mezi jeho vůněmi nemám. Všechny jsou sice hezké, ale s velmi efemérní výdrží a poměrně decentní sillage. Možná časem některý z extraitů, třeba Phoenicia

Ale janejane se zapomněla zmínit o tom, jak čile s Jamesem konverzovala .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 30. května 2019 17:51

janejane to je krasne a ty jsi tedy andel:-) ta vune se k tobe dokonale hodi

Online Miru
Avatar
13811 příspěvků moje polička 30. května 2019 18:06

Fleur 

...právě...

Nádherná vůně s tragickou intenzitou i výdrží

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 30. května 2019 18:47

Miru Díky! 

A máš pravdu s tou intenzitou, drží se u těla, ale výdž ujde. No co už... :)

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 30. května 2019 18:53

Fleur viktorka_od splavu Obě samozřejmě přeháníte, zas tak "čile" jsem nekonverzovala a anděl taky nejsem

Ale jsem ráda, že jsem se po dloouhé době odvážila mluvit, přiznámám,... James se mi líbil, ale pomohlo mi k tomu nejen jeho charisma, ale i to, že vlastním jednu z jeho vůní. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:25

S tou výdrží,... zkoušela jsem ze vzorku vůni Bubblegum Chic - extrait de parfum, nádherný jasmín s tuberózou, silný a ostrý jako břitva, plnotučná vůně  ( Fleur se ode mě znechuceně odvracela, plus cituji komentář jednoho muže, kterému se líbila "ale není to vůně do tramvaje, ale na negližé"), ...no, večer na zápěstí ani stopa.

Brala bych ji, jako aromaterapii, hned. Působí velmi vesele a zlešuje náladu.

Online Miru
Avatar
13811 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:34

janejane 

...to zní hodně dobře! Název se mi líbí a i to jak ji popisuješ...

No a není tam moc zeleno.? Je to krémové a hutné.? To by se mi líbilo...

(dost často mi do jasmínových či tuberozových vůní nacpou hodně zelených listů a je to v háji)

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:44

Miru kdepak, žádné zeleno jsem tam necítila, ten začátek je jako sopečný výbuch, ... silná, sytá a plnotučná vůně jasmínu, není svěží, ale je hodně sytý a výrazný, krémovost tam je později, to když se trochu stáhne k tělu. Já ty svěží a zelené jasmínovky moc nemusím, tenhle je jiný.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:44

Miru nene, je to velmi živočišná jasmínová vůně. Dotyčný muž říkal, že až sprostá ;)

A to o andělovi jsem přesně říkala janejane 

Ovšem v momentu, kdy se Heeleho vůně zkombinuji, jdou do prostoru i výdrž je delší. Muž po mém návratu domů, jen se ke mě naklonil, že mi dá pusu a už ucukl, jakoby ho někdo praštil do nosu ;D 

Online Miru
Avatar
13811 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:45

janejane alibi 

...to zní báječně!

A dá se někde zkusit či zchrastit vzorek.?

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:47

Miru no, mě se VELMI nelíbil :)

Online Miru
Avatar
13811 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:48

alibi 

Proč?

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:53

Miru nemám ráda živočišný sprostý  jasmín a ani moc jiné bílé květy neumím nosit 

Online Miru
Avatar
13811 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:54

alibi 

...ach, tak to zas já jo...

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:22

Miru alibi živočišný...to mě sice napadlo taky, když jsem videla až odpor některých, ale ptala jsem se, jestli vůně má indolické tóny, jestli tam jsou, tak řekl, že ne, ...ale je možné, že některým tak vyzní. Já právě takový ten čistý jasmín, prostý jakýchkoli indolů, taky nevyhledávám.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:54

Radost mi udělalo dnešní setkání s Jamesem Heeley a jeho parfémy. Je to opravdu charismatický chlapík, kterého je radost poslouchat. Novinářská prezentace proběhla opět v příjemném duchu a ve spíše intimní atmosféře, což souviselo s počtem pozvaných a s prostředím. Dobře znám a líbí se mi dva parfémy z jeho portfolia - Hippie Rose a Cardinal. Dnes mě velmi zaujala vůně Chypre 21, ostatní parfémy, které jsem zběžně vyzkoušela, si v klidu prozkouším v příštích dnech. Každopádně pro sebe si značku definitivně zařazuji do kategorie pastelových vůní, jejímž typickým představitelem je L´Artisan Parfumeur.

Pokud jde o extraity, tam se mi velmi líbí Boubblegum Chic (zábavná a vlastně i sexy) a Phoenicia.

Setkání bylo opravdu velmi příjemné a už jen kvůli tomu charismatickému parfémáři mě moc mrzí, že zatím žádnou vyvolenou mezi jeho vůněmi nemám. Všechny jsou sice hezké, ale s velmi efemérní výdrží a poměrně decentní sillage. Možná časem některý z extraitů, třeba Phoenicia 

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 30. května 2019 23:27

domenica Já jsem si říkala, že jsi asi zvolila opět to novinářské setkání, když jsme tě dnes o šesté s cinkjou marně vyhlížely, zda se někde nezjevíš.

Phoenicia se mi též líbí, ale na mně krásně voní i Blanc Poudre. No na celou stovku to fakt není.

Nicméně James mě potěšil zprávou, že někdy na podzim se znovu chystá zařadit sadu 15 ml balení, kdy bude možno nakombinovat více druhů jeho vůní.

A jo, je to fakt sympaťák.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 31. května 2019 08:47

wendulka A mě velmi potěšil článek alibi o setkání s J.Heeleym ve Vava v Brně, neb mi do sebe zapadly informace, které mi v Praze v anglické přednášce parfuméra unikaly. Díky, Li!

Edit: myšlenka layeringu mě napadla hned při ovoňování papírků s Menthe Fraîche a Cardinal, jak tak hezky vedle sebe do sebe zapadaly A Dali2011  by zas míchala Note de Yuzu s něčím, že?

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 31. května 2019 08:59

Korsičanka děkuji

domenica pastelové vůně je pěkné přirovnání