Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 20. března 2019 21:21

alibi Ďakujem! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 21. března 2019 06:26

Biely kvet to zni uzasne!

vubec jsem ji nechtela zkouset, ale asi to jeste prehodnotim:-)

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 21. března 2019 06:27

viktorka_od splavu  Určite to prehodnoť, aj keď......každej sa zdá úžasné niečo iné a tebe tak vôbec nemusí pripadať. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 21. března 2019 06:29

Biely kvet mne se tva policka moc libi, takze asi bude:-)

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 21. března 2019 06:29
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. března 2019 07:07

Biely kvet Těším se, až tu vůni někdy poznám. Gratuluji!

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 21. března 2019 07:48

Biely kvet 

...k takovému pocitu blahopřeji!

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:43

Dalia Miru  Ďakujem.

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:47
Reakce na Biely kvet:

Balíček od Moniky so Chanelom 1957. Ten parfém ma úplne dostal, je neskutočne krásny.... Nikdy som si nemyslela, že vôňa môže byť taká dokonalá. Už nejdem nič skúšať, cítim sa, akoby som našla Svätý grál...

​Přeji, ať ti ten pocit vydrží - je to jako najít spřízněnou bytost.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 21. března 2019 09:49

Biely kvet Taky ti přeji, abys našla ve vůni “tu pravou”, Jarko. Je uklidňující vědět, že se máš k čemu vždy vrátit, a kdyby ti měla zůstat jediná, víš, která.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 21. března 2019 11:46
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 21. března 2019 11:56
Reakce na Korsičanka:

...a kdyby ti měla zůstat jediná, víš, která.

​To je zajímavá myšlenka, kolikrát jsem přemýšlela, kterou jedinou bych si nechala, kdyby to musela být jen jedna  Takže takovou, která se mi líbí v létě i v zimě, celý rok, na všechny příležitosti, pořád...

Váhala bych mezi EL Sensuous a některým odlehčeným Shalimarem, asi Shalimar Cologne. Jo a Samsara vlastně...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. března 2019 19:27

Biely kvet Tak ti učarovala? Takýto pocit by som chcela aj ja raz zažiť, musí byť úžasný. Ja sa zatiaľ len zamilovávam, odmilovávam, blúdim, hľadám. Dúfam, že Svätý grál,  ako píšeš o 1957, raz objavím aj ja. Alebo mi je súdené byť večnou bludičkou...

Tak, či tak, gratulujem, že ty si už svoju parfumovú našla.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. března 2019 19:57

milacka Myslela jsem, že už jsi tu "svou" našla v Coco Mademoiselle. 

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 22. března 2019 20:42

milacka Učarovala mi veru a to hlavne ten prvý nástrek sa mi zdal neodolateľný. Dokonca som si myslela, že rozpredám celú poličku a budem používať len túto. Ale, samozrejme, keď moja horúca hlava vychladla, tak som si uvedomila, že by som nemohla byť ani bez Chypre 1942, ani bez Freudian Wood, ani bez Armaniho sviežej ružičky, atď., atď., lebo každá z nich má v sebe niečo osobité a krásne. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 22. března 2019 21:01

Biely kvet Já jsem to takhle pocítila s Tauerem Incense Rosé. A když jsem zjistila, že nejčastěji sahám právě po tomto flakónu, rozhodla jsem se začít nenásilně redukovat - nemá smysl bezhlavě rozprodat celou poličku, spíš radostně spotřebovávám to, co mám, a některé flakóny už nebudu znovu dokupovat.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 22. března 2019 21:26

Fleur 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 23. března 2019 09:38

Dalia Coco Mademoiselle je moja spomienková láska, ku ktorej má viaže silné puto a preto mi nemôže chýbať na poličke po celý môj život. Navyše sa mi páči, ani rokmi sa to nezmenilo. Ako starnem, pozorujem na sebe, že sa vraciam k udalostiam dávno prežitým, k tým príjemným a žiaľ, už neopakovateľným a občas má chytá nostalgia...

Vďaka parfumánii a milým zanieteným dušiam som spoznala ďalšie parfumové krásky, ktoré sa mi snažia vryť do duše, niektoré prichádzajú a rýchlo aj odchádzajú, niektoré pobudnú dlhšie. Na mojej poličke  má čestné miesto 5 parfumov. S nimi by som vedela spokojne žiť, ak by som neskúšala už žiadne iné. 

Ale chcem skúšať ďalej, spoznávať nové vône, možno ma parfumový Amor so svojím šípom zasiahne rovnako, ako zasiahol Biely kvet , milujem ten pocit.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 23. března 2019 09:53

milacka Krásné vyznání, zlato!❤️

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. března 2019 11:27

milacka Vzpomínkovou lásku mám taky - Insolence. Ale jenom s ní jedinou bych asi nevystačila. Těch "srdcovek" mám víc. 

S nostalgií jsme na tom podobně. Obzvlášť pro mě se život rozdělil na dobu před nemocí a po nemoci. A bohužel stále se jen ohlížím zpátky, dopředu se nedívám. Když se o to snažím, vždy mě napadne, že nemá cenu něco plánovat, když nevím, jestli nemoc neudeří znovu. Některé vůně mi připomínají dobu "před" a to potom i dost bolí.