Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 09. března 2019 09:37

blackviolet Díky No, asi si umím vybavit chvíle, kdy jsem litovala nákupu, ale raději je z paměti vytěsňuji

A máš pravdu, že daleko častěji mě mrzelo, když jsem něco nekoupila (..takže ten Narcissus a Signature VII fakt ještě dnes odkliknu, dokud je..)

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. března 2019 10:14

Martula  Jsou-li vůně tak nádherné jako flakony, tak se v nich musíš cítit jako bohyně Chci vědět o prvním komplimentu!

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 09. března 2019 10:17

Korsičanka Včera proběhly dva komplimenty na Signature I. Jeden v práci (kolega zavětřil v kanceláři a prý - něco tu krásně voní, pak mě šel očichat a identifikoval, že je to skutečně můj parfém Nevěřícně kroutil hlavou, nesnáší totiž většinu mých vůní ) A doma pak od manžela. To je co říct, 99% mých vůní vůbec nekomentuje.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. března 2019 10:23

Martula Skvělé!!! A komenty už nemohou přicházet, když FURT voníme:) Jen ty negativní (asfalt, terpentýn...)

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 09. března 2019 12:05

Martula  Krásné flakony   (vůně neznám, ale nepochybuju, že jsou krásné taky )

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 09. března 2019 12:10

Ignis Díky 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 09. března 2019 19:43
Reakce na Martula:

Včera mi udělal ohromnou radost balík s novými arabskými vůněmi z Malikah. Dost jsem váhala, jestli opravdu koupit všechny 3 najednou, ale dobře jsem udělala - z nástřiku jsou všechny ještě lepší než ze vzorečku 

​to je nádhera, gratuluju

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 13. března 2019 14:37
Reakce na Cervanek:

​Tento problém se čas od času u těchto hranatých flakónů objevuje.

Z tohoto důvodu jsem přešla na Juli pro výrobu z vlastních flakónů

a ty barevné hranaté dříve byly z Proudstylu z Honkongu , dnes jsou z Číny, v podstatě stejný zdroj, používám pro osobní potřebu nebo na přání. A když se mi to odlepí, tekutinu přeliju do jiného a odlepený vyhodím. Myslím, že to lepidlo nevydrží nápor alkoholu, který v parfémech je.

S 5 ml oválnými flakónky mám lepší zkušenosti

Také potvrzuji. Práve jsem zjistil, že se mi vylil Pasha z tohoto flakonu do tašky. Používám už jedině Juli. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 15. března 2019 19:57

, ten smajlík sem dávám úmyslně, protože arabské vůně se mnou moc nespolupracují, ale chuť poznat něco nového a jiného byla holt silnější, co kdyby..., že jo.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. března 2019 20:12

janejane  Tak jsme zvědavé na tvé postřehy!

A mně udělal radost jediný parfumaniak zde!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 15. března 2019 21:09

janejane Jani, to jsou studijní důvody, to se musí ;) jsem taky zvědavá na popisy 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 15. března 2019 21:40

alibi Obávám se, že to bude zkoušení ve stylu, voní - nevoní (jen pro mě), mám trochu obavu a ostych se k nim vyjadřovat, je to pro mě jiný, trochu nesrozumitelný svět, kterému možná nerozumím, ale uvidím, těším se a jsem zvedavá. Mám pocit, že jsou "našlapané" ingrediencemi, které jsou jinak zpracované nebo jen jiné, někdy pro mě ve zvláštních kombinacích....plácám nesmyly, ale jejich vyznění na kůži je prostě jiné, než u evropských vůní. A vůběc..., může za to Martula , nemá o nich psát tak krásně, autenticky, ...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. března 2019 21:55

janejane Jů.

Co s tebou nebude spolupracovat, o to se, prosím, příští měsíc hlásím.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. března 2019 21:55

janejane Tak to jsem také zvědavá na tvoje dojmy. Pro mě jsou arabky vysloveně jiná planeta a svým způsobem vůči nim trpím parfémovou xenofobií. Zatím mě žádná ze zkoušených neoslovila - připadala jsem si v nich jako na maškarním plese; u řady mi nevyhovovalo, že šlo o olej; u většiny se mi nelíbily ty přezdobené flakóny...

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 15. března 2019 22:16

wendulka jasně, ovšem teď, kdy na mně překrásně voní Cuir d´Ange, která před rokem nebyla k vydýchání, nevím nevím....

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. března 2019 22:20

janejane Pokud na Tobě voní Cuir d´Ange, pak je svět naprosto vpořádku.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. března 2019 22:24

wendulka Pokud na janejane  voní Cuir d´Ange, tak svět rozhodně není v pořádku !

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 15. března 2019 22:27

Fleur wendulka Díky, to jste mě fakt pobavily, ještě, že vás mám, jo..

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 15. března 2019 22:41

janejane mám k většině  arabek velmi podobný vztah, včetně toho , že se ráda nechávám unášet Martulinymi popisy :)

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 16. března 2019 06:45
Reakce na janejane:

, ten smajlík sem dávám úmyslně, protože arabské vůně se mnou moc nespolupracují, ale chuť poznat něco nového a jiného byla holt silnější, co kdyby..., že jo.

​Jani, doufám, že minimálně ze studijních důvodů si zkoušení vzorečků užiješ