Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 11:22

Tam já měla včera radost ze včerejší odpolední procházky po parfumériích, takhle zlitá vůněmi jsem už dlouho nebyla :) . S výjimkou Journey, která se se mnou jako jediná nezkamarádila mi vonělo snad úplně všechno od Nahémy  č.p. přes Seven Veils, Ubar až po Rosam.

A pak taky mi udělal radost odstřik Fate od kinomy, která mě doprovázela. Jsem zvědavá, jestli se nakonec propracuju k flakonu.

No a před chvilkou mi dorazil odstřik Green, která mě těší, protože lepší a originálnější zelenou vůni jsem zatím nepoznala. A když k tomu přičtu svoje včerejší koupě, já si teda nestěžuju :P .

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 18:56

No, vy v té Praze a nejenom v ní, ale i okolo, se máte. Pro nás venkovany by to bylo na dlouhou trať. Proč i u nás není něco takového, snad by se také uživily, a když ne , tak by je ta velká střediska mohla dotovat. No né?!

Offline Zimulka
Avatar
93 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 23:51

Mně dneska udělala velkou radost Spiritueuse Double Vanille, kterou jsem si vyzvedla na poště a zároveň mě štve, že jsem si jí od Moniky nevzala víc, protože je fakt božská ...

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 19:11

Veľkú radosť mi dnes urobila Safari tým, že sa na mne  rozložila rovnako medovo, ako ju mám v spomienkach. A moju chamtvú dušičku tiež teší, že mám zase v mojej zbierke tento krásny flakón.(prvý sa mi podarilo rozbiť)         

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 19:13

Ach, toto sa mi ako podarilo!? 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 17:52

Dorazil objemný balíček s novými vykuřovadly. Nemohla jsem se rozhodnout, s čím začít, ale bylo to příjemné dilema.

Nakonec to vyhrála Ománská boswellia sacra. Teď můžu v klidu přemýšlet, co přijde na řadu večer. Styrax, sal, jiný kadidlo...?

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 20:45

Tak mně dnes udělalo velkou radost báječné voňavé setkání s kinomou a spousta krásných a vzácných vzorečků od ní.

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 21:38
Reakce na fija:

Tolik jich zase nebylo. Naopak, já jsem si odnesla tolik vzorků, že jsem byla samozřejmou štědrostí z tvé strany unešená. A navíc jsem byla pozvaná na kafe a makronku! A ještě musím poděkovat za doručení refanů až podnost...prostě parádní relaxační odpoledne.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 22:17

Jé, já chci taky od někoho nějaký vzorečky. Poslední dobou jsem úplně na suchu a vůbec nemám přehled.

(No, ono to je na jednu stranu dobře...)

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 15:31

dnes mě velice potěšila Rania Jouaneh. objednala jsem si v pátek večer sadu vzorků za velmi příznivou cenu a dnes dorazily - velice úhledně zabalené, s děkovnou kartičkou a dokonce i s přidaným vzorkem nejnovější vůně. na to, že mě ten web s 90% absencí angličtiny lehce znervózněl, chválím velmi. dělá na mě dojem malé značky, které na tom záleží. vzorky jsou 1 ml s rozprašovačem a kartičkou s uvedeným složením (se zvýrazněnou hl. složkou) a skupinou.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 18:46

Moje poslední, skromná objednávka vzorků vypadá jako posezení někde v kavárně/restauraci:

Your Order Contains:
 1 x Winter White 
 1 x Pear + Olive  
 1 x Espresso Royale 
 1 x Amouse Bouche

Těším se, určitě to budou samé delikatesy 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 14:32

...no, nevím, jestli udělalo, resp. teprve eventuálně udělá...

Zkoušela jsem tu vůni před časem a to se mi líbila, takže teď to bude - výměnou - skoro stopro slepák...

...Encre Noir Pour Elle Lalique

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 18:06
Reakce na andry:

Ta cena je opravdu hodně příznivá a vypadá to zajímavě. 

No zkrátka, nalákala jsi mě, už mám taky objednáno.

A ještě jsem si všimla, že cena vzorků i vůní je nižší, pokud se člověk registruje.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 19:23
Reakce na blackviolet:

o kolik? já platila 6.67€

zatím jsem vyzkoušela tři a teda Lavande 44 a Rose Ishtar mě moc neoslovily, Ambre Loup je dobrá, dál uvidíme. každopádně drží slušně.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 20:08
Reakce na andry:

Já taky. Ale než jsem se zaregistrovala, bylo tam 8€. Překvapili mě, že nechtějí poštovné. Tedy aspoň za vzorky.

Jenom dobrá? Od té jsem si slibovala víc.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 20:11
Reakce na blackviolet:

mno, teple tělesná (ne zpocená či jinak fuj) ambra - podle mě s kastoreem, podle složení pižmo + labdanum + oud; trošku se zakouřeným dřevem...

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 20:15
Reakce na andry:

ale to zní docela dobře . S čím by se dala srovnat?

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 20:24
Reakce na blackviolet:

asi jako kdyby Monu bez ylangu chtěl návštívit starý známý z Mongolska (= Kublaj), ale na půli cesty raději rozbil stan a už se nepřibližoval. velmi zhruba. nemyslím si, že by byla "stejná jako ostatní" a vypadá to, že Rania má určitej typickej "rukopis".

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 20:34
Reakce na andry:

tak na to se těším

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 02. zaří 2014 20:54

Pohled na krásné balení Wendulčina přírůstku  Rosenlust od April Aromatics.

Vůně jako taková mě nijak neoslovila, ale jinak je to nádhera, já na jejím místě bych nám to do pařátků nepůjčovala.