Zábavné parfémové příhody

15. srpna 2014 15:25
Online Sweet Potato
Avatar
34784 příspěvků moje polička 10. května 2019 12:37
Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 28. května 2019 20:23

Rozkliknu si poličku, abych po dlouhé době změnila i ve virtuálním prostoru vůni, kterou mám na sobě, a hned ji zase zavřu v domnění, že jsem se překlikla, neboť tam trůní jakýsi neznámý flakon. Kliknu tedy opětovně - a on je pořád tam! Chvilku nad tím podivným úkazem, jak jsem přišla k nové vůni, žasnu, než mi dojde, že jen v databázi změnil Absolument Absinthe obrázek. Doma stále žiju ze zásob, takže naživo jsem nový flakon ještě nepotkala .

Offline jerry
Avatar
8963 příspěvků moje polička 28. května 2019 21:06

Fleur 

Stalo se mi před pár týdny totéž - a protože to bylo v době nájezdu na novou Parfumánii, tak jsem si myslela, že se nějak "pochroumaly" poličky. Po pár dnech "to" tam bylo pořád  - tak jsem rozklikla a ...

A asi ten nový flakón brzy poznám - ze zásob (a že nebyly malé) mi zbyla poslední padesátka.

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 29. května 2019 07:22

jerry taky mám ještě ulitou padesátku, ale letošní léto s ní vystačím.

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 21:46

Zaslechnuto dnes v parfumerii:

Prodavačka (obrací se k zákaznici): "Hledáte něco?"

Zákaznice (úlevně): "Hledám Bosse."

Prodavačka (chápavě): "A jakého? Ono je jich víc."

Zákaznice (bez zaváhání): "Toho nejprodávanějšího."

Prodavačka (souhlasně): "Ten je nejlepší, s tím nešlápnete vedle. Dám vám ho na pokladnu."

Odehrálo se to tak bleskově, že jsem ani nezaregistrovala, který to byl.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 22:08

Fleur Něco podobného už tu proběhlo Že by stejná zákaznice???

Edit: Už jsem to našla - Sweet Potato skoro před rokem:)

Dnes v Teta drogerii u vitríny s vůněmi. Paní chtěla po pokladní “toho pánskýho Bosse” “No to jsou ale obě dámské vůně.” “Aha, já myslela, že růžová bude dámská a zlatá pánská. No a máte teda nějakou jinou Značku?” (Věděly jste,  že jde vyslovit velké Z?) Jen to co vidíte, zkuste třeba Douglas nebo Sephoru”

“Chtěla bych nějakou úžasnou vůni za úžasnou cenu!”(Boss byl za 50%)

”Bohužel jen to, co je vystavené, je tu třeba Beckham, Bvlgari..” No to ne, chápejte, já chci Značku. Chápejte, Boss je Boss.

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 22:30

Korsičanka Mě hlavně pobavilo, že to ani nevyzkoušela.

Online Sweet Potato
Avatar
34784 příspěvků moje polička 15. zaří 2019 10:31

Korsičanka Hned jsem si na tu příhodu vzpomněla.  Ale určitě to nebyla tatáž pani. Ta moje by do parfumerie nešla (takovej ten smajlik, co se mu v očích protáčej dolary)

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 15. zaří 2019 10:32
Reakce na Sweet Potato:

Ta moje by do parfumerie nešla (takovej ten smajlik, co se mu v očích protáčej dolary)

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 15. zaří 2019 19:02

Fleur Tak třeba dostala takový úkol. Jinak to fakt nechápu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 15. zaří 2019 21:42

Renusatko Kritérium "nejprodávanější" bych pochopila u protivráskového krému .

Offline jerry
Avatar
8963 příspěvků moje polička 15. zaří 2019 22:04

Fleur 

Jedna parfumerie (asi to byl Fann, ale nevím to jistě) mívá ve výloze reklamu "nejprodávanější parfémy" a jsou na ní první čtyři od dámských i pánských. Nebylo to myšleno tak, že na prvním místě byl nějaký Boss (a mám dojem, že v pánských byl na 1. místě Boss No.6) a paní chtěla přesně tohoto Bosse?

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 15. zaří 2019 22:23

jerry Ne, bylo to v kamenné prodejně Notina, tam žádné výstavky bestsellerů nemají. Prostě nejprodávanější; mají to všichni, chci to taky, poněvadž to bude přece nejlepší.

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 18:18

Parfémová popiska dňa:

"Inspired by Bond No. 9 Bleecker Street (which was inspired by Ralph Lauren Purple Label)."

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 19:47
Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 16:02

Zkouším tady vzorky od Kerosene. Mám na ruce Unknown Pleasures a dávám ho vyzkoušet manželovi. Ten se zatváří úplně děsně a prý, že to je totálně smutná vůně. Na pohřeb, že je luxusní, budu tam za hvězdu, ale že do veselé společnosti nebrat, protože okamžitě končí veškerá legrace. . Otevírá okno s tím, že úplně cítí krematorium.

A zrovna se mi to spojení sladkosti a kyselosti líbí.

Online Sweet Potato
Avatar
34784 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 16:03

Renusatko Smutná vůně? Krematorium?! Hamba mu!

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 16:16

Sweet Potato Dívám se, že jsem ve špatném vlákně. Mělo to být stěžovací

Ta vůně se mi líbí, je pěkná a on tady chodí a prý je to strašné, smuteční a nejde to vyvětrat. Jestli on nemá koronavirus, když tak blbě cítí.

Online Sweet Potato
Avatar
34784 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 16:21

Renusatko To je fakt zvláštní vnímání. Já už slyšela, že je moc sladká, vánočně-rohlíčková a tak. Smutná? To bude fakt nemocnej

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 20. dubna 2020 18:27

Renusatko S coronou by ale necitil NIC