Nejlepší vůně uplynulého roku

30. prosince 2016 19:04
Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 21:43

Kdybych to měla rozdělit za sebe, tak z novinek 2017 je to určitě  Blossom Love, Lui, Joyeuse Tubereuse  a Twilly

Moc mě potěšil návrat Iris Ganache a QVLP. 

Z osobních letošních objevů Sorriso a možná celá značka Profumum Roma. Jsem trošku pozadu.

wendulka Též se hlásím do party...až budeš v Brně, ráda se přidám. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 12:14

Fleur  to je tak nadherny prispevek Krasne shrnuti tohoto roku a nepokryte zavidim ten flakon L'Instant Magic

Za me je tento rok velmi povedeny, nebot jsem nasla novou signature (neumela jsem si vubec predstavit, ze se to kdy stane) v podobe Nin Shar a take jsem konecne osobne poznala alespon cast mistni elitni jednotky.

Az bude wendulka a jeji pruvodci zase krouzit kolem Vavavoom, hlasim se taky! 

Jo a BLACK PERFECTO. Muj "Must have" roku 2017.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 00:19
Reakce na wendulka:

A na jaře hodlám vzít město útokem potřetí! (Už teď mám předběžně přislíbený jeden doprovod).

​Ale nepovidej. Ma slunickova pritomnost ovsem rovnez nelze byti opominuta 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 00:23

andry To si piš! 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 00:33

... a objevem roku se stává ... Mandala!

A děkuji Fleur za povzbuzení slovy  "... a začni už na ni šetřit!"

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 07:21

janejane Jsem ráda, že jsem tě mohla nepatrně popostrčit k tomuto krásnému přírůstku, který ti moc sluší.

A ta fotka !

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 10:11

U mě to byl zásah levandulovou kráskou - Mon Guerlain.  Začínám jí vnímat jako svou signature a to je co říct, u málokteré vůně  dlouho vydržím. Líbí se mi dokonce čím dál víc. Dívám se na dno svého prvního flakonu a vím, že budu co nevidět pořizovat nový.

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 11:01

vanilka Krásná fotografie!

Mon Guerlain se povedl - kdybych neměla L´Instant Magic a Mon Précieux Nectar, tak bych se také nechala zlákat, ale obě zmíněné vůně ve mně vyvolávají podobný konejšivý dojem jako Mon Guerlain, takže ho (zatím) nutně mít nemusím.

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 11:23

A velikou radost mi v mainstreamových novinkách udělala i Eau des Merveilles Bleue. Celou řadu mám moc ráda, ale na Eau des Merveilles mě vždycky zlobil jódový tón, který je v této odnoži tlumený, takže na léto jsem perfektně vybavená...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 20:22

janejane Fleur Parádní fotky, dámy.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 00:47

Připojuji se ke chvále Mon Guerlain jako velmi povedené vůni roku 2017. Mně osobně otevřel dveře ke sladším vůním, které jsem do té doby ignorovala nebo rovnou zavrhla jako pro mě nenositelné.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 02:43

Fleur nádherná fotografie.!

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 08:08

Miru Díky. Ale vůně by pro tebe nebyla (pamatuji si, že Elixir des Merveilles jsi vyhodnotila jako sladké polévkové koření ).

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 08:09

Fleur ...já vím...

Ale ta fotografie, ty pastely jsou kouzelné, oku lahodící!...

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 08:11

Miru Však jsem kvůli fotografii musela sundat obraz ze stěny .

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 15:23
Reakce na Fleur:

Boží foto, Milu! Kdybys flakon ještě mohla osobně trochu ponořit, to by bylo, viď? Ať se daří i v roce 2018!

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 16:25

Korsičanka Díky, tobě také vše nejlepší v novém roce!

K moři se opravdu nedostanu tak často, jak bych si přála, ale s tímhle flakónem si moře udělám i u nás na koupališti .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 23:15

Teprve teď jsem si uvědomila, že jsem sem vlastně nedodala můj seznam. Takže jak už jsem psala jinde, za mainstream je to určitě LPRN Black Perfecto, Bottega Veneta Eau de Velours, Mon Guerlain a Eaudemoiselle de Givenchy Essence des Palais.

A přidala bych sem určitě ještě jako Fleur a jerry Galop d´Hermes, ač je teda už roku 2016, já ji objevila až loni, tudíž sem určitě patří.

Podobným objevem jako Galop se pro mne v niche stal čistý parfém Fate Woman a Itinerario Olfattivo IV, v němž jsem znovuobjevila původní MIss Dior Chérie.

A konečně pokud jde přímo o vůně, které byly v roce 2017 vydané, potom hlasuju pro Monegalovo Flamenco, Kilianův Black Phantom, Malleho Promise, 1001 od Nobile 1942 a jako poslední bych vyzdvihla Lui od Guerlainu, jelikož je exkluzivkou od Guerlainu, která mě po velmi dlouhé době skutečně potěšila.

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 14:51

Nejvyšší čas na bilancování.

K mým favoritkám právě končícího roku patří jednoznačně Musc Encensé:

Příjemně překvapila rovněž novinka od Nobile MALVS:

Osobním parfémovým objevem jsou pro mě Tauerovy vůně, které jsem znala z letmých zkoušení a teprve letos si mě naplno podmanily:

V neposlední řadě mě potěšilo i to, že jsem zájem o vůně mohla sdílet i za hranicemi naší skvělé komunity:

Děkuji všem za inspirativní podněty a za možnost společně prozkoumávat svět vůní !

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 16:35

Fleur Krásná fota a přehled o vůních! Ten já si nikdy neudělám, neb pro mě není důležité, kdy jsem se s tou kterou seznámila, ale jak na mě zapůsobila. Ale vás, které máte jasno, uznávám A hlavně obdivuji vaše fotky