Pohanil Vám někdo vůni?

13. srpna 2014 15:47
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 15:47

Už Vás zase někdo zkritizoval? Pojďte si sem odfňuknout.

Před nějakým časem jsem stála s kamarádkou na dětském hřišti před kioskem s rychlým občersvením, který právě zavírali...když v tu chvíli kamarádka nakrčila nos a znechuceně si odfrkla: "Proboha, čím to tam čistej? Fuj! Cejtíš to taky?"

Necítila jsem nic kromě občasných závanů Reve d'Ossian.

Offline Mitchell
Avatar
96 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 17:01

Blue Amber - 2 střiky....Uklízečka huláká na uklízečku:" Ty v le, to je smrad, nějaká ruská voňavka, to se nedá vydržet."  Neudržela jsem se: "Myslíte můj francouzský parfém..."

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 18:05
Reakce na Mitchell:

To je roztomilá reakce. Musím si to zapamatovat, až mi příště bude máma zase nadávat, že smrdim jako živý květy.

Dneska jsem se v tramvaji doslechla, že "tady někdo hrozně smrdí čajovnou". Jsem si skoro jistá, že to šlo o hanobení mojí Bois d´Arménie

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 18:22
Reakce na moudjahidine:

Tak to musel byť poriadny ignorant a blbec! Čo môže niekomu vadiť na takejto krásnej vôni!?

Offline melany
Avatar
8 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 06:49

Loni na podzim Slona takovým způsobem, jakože se vůbec nehodí nosit mezi lidi..., nakonec jsem ho prodala

Offline alin
Avatar
34 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 17:19

Spomínam si len na 2 vône, ktoré mi niekto vyslovene pohanil. Chamade a chuderku Liu. A vlastne ešte Shalimar, ale to bola moja chyba s prehnanou aplikáciou a následným vpadnutím do uzavretého priestoru (a jeho zamorením). 

Offline Elvira
Avatar
35 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 19:05

Jedna maminka vešla do třídy a zatvářila se, co to tam smrdí, vztáhla jsem to na svoji Rose Nacrée. A kdysi mamka šílela z Insolence EdT, že je to vlezlá vůně. 

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 20:20

Áno, pohanil,  môj muž. Prišiel mi 24 Fauborg EdP, dala som si poriadny nástrek ráno a večer mi povedal, nech si to viac nedávam, že to nie je príjemné. Odvtedy si dávam pozor a dávkujem jemnejšie. 

Offline Alena
Avatar
57 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 23:06

Ano, kolega alergik v práci mi loni řekl, ať se na něj nezlobím, že ví, že moje parfémy stojí hodně peněz, ale že prý jsou to všechno hrozné smrady :O)  A to jsem točila samé Guerlainy exkluzivky!

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 17:55
Reakce na Alena:

...tohle si člověk dovolí.?.

Ale zkus mu říci, že jeho voda po holení(antiperspirant, deo, atp.) puchne, nebo že je pro Tebe náročné, že on nevoní naopak vůbec ničím...

Offline Alena
Avatar
57 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 21:08

už u nás nedělá! Ale jak je vidno, někdo si dovolí opravdu dost:-( zas na druhou stranu, čím víc mi lezl na nervy, tím častěji jsem přiživovala! Můj jeden střik Shalimaru= jeho 1 tableta + 2 střiky do huby :-) kdyby nebyl drzej, brala jsem na něj ohledy :-)

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 11:31

No pohanila, mamka. Straight to Heaven a dost ošklivě. Když jsem jí měla naposled, tak řekla, že se k ní nemám přibližovat, protože voním jak starej sklep, ve kterém se kazí maso . A to je podle mě ta nejméně neškodná pačuliovka, která mi na poličce zůstala, dokonce jsem se kvůli ní zbavila i Psychédélieque.

No jo, vím to, že k mámě se můžu přibližovat jenom s květinovkami a stejně si nedám říct :) .

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 15:08
Reakce na wendulka:

neexistuje niečo ako neškodná pačuliovka...to je rovnaký oxymoron, ako dobré ráno:)))

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 16:16
Reakce na slniecko:

Já vím, musím toho Kiliana trochu bránit :P , když mi od něj zůstala na poličce jako poslední.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 18:09

Byla mě pohaněna Chloe Intense,kterou jsem si prostě chtěla zkusit....a která se na mě opravdu nerozloží pěkně,což jsem sama i cítila:)..

.Jinak asi nikdy nic...jen poznámky o síle mého parfému,které mě ale přímo těší:)))))

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 19. srpna 2014 22:56
Reakce na janička24:

Také mi nebyla pochválena Chloe Intense, a musím souhlasit, moc pěkně se na mě nerozloží.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 10:09

Dnes ma privítala dcéra slovami " Fuj mami,  toto už nikdy nenos!! Strašne to smrdká."   - Wazamba

Offline evik77
Avatar
756 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 20:28

Ráno jsem v práci na sebe stříkla Mexičana, libovala si ve vanilce a když jsem procházela kolem kolegyně, povídá: "To je cítit jak čínský nudle." 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. zaří 2014 09:35

Včera  známá obsluha v nejmenované  restauraci prohlásila o mexičanovi, že takhle smrdí starý Italky.

reakce na MPN- fuj něco sladkýho.

Chlap no, chyběli mu tam kytičky

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 06. zaří 2014 11:42
Reakce na náťa66:

alebo skôr slanina...