Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 14. června 2019 21:34

Dalia No ona říkala ten klasický hnědý, což není .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. června 2019 21:57

Renusatko Třeba je paní barvoslepá.

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 25. června 2019 12:28

Sedim na zahradce v restauraci a od nekoho ke mne kazdou chvili vitr zanese Fille en Augilles nebo jak se to pise... pukam zavisti, chci taky tak vonet

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 25. června 2019 21:20

Dnes jsem cítila závan nějakého,snad,Impulsu a zaplat'pánbu za to. V autobusu,plném upocených lidí mi to bylo příjemné.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2019 14:44

Ráno v autobuse do Brna ke mně čas od času zavanula lehká stopa Euphorie. Bylo to velmi příjemné.

Offline cashic
Avatar
31 příspěvků moje polička 05. července 2019 16:03

Včera v autobuse voněla slečna přede mnou něčím jasmínovým, na 90 % to byl Mon Jasmin Noir. Co do intenzity to byla docela síla, seděla jsem těsně před ní a po větru, ale kupodivu mi to sedlo, na tuhle vůni už jsem úplně zapomněla.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45847 příspěvků moje polička 17. července 2019 07:57

vcera na divadelnim predstaveni pod sirym nebem pani (asi) vedle me - Santal Royal

priznejte se, ktera jste to byla?

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 24. srpna 2019 23:01

Dnes v metru nějaký vodní kytky, mísící se s cigaretovým odérem nositelky. Takže jsem vlastně v blbým vlákně.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 18:38

Zdá se mi, že lidi přitvrdili... jako že se dá detekovat poměrně dost navoněných spoluobčanů nejen v centru, ale i na periferii a v mhd Pořád sice vede nějaká ta lavýbelka, ale jsou i jiný...

Dneska ovšem jsem v práci stála ve frontě na chlebíček, a přede mnou nějaká kolegyně tak nádherně voněla No 5, že jsem se rozhodla že to bude asi příští akvizice... možná na zimu by se hodila Liú taky

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 19:12

barbucha Sále přemýšlím, která z těch dvou je v jejich kateggorii krásnější

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 19:14

Korsičanka 

Dobrý jsou obě. Liú se mi zdá jen trochu teplejší, přece jen to není odtažitej chanel!

Sakra kdybych nechtěla spotřebovat nejdřív jiný, tak ale do tý pětky jdu hned!

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 20:31

Korsičanka podľa mňa závisí na pokožke. Na mne jednoznačne Liu, ale trebárs mojej mame ide 5-ka ďaleko lepšie ako na mne.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 24. zaří 2019 20:37

slniecko K tomu taky lety dospěješ:) A hlavně č. parfém!

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 08:27

Korsičanka slniecko U Pětky mi připadá přístupnější (pro "začínající nositele" ) spíše EdP, připadá  mi taková měkčí, obláčkovější a celkově modernější (taky má jako jediná novější rok vzniku - 1986). Čistý parfém je spíše podobný EdT, působí na mě ostřeji.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 13:23
Reakce na daniela:

 spíše EdP, připadá  mi taková měkčí, obláčkovější a celkově modernější

​Naprostý souhlas - z vlastní zkušenosti můžu říct, že ač se mi Pětka vždycky líbila na jiných, mně neseděla. V momentě, kdy jsem prvně vyzkoušela EdP, byla to láska na první počich. Do té doby jsem vždycky zkoušela jen EdT v bláhovém domnění, že je to nejnižší koncentrace a tou bych měla začít.

Nemohla bych obecně úplně souhlasit s tím, že č.p. je spíš bližší EdT. Ono to může být s velkou pravděpodobností šarží - č.p. který mám je opravdu spíš bližší EdP (je fakt, že EdT mi úplně nesedí ani dnes).

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 13:38

jerry Už jsme to tu probraly mnohokrát - i vedle - jak každá vnímáme jinak RED versus č.p. Rozhodně máš však s EDT pravdu

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 14:51

jerry Možná jo, č.p. jsem zkoušela dávno a pak na něj zanevřela, mnohem víc se mi líbí právě EdP.

U téhle značky je velký rozdíl mezi koncentracemi a asi fakt i mezi jednotlivými šaržemi, je to zajímavé

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 20:34
Reakce na barbucha:

Korsičanka 

Dobrý jsou obě. Liú se mi zdá jen trochu teplejší, přece jen to není odtažitej chanel!

Sakra kdybych nechtěla spotřebovat nejdřív jiný, tak ale do tý pětky jdu hned!

​Jo, taky vnímám Liú jako teplejší Pětku, od které mám momentálně jen pár kapek č. p. a flakon EdT. Mně se od ní líbí všechny koncentrace, ale nepřišla jsem na chuť verzím Premiere nebo L´Eau.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 20:50

Dalia 

Já mám nejradši toaletku. No uvidíme, nepohrdnu žádnou koncentrací - ty závany byly tak krásný!

Ty další odnože mě taky moc neberou... jako vlastně snad od ničeho. Ovšem i Liú stojí za to, musím se mrknout do medvědů jestli třeba nehrozí... už jsem tam dlouho nenakoukla

Nechtěla jsem si tu pětku pořizovat okamžitě, i když jsem měla velký cukání - jedu za zřítelnicí a jak se znám, hned bych si ji brala s sebou, a to není žádoucí anžto je to signature druhý babičky, nechci zřítelnici plést (beru Eau du Soir, do sofistikovaný společnosti sofistikovanou vůni )

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 25. zaří 2019 21:03
Reakce na daniela:

U téhle značky je velký rozdíl mezi koncentracemi a asi fakt i mezi jednotlivými šaržemi, je to zajímavé

​Já myslím, že tohle je nevyhnutelné při zpracování přírodních surovin. Prostě to znamená, že nás nešiděj!