Signature

27. dubna 2016 12:09
Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 27. dubna 2016 12:09

Máte svou signature vůni? Jak jste se k ní dopracovali? Jak dlouhé má/mají Vaše signature vůně trvání?

Já jsem si nedávno uvědomila, že mou jasnou signature se stal Santal Royal. Nemůžu se ho nabažit, nejraději bych se v něm vykoupala, líbí se mi v létě či zimě, ráno i večer, cítím se s ním sebevědomě a ve své kůži. Stává se mi, že se ráno navoním něčím a neoodolám a později to přestříkám Santalem (některé kombinace jsou dost dobré!)

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 27. dubna 2016 15:07

Dost dlho som nevedela vybrat z pomedzi svojich voni prave tu jedinu,lebo sa mi pacia vsetky.Kedysi to bola Light blue za studentskych cias.Potom MPN,aj doteraz ho povazujem za jednu zo svojich naj.Az kym som neskusila 540 Baccarat Rouge srdiecko mi zajasalo,lebo prave tuto vonu teraz povazujem za svoju signature.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 17:52

Už delší čas je to Insolence a myslím, že ji žádná vůně nenahradí. Někdy po ní sice třeba i několik týdnů nesáhnu, ale stále je mojí královnou.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 21:15

Bývaval to starý Dune. Teraz si niekedy myslím, že by som si možno vystačila so Samsarou a Champs Elysées vo forme čistých parfémov...ale...nemyslím si, že dlho :-).

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 27. července 2019 14:36

Voňavý podpis jsem už několikrát změnila.  V době časného mládí to byl pánský deodorant a toaletní voda Farao. Bojím se vyzkoušet je dnes, abych si zpětně nezkazila vzpomínku na příjemnou dřevitou vůní.

Jednou z prvních signature byla už dnes bohužel nevyráběná Gio spolu s Bvlgari Pour Femme (ta je částečně nahrazena Iris d´Or z řady Splendida), potom Mandragore (samozřejmě se rovněž nevyrábí) a od roku 2012 L´Heure Bleue. Od loňska se L´Heure Bleue o tuto pozici dělí s Incense Rosé a já mám pocit, že už bych víc vůní vlastně ani nepotřebovala. Jsou pro mě jako oblíbený šperk, který je víc než ozdobou spíše talismanem, který se nikdy neodkládá .

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 28. července 2019 13:57

Otázka je, co je to vůbec signature, lépe řečeno, od jaké doby používání se parfém jako signature kvalifikuje

Měsíc, půlrok...rok...dva... tři...?

Jestli se to počítá na roky, tak já začala s Dune, pokračovala Shalimarem a skončila u 24Faubourg. A je to asi dvacetiletý rozmezí, to už by mohlo platit, ne? Občasná nevěra se odpouští

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. července 2019 17:08

barbucha Tebe já mám spojenou asi navždy se Shalimarem. Ale vím, že už nějaký čas ujíždíš na 24Faubourg.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 28. července 2019 17:25

Dalia 

Shalimar je stále v zásobě

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. července 2019 19:12

barbucha To je dobře!

Online Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 09. března 2021 17:22

Momentálně moje  - vnitřní - signature je

Ligno Jeroboam

To je prostě pro mě slast. To jsem já...

Maximální sběrač komplimentů je

Junoon Rose

A relax, klid, to je zas Musc Makkah + Musc Blanc Cpo

(ovšem ti jsou málo, stejně k nim dám ještě i jiné vůně, ale aspoň si je čichám ze zápěstí...)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 22:12

Před čtyřmi lety jsem zde jako svou signature uvedla Insolenci, se kterou mě spojuje hodně vzpomínek, přesto jsem však postupem času přicházela na to, že ona není tou vůní, která by mě vystihovala se vším všudy. Kterou bych mohla vždy, v jakékoliv náladě a u které bych věděla, že ona jediná by mi stačila, kdyby nebylo zbytí. 

A postupem času jsem se stále znovu přesvědčovala, že tou "mojí" vůní je Beloved od Amouage. Děkuji tam nahoru, že tahle vůně existuje a že je mojí součástí už pěkných pár let.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 17:31

Poslední roky mi nesmí chybět Mon Guerlain Florale Chanel no.5 eau Premiére. Miluju je. 

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 21:10

Dalia A to u mě Insolence pořád číslo 1, ale teď v zimě ji nosím méně.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 22:00

Luna To je dobře, k Tobě patří.