Vůně nejen pro nevěstu

18. února 2020 18:55
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 19. května 2020 12:43

Evanilla Očicháno

Ještě může nastat varianta, že nevěsta (nebo účastnice svatby) dlouho přemýšlí nad výběrem vůně a konečně v "Den D" je tak rušno, že se zapomene navonět

(občas se to asi stane každému)

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 16:01

No, tak vzhledem k okolnostem abych pomalu začala přemýšlet, čím se tedy navoním

Eau Premiere je skvělá, ale tou voním běžně v práci.

Takže buď mi ještě do té doby osud přivane něco úchvatně slavnostního, bílého a neodolatelného, nebo to bude moje šťastná vůně - Dolce Vita.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 17:22

Evanilla 

Moc blahopřeji!

(no, a pokud neznáš, doporučuji k vyzkoušení L´Interdit EdT Givenchy - sbírám na ni komplimenty, že je krásná, nenuceně luxusní a tak...)

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 19:04

Miru Hmmmm, koukám na ni na Fragrantice a vypadá to zajímavě.

A díky moc

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 07:02

Evanilla oho, gratuluju!

K vyzkouseni z klasicky vyznivajicich vuni - Micallef Royal Muska, Isabey Gardenia... Nebo Casablanca Lily od Byreda?

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 10:56

Evanilla Taky blahopřeju

Taky záleží, jestli Den D bude v zimě nebo v létě... v létě by to mohly být klidně ty karafiátky Oeillet Sauvage

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 12:39

Evanilla Evi, gratuluju! S vůní ale neporadím, i když jsem nad tím trochu přemýšlela. Vdávat už se nikdy nebudu, ale zkoušela jsem si představit, čím bych se navoněla, kdyby k tomu došlo. A nevím ... na jednu stranu si říkám, že by ta vůně měla být výjimečná, ne běžně nošená, na druhou stranu bych chtěla něco, co je mi bytostně blízké, důvěrně známé, v čem bych měla jistotu, že se budu cítit dobře.

Také ještě nevím, čím se navoním v září, kdy budu matka svatby. Šaty budu mít velmi něžné, romantické, zdobené krajkou, velmi světlých odstínů ... prostě nevím. Chvíli jsem byla rozhodnutá pro Tuberose Angelica od Jo Malone, ale to není právě to "bytostně blízké". Snad Beloved ...? 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 09:23

Evanilla

Ty jo, blahopřeju.

Z tvojí poličky bych volila přesně ty tři, které jsi tu uvedla.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 10:18

Evanilla Gratuluju! 
Ja jsem mela jasno, ze se budu vdavat v Samsare. No a nakonec jsem dostala od budouciho muze flakon PC Tuberose Gardenia od Estee Lauder, velmi slozite ji tehdy sehnal, to byla jeste laska, zejo...
A bylo rozhodnuto.

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 15:34

Luna v Samsare! To by se mi libilo velmi.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 15:50

andry No mne prave taky, zvlaste cisty parfem Tak ty to jeste muzes zkusit.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 20:51

andry daniela Dalia wendulka Luna Děvčata, děkuji moc Kdo by to byl ještě před rokem a půl řekl...

Ale neulehčujete mi to s těmi vůněmi Oeillet mě taky napadla, to je bílá vůně a hodila by se (spíš v teple). Samsaru asi ne, dříve jsem ji nosila a mám ji spjatou s jiným životním obdobím.

Datum ještě nevím, letos to nebude a nemáme rádi horka, takže příští rok zřejmě na jaře nebo brzy na podzim. Mně by se líbil ten podzim.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 21:00

Evanilla Ja doporucuju rijen! Vdavala jsem se v rijnu a bylo tak nadherne, pritom ne vedro. A i kdyby bylo chladno, tak furt nebude uplna kosa. Ja nechapu ty letni svatby v tech strasnych vedrech...

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 13:52

Evanilla Gratulujem!!!

Ja by som išla buď do "svojej šťastnej", tak som to aj mala, keď som sa vydávala, alebo by som si na tú príležitosť kúpila nejakú vysnenú.

Odporúčať nejakú si netrúfam, lebo máme, zdá sa, dosť inú pokožku.

(Ale keď pozerám na tú policu, tak ma napadla Night Scented Jasmine od Floris).

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 15:28

Evanilla Gratuluji! Ale vůni neporadím, do té doby můžeš objevit něco úžasného, klidně i nějakou novinku.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 05. srpna 2020 21:17

Evanilla , Cruel Gardenia, Habanita L'esprit

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 16:36

zdensy No jasně, Cruel Gardenia - to je přímo prototyp svatební vůně: něžná, smyslná, elegantní...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 19:01

slniecko Fleur zdensy Děkuji; a přiznám se, že cíleně nic nového hledat nejspíš nebudu... Jako jsem nehledala jeho, prostě přišel Takže buď mi něco zajímavého ještě přijde pod ruku (nos) a nebo vyberu z toho, co mám.

Luna Byla bych pro, i když letos se to už nestíhá a do října 2021 je to dost daleko

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. srpna 2020 22:23

Tak už mám, zdá se, jasno, jakou vůni zvolím - nádhernou Gucci Bloom Ambrosia di Fiori. Cítím se v ní skvěle, a navíc se mi výborně hodí k šatům. Jsem ráda, že už nemusím nic vymýšlet.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 26. srpna 2020 11:15

Dalia Tak tu vubec neznam.  Kde se da ocichat?