Hledám parfém, který voní (podobně) jako...

10. října 2014 08:45
Offline viktorka_od splavu
29853 příspěvků moje polička 01. prosince 2019 20:46

paktofonika tak ve vavavoom si určitě vybereš (bez obav si nechej poradit co zkusit), ale asi neušetříš

Offline paktofonika
14667 příspěvků moje polička 01. prosince 2019 20:51

viktorka_od splavu Ja mám práve v poslednej dobre problém s tým, že mi vonia máločo. I tie parfémy čo mám doma tak ma akosi prestali baviť. Ale Lovely Patchouli prípadne podobný parfém je presne to, čo v zime potrebujem.

Offline viktorka_od splavu
29853 příspěvků moje polička 01. prosince 2019 21:07

paktofonika jj mně taky voní (a z mainstreamu mi nevoní skoro nic), ale ona není moc pačuliová.. možná by se ti mohla líbit třeba Guerlain Spiriteuse Double Vanille? ale tu teda v Brně nenajdeš:-/ spíš jsem tím chtěla říct, že paní Lucie ve Vava má opravdu krásné niche vůně mezi kterými si každý tu svou celkem spolehlivě najde (Suma Oriental)

Offline Fleur blogger
3542 příspěvků moje polička 01. prosince 2019 21:27

viktorka_od splavu Hned ji jdu vytáhnout ze zásuvky ; navíc si zítra beru skořicově rezavý svetr, k této barvě ji nosím nejraději.

Offline Korsičanka
8786 příspěvků moje polička 01. prosince 2019 21:46

Fleur Dobrá volba:)

Offline Fleur blogger
3542 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 16:10
Reakce na zdensy:

Určitě při té příležitosti zkus tu Chloé Nomade EdT, s EdP nemá společného prakticky nic a také mi EdP přišla hrozná ;-) Ale když paní prodavačka upřímně naléhala, ať vyzkouším, že je  jiná, tak jsem podlehla. Moc by mě zajímal Tvůj názor potom.

​Vyzkoušela jsem jen na papírek a souhlasím, že se od EdP (naštěstí) výrazně liší. Je taková dívčí, květiny v ní nejsou těžké ani řezavé, svěží liči se postará o líbivost, jenže já jsem měla po deseti minutách pocit, že z ní vylézá i něco syntetického. Dceři jsem dala ovonět doma jen z papírku; verdikt zněl, že je docela dobrá, ale moc sladká.

Takže nakonec to dopadne tak, že pod stromečkem najde dcera můj téměř plný flakón Absolument Absinthe a po Vánocích půjdeme nějakou vůni vybrat spolu.

Online Miru
7518 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 16:31

Fleur 

Allure Blanche Edition - tu pro dceru zkus

Offline Fleur blogger
3542 příspěvků moje polička 07. prosince 2019 16:53

Miru Díky! Složení vypadá dobře a sama jsem ji nikdy nezkoušela, tak si alespoň rozšířím obzory.

Online Miru
7518 příspěvků moje polička 08. prosince 2019 11:45

Fleur 

Je nádherná. Brala bych ji na sebe. Ale i na muži musí být super. Taková měkká svěží chumlací čistota...

Offline milacka
2734 příspěvků moje polička 16. prosince 2019 21:37

Chloe Love zmizla z predaja, ak aj je, tak za nehorázne ceny, neporadíte mi niečo podobne voňajúce? Ďakujem.

Offline slniecko spravce
13138 příspěvků moje polička 16. prosince 2019 22:31

milacka Iris L'Erbolario v nižšej cenovej kategórii a Ashlemah Bvlgari vo vyššej.

Online RoSa
5092 příspěvků moje polička 16. prosince 2019 23:28

milacka možná někde v inzerci - třeba tady

Offline milacka
2734 příspěvků moje polička 17. prosince 2019 15:22

slniecko RoSa vďaka

Offline Paris
příspěvků moje polička 17. prosince 2019 18:36

RoSa u tohoto prodejce bych byla opatrná. Nevím jak Chloé Love, ale nabízí i Chloé de Roses a to je podle mašle fake.

Offline gonga
příspěvků moje polička 18. prosince 2019 15:10

V roce 1989 jsem si, tehdy ještě v Tuzexu, pořídil svoji první vůni Phileas od Nina Ricci a byla to vskutku šťastná koupě. Na to, že jsem vybíral naslepo, coby člověk jakoukoliv znalostí nepolíbený, jsem, myslím, vybral opravdu dobře. Phileas se již bohužel nevyrábí, stejně jako mnoho jiných, výborných vůní, napadá někoho, co mu je alespoň trochu podobné? Tuším, že nejspíš neuspěji, ale za zeptání nic nedám. Děkuji za případné odpovědi.

Online Martula
952 příspěvků moje polička 18. prosince 2019 19:23

gonga Zkoušel jsi Yatagan - Caron?

Online RoSa
5092 příspěvků moje polička 18. prosince 2019 19:28

Martula když Tě tady tak mám: s tím vzorečkem Atlas Fever od Ex Nihilo jsi mi pěkně zadělala! to je tak krásná vůně! ale teda 7tis. za 50ml je přes moji psychologickou hranici... není něco podobnýho za míň peněz?

PS: ještě jsem hledala na webu, a na tomhle webu vyjde líp, ale je to mimo EU a ještě k tomu Rusko, takže nic...

Online Martula
952 příspěvků moje polička 18. prosince 2019 19:43

RoSa No tak to mám radost, že jsem tě dobře odhadla

Levnějšího nevím. Ale rozkládá se na mně dost podobně jako Cedre Iris od Affinessence, kterou mám na poličce. Což je jediný důvod, proč zatím Atlas Fever odolávám. Pokud chceš porovnat, pošlu ti Cedre Iris vzorek

Online RoSa
5092 příspěvků moje polička 18. prosince 2019 19:54

Martula to bude asi z bláta do louže, co?

Online Martula
952 příspěvků moje polička 18. prosince 2019 20:07

RoSa No, asi jo