Vůně do tanečních

01. října 2014 15:12
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:10

Budeme chodit do tanečních a já bych měla ráda "taneční  signature". Zdá se vám SPI vhodný? Chci vonět líbivě, aspoň trochu originálně ( to se u mě z pohledu většiny obvykle vylučuje) a vhodně ke zvýšené tělesné námaze.

Další možností je MPN, Mugler Miroir  Des Majestes, No. 4, Moschino Femme, Organza Jasmin D'Inde, Musc de Samarkand Les Néreides (mám obavu, co na mě udělá pižmo při tanci), Organza Indecence, mimózová Amarige, Lutens Bois et Fruits,  Feminité du Bois a Cuir Lancome (poslední tři se mi zdají už trochu kontroverzní) . Díky za rady!

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:15

Pri pohybe, aj pomerne športového charakteru, sa Cuir Lancome správa veľmi pekne.

Ale treba skúsiť,  asi najlepšie pár dní vopred.

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:28

Organza Indecence nebo Feminite du Bois.

Ostatním shledávám pro matinky dcerunek jako silné adepty na nakrčování nosíků...

(beztak tam bude přemíra Chloé, Boss a tak...)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:43

Ano, to vím, protože je nádherná i v těch největších vedrech, proto jsem ji zařadila do výběru. Jen aby to pánům vonělo.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:44

Osobně bych volila  MPN - pro mě je to nejelegantnější vůně z nabízených možností.

Je originální, líbivá, tělesná námaha ji nijak negativně neovlivňuje. Lapač komplimentů bez ohledu na cokoliv....

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:44

Tam žádné dcerunky nebudou, Já nejsem garde, my jdeme s manželem tančit.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:45

O té pochybuju jen kvůli tomu, že je z nich nejvíc sladká. A ještě -vzhledem k výborné výdrži mám trochu obavu, abych po přestávce a přestříknutí někoho neodrovnala.

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:47

...sladká moc není, sladká je akorát, spíš méně.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:49

Děkuju za názory, zítra uvidím, nad kterým flakonem se mi ruka zastaví - a dám vědět.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:50

Já bych se MPN opravdu nebála - a přestříknutí MPN snad nikoho odrovnat ani nemůže (takhle přestříknutí Be Delicious - to by zabilo i vola...jenže to si jablečné nositelky neuvědomují).

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:59

Nejen Be Delicious. Nedávno jsme byli na narozeninách kamaráda, vešla dáma a s ní neuvěřitelně agresívní, zřejmě drogérkový smrad. Kolik toho na sebe nalila, nevím, ale namísto debaty s kamarády jsem se šla potmě radši projít do blízkého lesíka. Dokonce i manžel se svým čichem si toho všimnul. Dáma je učitelka a jestli takhle dusí žáky, tak potěš.

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 28. zaří 2014 09:06

...jo, ono se řekne drogerie..., ale to jsou kolikrát slušný zabijáky.!

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 28. zaří 2014 10:41

Mohla to být i nějaká napodobenina nebo něco od Avonu - ten má v nabídce taky kvalitní zbraně hromadného ničení.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 28. zaří 2014 14:16

Já bych si vybrala MPN, jak radila i Jerry. Na rozdíl od všech uvedených má přece jenom punc určité slavnostnosti, výjimečnosti. Připadá mi, že nejde do prostoru příliš rozpínavě, ale zároveň bude cítit při pohybu v probleskujících závanech.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 22:08

Moc děkuju za rady. Nakonec jsem si na lekci vzala Organza Jasmin d'Inde, protože se líbila manželovi. Vůbec nebyl špatný. A budu to střídat podle nálady, takže i na MPN dojde.  Při všem tom pobíhání po parketu to chce hlavně kvalitní vůni, která se nerozpadá, a to splňují všecky.

Offline Veronicka
Avatar
5 příspěvků moje polička 03. ledna 2017 13:31

Na taneční bych určitě sahla po DOMiNICO DE CAYO - oranžová, tu mám teď a přijde mi do tanečních uplně cílená, uhlazená ale i bežně na nošení, nerušivá. V porovnání Versace Bright crystal aspon klidná je. Druhou zmíněnou mám taky rada ale spís trochu na divočinu někam zařádit.