Parfém s vôňou škorice

11. srpna 2018 12:59
Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 12:59

Poraďte mi, prosím, pre dcéru (33) parfém s vôňou škorice. Euphoriu Liquid Gold by asi nevydýchala, aj pre mňa je tá vôňa pomerne drsná. Musc Ravageur by možno pripadal do úvahy, až na tú nekresťanskú cenu.  Privítam každý nápad, vopred ďakujem! 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 13:10

Biely kvet podívej se do vlákna se složkami ve vůních - tam jsou tipy na skořicové parfémy.

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 19:13

Fleur Ďakujem!

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 19:29
Reakce na Biely kvet:

Poraďte mi, prosím, pre dcéru (33) parfém s vôňou škorice. Euphoriu Liquid Gold by asi nevydýchala, aj pre mňa je tá vôňa pomerne drsná. Musc Ravageur by možno pripadal do úvahy, až na tú nekresťanskú cenu.  Privítam každý nápad, vopred ďakujem! 

​Montale Honey Aoud. Prekrásna vôňa, včera som už neodolala a objednala z Notina, nie je to síce iba o škorici, ale aj mede a oude okrem iných zložiek. Ak by Ťa zaujala, môžem poslať vzorku

A ešte mi napadá Fate od Amouage, tiež krásna

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 21:08

@Daridari Si zlatá, ďakujem! Fate neprichádza do úvahy, aj keď je krásna....ona totiž silné vône nenosí. Je skôr na také ľahšie, sladšie, ale chce v nich mať škoricu a vanilku.   Už som pozerala všeličo, ale vo väčšine vôní je škorica zastúpená len okrajovo. Na montalky si brúsim zúbky ja, ale to sú asi tiež silné vône...pozriem ju a dám ti vedieť, zatiaľ ďakujem. 

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 11. srpna 2018 21:53

Biely kvet  No Montalky sú silné ale niektoré sú naozaj pekné, prišla som im na chuť,  hoci som bola ich zarytá odporkyňa

Online slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 00:10
Reakce na Biely kvet:

Poraďte mi, prosím, pre dcéru (33) parfém s vôňou škorice. Euphoriu Liquid Gold by asi nevydýchala, aj pre mňa je tá vôňa pomerne drsná. Musc Ravageur by možno pripadal do úvahy, až na tú nekresťanskú cenu.  Privítam každý nápad, vopred ďakujem! 

Ja cítim škoricu v Ralph Lauren Woman a v Judith Leiber Night.

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 08:04

slniecko Ďakujem! 

Offline lemon29
Avatar
177 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 09:25
Reakce na Biely kvet:

@Daridari Si zlatá, ďakujem! Fate neprichádza do úvahy, aj keď je krásna....ona totiž silné vône nenosí. Je skôr na také ľahšie, sladšie, ale chce v nich mať škoricu a vanilku.   Už som pozerala všeličo, ale vo väčšine vôní je škorica zastúpená len okrajovo. Na montalky si brúsim zúbky ja, ale to sú asi tiež silné vône...pozriem ju a dám ti vedieť, zatiaľ ďakujem. 

​ľahšia a sladšia je pre mňa La danza delle Libellule - Nobile 1942. Myslím, že vo vava-voom mali aj vo veľkosti 13 ml.

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 10:11

lemon29  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. listopadu 2020 21:18
Reakce na Daridari:

​Montale Honey Aoud. Prekrásna vôňa, včera som už neodolala a objednala z Notina, nie je to síce iba o škorici, ale aj mede a oude okrem iných zložiek. Ak by Ťa zaujala, môžem poslať vzorku

A ešte mi napadá Fate od Amouage, tiež krásna

​Honey Aoud podepisuji. Skořici zde cítím výrazně a vůně jako celek je opravdu moc hezká. Ve Fate je skořice méně znatelná, ale je tam.

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 08:28

Dalia To už bolo celkom dávno, odvtedy je u mňa už druhý flakón Honey Aoud a je to vôňa, ktorá asi nebude môcť chýbať na mojej poličke

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 09:57

Daridari Honey Aoud mi připomíná tuto vůni , alespon co mi moje čichová pamět slouží. Porovnat je nemůžu.

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 10:00

Dalia Tá ma láka už dlhšie ale nedá sa žiaľ zohnať. Neviem síce ako voní ale presne podľa zloženia aj recenzií som bola presvedčená, že by sa mi páčila. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 10:02

Daridari Myslím, že Tobě by se líbila. Je to tak, sehnat u nás se nedá. Tenkrát jsem získala malý vzorek od jedné dámy z A. Ale to už je pár let zpátky. 

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 30. listopadu 2020 16:18

Biely kvet ja skorico hodne citim v Journaliste od Gaglewskeho... ale psana v tom neni. A jemna je dost :)