Jaro a vůně

28. května 2017 19:49
Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 15. února 2020 18:38

Miru Když se osobní preference prolnou s komplimenty okolí, není co řešit .

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 15. února 2020 21:16

Dalia Jasně, kytičky - fialka, mimóza, konvalinky a... šeřík Ještě zbývá něco Osé Totally White je pěkňoučká a ještě Rue des Lilas od Phaedonu - někde ji ještě mají - brala bych odstřik

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. února 2020 21:36

Korsičanka Šeříkovou vůni nemám ani jednu.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 15. února 2020 21:38

Dalia No, Osé už není, ale ty další dvě...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. února 2020 21:41

Korsičanka Natrhám si čerstvé šeříky do vázy.

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 16. února 2020 06:57
Reakce na Korsičanka:

Dalia Jasně, kytičky - fialka, mimóza, konvalinky a... šeřík Ještě zbývá něco Osé Totally White je pěkňoučká a ještě Rue des Lilas od Phaedonu - někde ji ještě mají - brala bych odstřik

​MiJo.... kde se dá Rue des Lilas sehnat? (Pominu-li webovky značky). 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 16. února 2020 10:31

Tana1112 Mívali ji na ALZD, ale už jsem ji našla jen na webu značky a v Bloom Perfumery London. Poslat by ale asi bylo jednodušší z Francie - nutno vyčíst poštovné Z UK je 16 liber - to je ale normální cena, za niž nám vozili vůně i Francouzi

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 16. února 2020 12:55

Korsičanka Děkuji za info :-). Při nákupu z jejich webovek je poštovné do ČR 25 euro

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 16. února 2020 15:45

Já ani nebudu jmenovat konkrétní vůně, protože jarní je většina mé poličky. Konečně si všechny vůně, které ležely v zimě ladem, přijdou na své. Už se těším… miluju jaro.

I když vlastně… jednu zmíním… Armani Privé Rose Alexandrie… na tu se těším ze všech nejvíc. Tu v zimě nosit nemůžu… teprve v teple se na mně rozvine ta krásná růže, kterou v ní miluju.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2020 20:03

Díky dnešnímu zkoušení jsem objevila další půvabnou vůni pro teplá období roku - Blossom Love od Amouage. Zhruba před dvěma roky jsem ji zkoušela prvně a dala jsem jí neutrál. Dnes dávám palec nahoru a velmi ráda. Krásná vůně!

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 17. února 2020 20:55

Tedy řešit v půlce února jarní vůně... vy to ještě zakřiknete a v dubnu bude sněžit

Na jaře ze skříně vyndám všechny varianty LPRN, co mám, kromě Velours - tu mám spíš jako podzimní. Až se ještě víc oteplí, přijde řada na Promenade des Anglais a Imagine. Doufám, že se mi podaří vychytat pár dnů, kdy bude tak akorát ani zima ani teplo, aby mi seděla Rose Nacrée du Désert. A ztělesněním jara je pro mne jedna z mála neguerlainových vůní, které mi zůstávají na poličce, Izia.

Offline Tess
Avatar
73 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:27

Mám naplánované vyskúšať Masaki Matsushima Matsu.Na Fragrantice je uvedené že je podobná Sweet Morphine od Ex Nihilo.Čo sa týka orgovánu by som chcela ešte skúsiť :Alfred Sung Sha,House of cherry bomb Pink haze,Bud parfums Fleur de lilac a Re Profumo Aqva Narcotica.Snáď medzi nimi nájdem moju vysnenú...

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 17. února 2020 23:12

Yvraine Izia je krásná, tu bych (nejen na jaro) brala také!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. února 2020 11:38

Další krásné vůně do jarního povětří - Love Tuberose a Lilac Love. Obě mám nyní na rukou a to jaro tam prostě je. Navíc u Lilac  Love si myslím, že za deště je ještě hezčí.