Jaro a vůně

28. května 2017 19:49
Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:35
Reakce na sisa.b:

Silvia, keď mi prišla tá vzorka niekedy ešte v zime, tak som ju len raz vyskúšala a odložila som ju pre Darinku.

Áno je to krásna biekokvetá vôňa. Pôsobila na mňa luxusne, ale na popis si absolútne netrúfam. Prečítaj si tunajšiu recenziu. Keď som ju skúšala a čítala tú recenziu, tak som si pomyslela, že to sedí na 100% presne. Už sa nepamätám kto ju písal.

Nepomohla som, či? 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:40
Reakce na Dalia:

Prosím pěkně, i když nevím, zda se to hodí do "jarních vůní", ale jak na Tebe působí Cierge de Lune? Není příliš gurmánská díky vanilce?

Ja som mala na ňu kýchaciu reakciu. To sa mi ešte nikdy nestalo. V kuse som kýchala. Musela som ju ísť umyť. Vôbec netuším čo to mohlo spôsobiť.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:56
Reakce na Micuska:

Ďakujem, už som prečítala  Recenzia je pekná, ale asi ju aj tak ešte vyskúšam.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. června 2017 22:30
Reakce na sisa.b:

Četla jsem si o Cierge v recenzích a moc mě to zaujalo. Další položka, kterou chci zkusit.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 08. června 2017 14:22
Reakce na sisa.b:

Darinka a už si skúšala ten Orlov? Pamätám si ho len tak matne, že bol veľmi pekný, ale na takej fragrantice nemá nejaké extra hodnotenie. Nebola by pekná na jar? Keď ju porovnáš s nočnou Andalúziou, ktorá sa ti viac páči?

Sisa, po včerajšej jemnej aplikácie Orlov zo vzorky ma hneď napadlo, že vonia ako luxusné mydlo v kúpelniach najprestížnejších hotelov, v ktorých na teba dýcha majestátny šarm, elegancia a  kráľovský luxus.

Pri umývadle vkusne naaranžovaná váza s čerstvou kyticou bielych kvetín, príjemne omamných a na porcelánovej mydelničke položené rovnako biele ručne vyrobené mydlo . 

Orlov je pre mňa čistá biela kvetinová vôňa pomarančového kvetu, jazmínu a tuberózy. Svieže pomarančové kvety s jemným horkým nádychom, drobné  jazmínové kvety s prenikavou mydlovo púdrovou vôňou a sladkokorenistou  vôňou tuberózy, ktorá vôni dodá typickú tuberózovú hĺbku a punc luxusu. 

Samotná vôňa sa príliš nederie do priestoru, nekričí, ako by sa podľa zloženia mohlo zdať, ale s gráciu sa drží pri svojej majiteľke a podčiarkuje jej eleganciu.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 08. června 2017 14:32
Reakce na Korsičanka:

Jsem moc zvědavá, Dari, jak ho vidíš. Též mě lákal:)

Ahoj MiJo, rada ťa vidím, Orlov určite vyskúšaj, vždy som obľubovala kvetinové mydlá, Orlov tak vonia. Jemná sviežosť, jemná sladkosť, všetky zložky spolu pekne ladia, nič štipľavé, nič prenikavé, len príjemná korenistá sladkosť. Celoročná kvetinová vôňa bez strachu, že by spôsobila "bolehlav". 

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 08. června 2017 18:43
Reakce na Hanka H:

U nás je léto v plném proudu. Žádné ochlazení se tady nekoná a na deštík též myslím můžeme zapomenout. Už 4 týden nosím jen kraťasy a tričko a to i ráno v 6. . Ne, že by mi to vadilo, ale moc jarního počasí tady v Brně nebylo...ze zimy hned léto. Ale prostě i tak ji zítra vyzkouším.  

Online Korsičanka
Avatar
12833 příspěvků moje polička 08. června 2017 19:55
Reakce na milacka:

Dari, díky za popis, ale nevím, nevím, zda pro mě jsou jemné a vyrovnané vůně určeny... Můj rozmlsaný nos si žádá stále něco zvláštního a silnějšího 

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 08. června 2017 20:34

Tak jsem nakonec vytáhla Promenade ještě do obchodu, když už jsem se převlékala. A musím říct, že vůbec nechápu, proč jsem jí v zimě odložila a vůbec nepoužívala. Je krásná a zajímavá, ale bohužel pro úplný rozbor nebyl moc čas, tak musím blíž prozkoumat. 

Offline Jitka77
Avatar
1128 příspěvků moje polička 08. června 2017 20:42
Reakce na Renusatko:

Promenade des Anglais je nádherná. Pevně doufám, že vše vyjde (medvěd ještě nemá plné břicho) a že ji brzy zase budu mít. Mně nejlépe seděla v chladnějším létě, kdy si člověk potřebuje něco hodit přes ramena - víc vynikly bylinné tóny, které mám ráda. Působila trochu odtažitě, ale měla víc vrstev. V teple je hladší, fialkovější, pro můj nos trochu "obyčejnější".

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 08. června 2017 20:43
Reakce na Korsičanka:

Dari, díky za popis, ale nevím, nevím, zda pro mě jsou jemné a vyrovnané vůně určeny... Můj rozmlsaný nos si žádá stále něco zvláštního a silnějšího 

Myslím, že ty už potrebuješ iné "dračice", aj som to chcela napísať....

Ale to ti aj tak nebráni Orlov vyskúšať MiJo, čo ty vieš? Nikdy nehovor nikdy

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 08. června 2017 20:49
Reakce na Jitka77:

Právě to chladnější jarní počasí už tady asi nebude a z toho zkoušení v zimě si ji nepamatuji. Napsala jsem si jen "dobrý" a dál jsem ji neposlala.  Úplně jsem na ni zapomněla. Trošku mám problém s výdrží. Z oblečení ji ještě cítím, ale z kůže už skoro ne a to po dvou hodinách. 

Offline Jitka77
Avatar
1128 příspěvků moje polička 08. června 2017 20:50

Jinak se přiznám k hrozné věci - jaro mě nebaví. Už teď mám na papíře seznam plných, sladkých a lenivých vůní, které si pořídím na podzim, a občas melancholicky zavzpomínám na sníh a mráz, kdy se tak krásně rozvoněly svěženky a člověk to mohl prokládat gurmánkami do sytosti.

Mám vůně, které se hodí do jarních teplot, ale nesedí mi sem svou energií. Třeba Knot Eau Florale si asi vychutnám víc někdy v září, až se mi zasteskne po něčem chladném (loni jsem pro tuhle příležitost měla odstřik Passage d´Enfer). S obdobím, které teď panuje, si nějak neumím počít. Už šilhám po létě, s čímž mi tedy příroda vychází vstříc :)

Offline Jitka77
Avatar
1128 příspěvků moje polička 08. června 2017 20:51
Reakce na Renusatko:

No, chce to vydatnější postřik a nejlíp si ji vzít další den ke stejnému - provoněnému - oblečení, což je taky manévr, kterému víc nahrává chladnější počasí.

Online Korsičanka
Avatar
12833 příspěvků moje polička 08. června 2017 21:19
Reakce na milacka:

Já myslím, źe jsem ho s vámi v Praze zkoušela,Dari a nezahoŕela jsem. Ale to už se stalo víckrát:)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2017 21:22
Reakce na Korsičanka:

Prosím Tě, jaké jsou vůně S.A.C.K.Y? Mám je chtít zkoušet? ... koukala jsem na jejich složení a jaksi se mi to pozdává.

Online Korsičanka
Avatar
12833 příspěvků moje polička 08. června 2017 21:58
Reakce na Dalia:

Zkoušej, zkoušej. Jsou lákavé, všechny extraity Na každém však různě drží:( Ale jsou zas úplně jiné než ostatní vůné... Mně po vyzkoušení ale stačí jen jedna, posílená tělovým mlékem.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2017 22:02
Reakce na Korsičanka:

Nevím, co si představit pod tím, že jsou úplně jiné. Ale o to víc bych ráda vyzkoušela.

Online Korsičanka
Avatar
12833 příspěvků moje polička 08. června 2017 22:09
Reakce na Dalia:

Vzorečky ještě nedávno šlo domluvit tady: http://nicheparfums.cz/   na mailu obchod@nicheparfums.cz

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 08. června 2017 22:46
Reakce na milacka:

Darinka, ďakujem za popis, bielokvetinové vône mám rada  Akú má na tebe výdrž?