Jaro a vůně

28. května 2017 19:49
Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:28
Reakce na domenica:

.... ale teda zase... jak jsem o 31 Rue Cambon psala, tak jsem se samozřejmě s ní navoněla... a je tam ten rozpačitý začátek, kdy to je ona, jen lehce indisponovaná ... ale po hodině, dvou je téméř identická edt. 

Já jí budu dál zkoumat, protože ji mám opravdu hodně moc ráda.

No asi jsi dopadla z nás všech zatím nejlépe. Já v EdP tu téměř identickou toaletku nemám ani po té hodině dvou. Stopy 31 Rue Cambon tam poznávám, ale fakt to není ono.

U mě není lehce indisponovaná. U mě se ze zápalu plic propracuje k chřipce.

Tenhle tvůj příměr u mě platí pro Beige. Ta se na mně z rozpačitého začátku a lehké indispinovanosti dopracuje k téměř indentické toaletce, jen už tak nejiskří.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:28
Reakce na wendulka:

No vidíš, jak už jsme se o tom spolu i bavily... i když jsem 31 RC měla velmi ráda už ve verzi EdT, tak mně se na rozdíl od Tebe a dalších EdP líbí víc... a zrovna tak Jersey, která patřila k mým oblíbeným už ve verzi EdT, ve verzi EdP mi přijde ještě hezčí... za to Beige, to je na mne ve verzi EdP katastrofa, bohužel...  ta mi bude na jaře velmi chybět...

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:30
Reakce na fija:

Jestli nám to příští týden vyjde, vezmu ten vzorek nové 31RC a vezmu svou toaletku 31RC a jestli to bude na tobě tak, jak pořád tvrdíš, tak tě ale budu těžce do smrti nenávidět. Je ti to doufám jasný?

Jo, to vím, že na tobě nová Beige ne-e.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:31
Reakce na fija:

Zajímavé... tak to prostě je... různé!  Znám víc lidí, kterým 31 RC vyhovuje víc jako edp.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:34
Reakce na wendulka:

Však víš ale, jak to je... nejde jen o to, jak to na tobě voní, ale jak to sama vnímáš.... takže čert ví, co vlastně zjistíš :) Já jsem spokojená, že vím, že až dojdou stávající zásoby, nevznikne mi problém (jako s Beige, tu budu oplakávat).

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:35
Reakce na wendulka:

"No asi jsi dopadla z nás všech zatím nejlépe."

Tak zdá se, že úplně nejlépe, pokud jde o 31 RC, dopadla fija... 

Ale já si taky úplně nestěžuju. Mohlo to dopadnou hůř. Výhledově bude moje. Pořád je to krásná vůně.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:36
Reakce na domenica:

Tak to jsem ráda... už jsem si připadala skoro jako nějaký exot  Nu jsem velmi zvědavá na ten Coromandel.... doufám, že na mne dopadne lépe než EdT, protože trefit u EdT tu správnou teplotu, kdy už bude na mne vonět a ne plesnivět... to byla vždycky sázka do loterie....

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:50
Reakce na fija:

Máš to marný, pokud se na tobě nezvrhne jako na mně, dám si tě na blacklist 

Ale zatím jsi tu novou verzi 31RC zkoušela jen jednou, že? Nebo už víckrát? 

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:56
Reakce na wendulka:

2x a pokaždé stejný dojem.... prostě mému nosu v kombinaci s mou kůží se EdP zamlouvala více...

Ale tak vidělas, resp. cítilas, jak rozdílně na nás vyzněly obě varianty Beige... zatímco na tobě to tak dramatický rozdíl nebyl, na mně EdP byla katastrofa...

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. června 2017 16:04
Reakce na fija:

No právě proto, že ten rozdíl u Beige jsem cítila, te varuju předem 

Beige bych zvládla oželet, takhle pláču sůl , protože to není spravedlivy tohle. 

Mně opravdu teď jako poslední naděje zůstal ten Coromandel. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. června 2017 18:25
Reakce na domenica:

Kopa se trochu zmenšila, na takovou... kopičku. Ale pořád je to hezké, pokud to máš rada. Jako já! 

Tak ja si zrovna ten hnoj až tak neužívam, ale tá chvíľa mi stojí za to, ako sa potom pekne na mne rozvinie a so mnou splynie  Je to taká vôňa, z ktorej sa mi nijakým spôsobom nepodlamujú kolená, ale aj tak sa mi nejak dostala pod kožu svojou nenápadnou čistou krásou. Kopička by bola samozrejme lepšia než kopa 

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 07. června 2017 20:46

Keď si teraz čítam vaše príspevky, mrzí ma, že som prehliadla, lepšie povedané, nestihla som sa zapísať do porcovania Coromandelu edp. Edt mi maximálne vyhovuje, ten prerod z počiatočnej štipľavosti a surovej zemitosti na hebkú vanilkovú maslovosť priam milujem. Ak je edp ešte "luxusnejšia", tak sa v jej prítomnosti  ocitnem v samom parfumovom nebi.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. června 2017 20:57
Reakce na milacka:

Darinka a už si skúšala ten Orlov? Pamätám si ho len tak matne, že bol veľmi pekný, ale na takej fragrantice nemá nejaké extra hodnotenie. Nebola by pekná na jar? Keď ju porovnáš s nočnou Andalúziou, ktorá sa ti viac páči?

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:01
Reakce na sisa.b:

Tie vône sa nedajú porovnať. Sú každá z iného súdka.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:02
Reakce na sisa.b:

Prosím pěkně, i když nevím, zda se to hodí do "jarních vůní", ale jak na Tebe působí Cierge de Lune? Není příliš gurmánská díky vanilce?

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:05
Reakce na sisa.b:

Sisa ahoj, Orlov som skúšala zo vzorky ešte v Prahe a vôňa ma dosť zaujala.  Idem si ju pripomenúť, nájdem vzorku a napíšem.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:11
Reakce na milacka:

Jsem moc zvědavá, Dari, jak ho vidíš. Též mě lákal:)

Online Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:14
Reakce na černá káva:

Renusatko 

Promenade budou asi slušet následující dny - občas deštík, teploty kolem dvacítky, slunce to nepřehání ....Je to moc krásná vůně, intenzita sice není nijak omračující, ale to jí odpustím.

Docela přemýšlím o odstřiku .

domenica - četla jsem před rokem hodnocení nových Edp u exklusivek Chanelu a potěšilo mě, že jsi tehdy konstatovala, že 31 RC to neodskákala. Jak vidím, není to tak úplně růžové - mám zbytek EdT budu se na něj asi jenom zbožně dívat.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:26
Reakce na Micuska:

Práve že si vôbec neviem vybaviť, ako voňala pri tom množstve vôní, ktoré sem tam vyskúšala. Len čítam, že je to bielokvetinová vôňa s tuberózou, takže by sa mi mohla páčiť...  Nevieš mi ju, prosím, trošku priblížiť?

milacka  som zvedavá na tvoj popis. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. června 2017 21:31
Reakce na Dalia:

Na mne je Cierge gurmánska tak akurát. Neskúšala som ju v teplejšom počasí, ale na chladnejšiu jar je určite vhodná  Mám teraz nejaké obdobie, že by som do tepla aj niečo sladšie nosila, tak ju vyskúšam.