Jaro a vůně

28. května 2017 19:49
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. května 2017 19:49

Jaro je mým nejmilejším ročním obdobím, takže i jarní vůně si patřičně užívám. Letošní jaro mi přineslo i tři krásné parfémové objevy, které mi právě toto roční období evokují dokonale ... Terrasse à Saint-Germain, Stilettos on Lex a Narcotic Venus.


Offline Dayyo
Avatar
70 příspěvků moje polička 28. května 2017 20:06
Reakce na Dalia:

Dali: nádherná fotografie

Offline Makiiii
Avatar
90 příspěvků moje polička 31. května 2017 09:31

Jaro (stejně tak i pozdim) je pro mě parfémově nejpříjemnější období, protože můžu vyvětrat všechny vůně z poličky. Nejvíce si však jaro užívám s La Tulipe, Battitem (tuto vůni můžu ovšem kdykoli) a nově s Joyeuse Tubéreuse. Začátek jara, kdy je vzduch ještě chladný, ale slunce už začíná hřát, jsem si užila s Musc (Mona di Orio), tak dlouho jsme se seznamovaly a teď bez sebe nemůžeme být.  

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:02

Jar !!!

No pre mňa je na jar vlajkovou loďou Champs-Elysées, jednoznačne. A prekladám to jarmými soliflormi a "soliflormi", podľa nálady, predovšetkým La Tulip, En Passant, Muguet, AG Violet, Jasmin Bigarade, Fleur Chérie.

Ešte by sa mi zišiel slušný čerešňový kvet (ten si občas požičiam od dcéry) a mimóza.

Uložiť

Offline Makiiii
Avatar
90 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:43
Reakce na slniecko:

En Passant jsem nosila, když kvetly šeříky , moc se mi líbila, ale do flakonu se nehrnu, nejsem si jistá, jak dlouho by mě tenhle soliflor bavil.  A co se týče třešňového květu, co říkáš na Blossom Love?

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 31. května 2017 13:12
Reakce na Makiiii:

Ešte som ho neskúšala.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 31. května 2017 19:02
Reakce na slniecko:

Ešte som ho neskúšala.

Makiiii Já ano a všeobecné nadšení nesdílím:(

Offline Makiiii
Avatar
90 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:03
Reakce na Korsičanka:

Makiiii Já ano a všeobecné nadšení nesdílím:(

Také nesdílím všeobecné nadšení. Byla jsem právě zvědavá, co na ni řekne slniecko. (Sakryš, ještě jsem nepřišla na to, jak zmínit dvě osoby, omlouvám se.)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:10
Reakce na Korsičanka:

Makiiii Já ano a všeobecné nadšení nesdílím:(

Ani já ne.

Není to špatná vůně, ale nestojí za ty peníze. Navíc mě po čase začala otravovat. Pro mě osobně postrádá charisma, které je vlastní starším amuážkám.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:20

Pro mne se symbolem jara letos stala jednoznčně Izia

Láska na první přivonění. Moc se mi líbí kombinace lehké, svěží růže s bergamotem. Jiskřivá, čistá, nekonfliktní vůně... evokuje mi jarní dny. 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:23
Reakce na Dalia:

Naprostá pravda

Makiiii Klikni na zavináč a do okénka, jež se otevŕe, začni psát nick a objeví se celý modře - a je to:) Dnes jsem to objevila i já:)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:27
Reakce na Korsičanka:

Taky jsem nepřišla na to, jak zmínit více uživatelek najednou a zavináč nevidím  ... prosím, kde je?

Offline Makiiii
Avatar
90 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:28
Reakce na Yvraine:

Izia se mi líbila ihned po přičichnutí k ruce, pozdji se už nevyvíjela tak, jak bych si přála, bohužel. Každopádně souhlasím s tím, že jaro jí sluší, ať ti dělá radost a dál se s ní cítíš dobře. 

Korsičanka Děkuji Ti, dobrá vílo! 

Offline Makiiii
Avatar
90 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:29
Reakce na Dalia:

Dali, zavináč musíč sama napsat, pak se ti to okénko, o kterém píše MiJa objeví. 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:32
Reakce na Makiiii:

Rádo se stalo:) A jako jarní vůni si užívám "I" od Puredistance. V zimě nevyzněla.

Dalia Dali, ty skleničky jsi věšela sama? Nebo to není tvé foto? Úžasný nápad

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:40
Reakce na Makiiii:

Korsičanka ... hurá! Děkuji, povedlo se!

Ne, foto není moje. Měla jsem ho uložené v počítači, už nějaký čas. Také se mi moc líbí!

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:52
Reakce na Dalia:

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:56
Reakce na Korsičanka:

Ještě mě napadlo - znáš vůni Lamasaat (Al Alwani)? Nová Blossom Love se na mně rozloží dost podobně.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 31. května 2017 21:13
Reakce na Dalia:

Bohužel, neznám; pravé arabky mám většinou jen zprostředkovaně výměnou:) Koupila jsem asi jen 3-4. Ale ty moje jsou/byly velmi krásné.

Offline Poéma
Avatar
729 příspěvků moje polička 04. června 2017 08:45

I pro mě je jaro jedním z nejkrásnějších období a taky tomu moje zásoba jarních vůní odpovídá. Mám ráda La Tulipe, Ofrésii od Diptyque, Osé od S. Cosac, Violet Blonde, California Reverie od VCA, Beige od Chanel. Krindipindy, mám já vlastně vůbec jinou vůni než jarní. Jo a nově vlastně Izii, ale tu v klidu dám i v letních teplých podvečerech díky krásné citronové růži.