Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 19. května 2017 16:58

Já bych měla dotaz, mám jednu vůni ve flakonu (no spíš ve flašce  ) která je zakončená uzávěrem se zábrusem, a ráda bych si část přelila do cestovního nebo menšího flakonu. Dá se něco takovýho sehnat? Kde? Znám jen ten flakon ze Sephory, do kterýho se to přestříkává a ten teda moc netěsní taky.. díky.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 19. května 2017 19:47
Reakce na paktofonika:

eau de merveilles bleue som skúšala normálne v kamenke,....sa mi zdá, že v Douglas, ale nie som si istá...ale proste v jednej z tých klasických obchoďákových sietí.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 19. května 2017 19:47
Reakce na Ounz:

Já bych měla dotaz, mám jednu vůni ve flakonu (no spíš ve flašce  ) která je zakončená uzávěrem se zábrusem, a ráda bych si část přelila do cestovního nebo menšího flakonu. Dá se něco takovýho sehnat? Kde? Znám jen ten flakon ze Sephory, do kterýho se to přestříkává a ten teda moc netěsní taky.. díky.

http://www.parfumanie.cz/forum/detail/parfemova-poradna:c16/t324.htm

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 19. května 2017 19:52
Reakce na Ounz:

Případně je tu vlákno Refany Vaňkát, kde holky objednávají kabelkové flakóny hromadně. Kdyby to neklaplo, napiš SZ, něco doma mám v zásobě. Myslím, že u Vaňkáta mívali i malilinkatý trychtýřky na přelívání. 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 19. května 2017 20:39
Reakce na slniecko:

 A dynda  oběma děkuji 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. května 2017 08:19
Reakce na slniecko:

Super ďakujem. Určite tam zájdem. 

Offline Petrklíč
Avatar
11 příspěvků moje polička 28. května 2017 11:48

Zdravím všechny odbornice na vůně.

Prosím, kde raději koupit vůni Nobile 1942 Pontevecchio: na Vavavoom za 2900,- anebo na Notinu i se slev. kódem za 2418,-Kč?

Myslíte, že budou vonět stejně?

Děkuji všem za info.

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. května 2017 12:21
Reakce na Petrklíč:

Mám zkušenost, že voní stejně:) Ale co se týče zdroje, to porovnat fakt neumím. O kvalitě zdrojů paní Levenson není rozhodně pochyb

Offline Petrklíč
Avatar
11 příspěvků moje polička 28. května 2017 12:50
Reakce na Korsičanka:

Děkuji za info, ale kde by jsi Ty tedy koupila?

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. května 2017 12:58
Reakce na Petrklíč:

Podle stávající finanční situace:) Rozhodnout se musíš sama!

Offline Petrklíč
Avatar
11 příspěvků moje polička 28. května 2017 13:14
Reakce na Korsičanka:

Nehledě na fin. situaci, myslíš, že bych raději u paní Levenson? Že by kvalita byla jistější? Děkuji. Kde by jsi koupila Ty?

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. května 2017 13:23
Reakce na Petrklíč:

V Brně ve Vavavoom. Přečti si zde vlákno "obchody internetové i kamenné - www.notino.cz"

Offline Petrklíč
Avatar
11 příspěvků moje polička 28. května 2017 14:07
Reakce na Korsičanka:

Děkuji.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 31. května 2017 19:19

Dá se EdT Nivea sehnat v Rakousku i jinde než ve Vídni?

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 31. května 2017 19:32
Reakce na Sweet Potato:

Z vlastni zkusenosti bych rekla, ze neda 

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 31. května 2017 21:32

Prosím o radu. Jsem zřejmě trvalý parfémový začátečník, ale přece jenom jsem se tu naučila se trošku rozmazlit.

A teď udeřily vedra - a já ty vůně snad žeru . Do hodiny po navonění nic, nic, nic. Vyzkoušela jsem v podstatě všechno, co mám, drží na mě akorát Beautiful od E. Lauder. A při tom držení se rozloží do něčeho tak hrozného, že by bylo lépe, kdyby taky nedržel.

Takže potřebuju vůni. Do horka. Asi ne nic jednuduchého svěže citrusového, myslím. To se mi nelíbí.

Vím, že se radit cizím nedá, ale jsem otrávená a dotaz přece jen zkusím - má někdo nějaký tip, co bych mohla zkusit? Na držák, který se chová celou dobu slušně?

Offline RoSa
Avatar
8144 příspěvků moje polička 31. května 2017 21:46
Reakce na Sweet Potato:

Dá se EdT Nivea sehnat v Rakousku i jinde než ve Vídni?

někdo ji objednával tady na nějakém českém eshopu se zbožím z Německa...

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 31. května 2017 21:56
Reakce na dost_bot:

Zkoušela jsi někdy arabky? V podobě koncentrovaných parfémových olejů mají intenzitu i výdrž obrovskou. A stačí jen potřít, žádné polejvání nehrozí.

Vývoj u nich nebývá obvykle nijak složitý, takže se "nezvrhávají" do nějakých příšerností.

Zkus prolézt tenhle obchod http://www.arabskeparfemy.com/ a probrat jednotlivé vůně, jestli by tě něco nezaujalo. Pokud jsi z Prahy, lze si domluvit osobní schůzku. Pokud ne, dají se koupit vzorky. Majitelka patří mezi nás a je ochotná a hlavně zkušená a znalá.

Offline prokera
Avatar
90 příspěvků moje polička 31. května 2017 22:00
Reakce na dost_bot:

Tez radim arabky a nejlepe v cpo - do vedra jedinecne a i moje hladova kuze je udrzi:).

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 31. května 2017 22:00
Reakce na jerry:

Jsem začátečník, takže co jsou arabky, jsem se dočetla až tady. A na základě toho jsem je považovala za takové předmaturitní učivo, zatímco já jsem teprve na prvním stupni ZŠ. 

Zkusím nakouknout, díky za tip.