Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 16. května 2022 11:09

Mha Já se taky přidám, že White Musk nemůžu v žádné podobě. Houpe mi žaludkem skoro každá, ale Tesori asi nejhorší

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 16. května 2022 12:16

tarra WM od Jovanu je oproti Tesori takový jemnější, nesladký, přírodnější..... a tak nějak méně nebezpečný. 

Offline tarra
Avatar
284 příspěvků moje polička 16. května 2022 12:58

Hanka H Díky, tak to radši asi zůstanu při starém bezpečném

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. května 2022 13:12

Miru

Chanel 5 mám, tohle je nějaká slabší odnož nebo jiná vůně?

Renusatko

Tak a teď poraď, co je nekonfliktní vůně podle tebe? Potkáváme se v práci obě asi se stejným věkovým složením klientů. 

Mně se osvědčilo vůně střídat, ale taky jako ty přistupuju k lidem blízko a ani nemají možnost prchnout:) 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. května 2022 13:15

tarra

Přesně jak píše Hanka H,

JOVAN je jemnější a ještě navíc má Tesori ošklivý obal (ano, umím si strašně vymýšlet)

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:38

Mha Asi bych šla do nějaké citrusovky nebo jemné květinovky - v tomhle směru moc neporadím, já nosím dost velké nosorváče. I když zrovna dneska mám právě kategorii "jemná decentní letní vůně". Zmiňovaný Chanel je trochu vykostěná Pětka.

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:38

tarra 

Obvykle tam, co mají sprcháče, mají i vůně - měl je určitě Rossmann (ale už jsem tam dlouho nebyla).

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:40

Asi budu jediná, kdo se WM od Tesoru zastává, ale ona to není primárně vůně určená jako parfém na běžné nošení - pokud jsem zaregistrovala, tak v Itálii se používá po koupeli/sprše, aby zvýraznila vůni "umytého těla". Na běžné nošení se s její kombinací intenzity/výdrže/jednotvárnosti musí používat lehkou rukou (mně tedy postačuje tělový krém, ale vozím si ho z Itálie - u nás ho má snad jen jeden e-shop a ještě notně předražený).

Mě osobně je tedy bližší než její stejnojmenná kolegyně od Jovanu, ale to je pouze věc osobní prefetrence.

Hodně povedené mošusovky míval i The Body Shop - White Musk a White Musk Libertine.

Svého času se za pár korun prodávala Musk Collection

Je i spousta arabských vůní, které mají v názvu White Musk (nebo Musc), a to jak EdP, tak CPO. A i v tomto případě jsou ceny vlídné tak, že to jde i naslepo.

Offline tarra
Avatar
284 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:45

jerry Díky, Rossmanna jsem nezkoušela, zajdu. Sprcháče měli v nějaké Dm, ale toaletky jsem nenašla, krom toho musku bych byla zvědavá ještě na Byzantium

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:49

Mha ak chceš vyslovene White Musc, tak sa pridávam k jerry , ja mám najradšej CPO od Nemat a The Body Shop tiež nie sú na zahodenie.

Alebo, ak chceš proste niečo jemné a krémové (a máš ako to dostať z Nemecka/Rakúska), tak vôňu Nivea.  

Čo sa Tesori týka, podľa mňa sú to veľmi vydarené vône, ale mne teda stačia sprcháče, už tie sú tak silne parfémované, že už to nedokážem pritvrdiť aj nástrekom.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 16. května 2022 14:21

Mha Já si osobně myslím, že cokoliv aplikováno lehkou rukou, je nekonfliktní a pokud se zliješ sebekrásnější vůní, tak to může být problém. Já to v práci až tak moc neřeším. Pacienty mám chvílemi dost blízko, ale zas jsou se mnou v místnosti 10 minut. 

Jinak vím, že jedna vůně pravidelně rozkýchá kolegyni, tak ji do práce nenosím.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 16. května 2022 15:30

jerryWM od Tesori se musím zastat i já, mě se líbí z muskových vůní hodně, (nejvíc asi Blanche od Byreda). ale chce to asi ubrat na intenzitě. mě do fitka stačily od tesori dva malé střiky

Mha 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 16. května 2022 16:51

Mha ja jsem ten clovek co bile pizmo snasi hodne blbe, ted zrovna vune od Darinky co mam na sobe - kdyztak vyzkousej mohla by se ti libit.

jako obvykle nekonfliktni dobre prijimanou v podobnem stylu jako ta Nivea muze byt fajn L'Instant Magic

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. května 2022 17:05

...já se zas bez pižma(nejlépe s pudrem, krémem, vanilkou, případně pryskyřicemi) téměř neobejdu.

Vždycky musí být nějaké na polici. A momentálně uvažuji o znovupořízení Clair de Musc.

Tesori d´Oriente Muschio Bianco je za ty prachy super. Intenzita intimnější, ale co už. Dá se s tím polévat

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 16. května 2022 17:39

Ja teda beru bilopizmovky jako nekonfliktni vune

Z cenove nenarocnych bych doporucila Jovan nebo ruzne arabky s timto nazvem.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 16. května 2022 17:41

Miru jen upozornuju, ze Clair de musc s cernou nalepkou uz je celkem nudna, sebrali ji ten jemne zivicisnej nadech a naducali to jak polstarek.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 16. května 2022 17:44

viktorka_od splavu Magic (na sobe) nesnesu Ale vuni Nivea nebo Dove kremu mam rada (jako telovy mliko nebo sprchac).

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. května 2022 17:52

andry 

...fakt.?! Takže už není jako dřív, taky je reformulovaná.?

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 16. května 2022 18:00

Miru ano, bohuzel.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. května 2022 18:07

andry ...tak si musím vymyslet jinou vůni...

(a takovou jsem měla radost, když mě tahle napadla, že bych se v ní cítila dobře)

((jako jo, uvažovala jsem opět i o Chanel No.5  EdP, ale oni zdražili nejen jídlo, ale i parfémy))