Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 09. května 2022 20:53

Renusatko Využila jsem to velice, když jsem porcovala flakóny.

Offline jerry
Avatar
8963 příspěvků moje polička 09. května 2022 21:07
Reakce na Korsičanka:

Posílá nám to Pedro ze Španěl k nákupu flakonu:)

​Tyhle nástavce jsem přihodila k nákupu v nějakém českém e-shopu. Možná Ekokoza, ale už si to nepamatuju.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 09. května 2022 21:53
Reakce na Fleur:

Biely kvet Tak Betty Mně se naopak travalo flakónky vůbec neosvědčily, vůně se z nich rychle odpařovala.

​mně také, už bych je nechtěla.

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 09. května 2022 22:57

Tiež hlásim, že zo všetkých sa mi najviac osvedčili klasické sklenené Juli, alebo Simple, a z Ekokozy, všetky tie parádnejšie sa odparujú. -inak ja som si obľúbila grécky obchod

vaza.gr/ len to poštovné...

Inak tie nástavce sú podľa mňa síce super, ale nečistiteľné, čiže na jednu vôňu jeden, asi fakt ideálne na porcovanie.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 12. května 2022 12:11

...pro mě

Poison Christian Dior

nebo

Pure Poison Christian Dior.?.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 12. května 2022 13:29

Miru Pure Poison

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 12. května 2022 16:07

andry 

dík

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 15. května 2022 16:53
Reakce na Miru:

...pro mě

Poison Christian Dior

nebo

Pure Poison Christian Dior.?.

​Miru, osobně si myslím, že pokud se nedostaneš k vintage verzi, tak ani jedna (jsou proti původním verzím hrozně osekané..).

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 15. května 2022 16:55

Martula 

...děkuju

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. května 2022 17:09

Dotaz:

Když se vůně jmenuje White Musk a má různé výrobce, je to vždycky stejná vůně? Nebo aspoň podobná?

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 15. května 2022 17:11

Mha Podobná ano, stejná ne. Bude to podobný typ vůně ve stylu "prádlová čistota, čistota těla po sprše". Ale stejné to u různých značek nebude. Na kterou konkrétně se chystáš?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. května 2022 18:44

Martula

Měla jsem od Jovan, očichala jsem si Tesori, ale tu nechci kvůli obalu.

Potřebuji něco velmi nekonfliktního do práce, co nebude ostatní vytáčet, na to stačím sama

Diky za radu

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 15. května 2022 19:56

@Mha a co třeba zkusit Royal Rose co ma @Martula na polici? To je supr narůžovělá Nivea :)

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 15. května 2022 20:06

Mha White Musk, tedy bílé pižmo, by do práce mohla naopak být docela konfliktní vůně. Některým jedincům tahle složka dost nevoní, může vyvolat bolehlav (ale to ostatně i jiné vůně). Jak uvedla Martula , vůně s touto složkou opravdu voní jako čerstvě osprchované tělo, ale po několika hodinách, a zvláště v teple, může dojít k posunu "ráno osprchované tělo navlečené do dederonové košile". Hledej dál, je spousta krásných svěžích vůní! Pokud uvedeš složky, které ti voní, určitě ti tady spousta zdejších poradí.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. května 2022 20:17

Hanka H Koupila jsem si vůni White Musk Tesori jako parfém do pračky a je to tedy síla! 

Mně ted moc voní mýdlo Dove, tak si asi koupím tuto vůni ve spreji a budu se s tím nyní vonět.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 15. května 2022 20:31

DaliaWM od Tesori je opravdu zbraň hromadného ničení- a vlastně i všechno od nich je na hraně.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 15. května 2022 22:00

Mha souhlasím s ostatními... White Musk od Tesori mně nedělá dobře. Testování byl pro mě nejhorší parfémový zážitek... resp. cesta autem... nemohla jsem to rozdýchat ani já, ani manžel.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. května 2022 07:17

Hanka H Paris

Tak zbraň hromadného ničení?

 WM od Jovan si právě hlavně starší lidé chválili, asi nějaká vzpomínka na dětství typu kačení mýdlo.

Nebo i ta dederonova košile?

A díky za tip teena-s,

Skoro mi to uniklo:) 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 16. května 2022 07:37

Mha 

...pokud by jsi chtěla něco neškodného, příjemného a současně kvalitního(značka, ingredience),

tak doporučuji Chanel No. 5 L´Eau.

Intenzita je intimnější, ale každý pozná, že voníš dobře/kvalitně

Offline tarra
Avatar
284 příspěvků moje polička 16. května 2022 10:57

Můžu se zeptat, kde se dají ty Tesori očichat? Občas vidím v nějaké drogerii sprcháče, ale na ty vůně jsem ještě nikde nenarazila. A White musk Tesori je oproti Jovanu jaký? Jovanu mám poněkolikáté, tak jestli zkusit????