Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 08:33

Líbila se někomu, kromě mě Marni? Měla jsem odstřik a od počátečního - dá se - jsem se pročichala k - flakon by se hodil.

Offline Elvira
Avatar
35 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 12:51

Prosím, jak je to s L´Instant Magic a jeho koncem? Myslela jsem už někdy vloni, že končí, ale nerozmysleli se náhodou u Guerlainů?

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 12:59
Reakce na Elvira:

Prosím, jak je to s L´Instant Magic a jeho koncem? Myslela jsem už někdy vloni, že končí, ale nerozmysleli se náhodou u Guerlainů?

O konci se mluví už několik let, ale stále se oddaloval. V součastnosti je to tak, že končí čistý parfém. Parfémová voda se dál vyrábí.

Offline Elvira
Avatar
35 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 13:08
Reakce na domenica:

Děkuji! Tak aspoň že takhle, vytvořila jsem si na něm závislost.

Offline kiam
Avatar
19 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 10:13

Vedela by mi, prosím, niektorá z vás povedať, aký je rozdiel medzi klasickou Tocade a Tocade 2013?

Má niekto skúsenosti s touto novou verziou?

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 18:48

Tak nevím, jak to vyjádřit: v poslední době, když se navoním na tepající místo v zápěstí a lokte, tak vůně je za pár hodin pryč. Ale když šplíchnu na opačnou stranu zápěstí i lokte, vůně přežije i koupel až těl. mléko vyprchá. Mám divnou kůži nebo co? Tak se raději budu vonět na netepající místa. A tam mně připadá i ta vůně hezčí. Máte to někdo také tak?

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 21:28
Reakce na Jarucha:

To je úplně normální, takhle to má většina lidí včetně mě.

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 17:58
Reakce na wendulka:

normální? většina? dobře, možná to budu muset zvážit a laskavě se vonět jinam, třeba to dokonce i bude držet a cítit (zahloubaný smajlík)

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 18:04
Reakce na andry:

No a proč myslíš, že si v parfumériích stříkám vůně zásadně na hřbet ruky? Šlak mě můžou vzít u prodavaček, co mi tu ruku obrátí, že ne, že to musí na tepny na zápěstí.

Tak dobře, možná to není většina, ale normální lidi ve smyslu, co na nich většina vůní voní :P .

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 18:26
Reakce na wendulka:

no já vím, ale teď mi prostě došlo, že mě nikdy nenapadlo se tak aji navonět..

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 18:48

Také vůně nejraději testuji, zkouším na předloktí, vrchní strana, a pak na paži, resp. přímo na bicepsu(dobře se na to místo dostane nosem...),

a voním se, kde to jde...

 ...všude.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 23. srpna 2014 13:31
Reakce na wendulka:

Tak proto mám vůni hned "z krku", zatímco když mi vzorek trošku ukápne třeba na prst, cítím to půl dne....?

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 24. srpna 2014 19:29
Reakce na Hoolinkah:

No nebo z vlasů, já jak mám delší, tak se nejvíc voním do nich a jsem cítit na sto honů, tam mi vydrží celý den, strkám si je pod nos a inhaluju :) .

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 24. srpna 2014 23:28

Podľa mňa to má na svedomí rôzna teplota na rôznych častiach tela, takisto ako má na svedomí to, ako inak sa rozvíjajú vône na rôznych ľuďoch...ja naopak u mnohých vôní musím triafať tieto teplé miesta a sú aj parfémy, ktoré sa na mne rozvinú trebárs až pri behu, alebo v horúcej sprche.

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 16:39

Neviete náhodou, či majú parfémy Harajuku Lovers tie bábiky aj na objeme 10ml?

Dcérka by chcela a aj tak viac neunosí (ani to neunosí) a chce to samozrejme hlavne kvôli bábike...

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 19:04
Reakce na wendulka:

No a proč myslíš, že si v parfumériích stříkám vůně zásadně na hřbet ruky? Šlak mě můžou vzít u prodavaček, co mi tu ruku obrátí, že ne, že to musí na tepny na zápěstí.

Tak dobře, možná to není většina, ale normální lidi ve smyslu, co na nich většina vůní voní :P .

No vidíš, a já myslela, že na hřbet ruky si stříkáme proto, že na zápěstí už většinou máme něco jinýho  

A já furt proč mi skoro nic nedrží.  

Offline evik77
Avatar
756 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 19:24

Může někdo popsat/přirovnat Habanitu L´Esprit? 

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 20:16
Reakce na evik77:

...dost těžké...

 Je to spíše o představivosti..., ale ok -

dalo by se říci, že jsou cítit pachy, vůně, jako když je nahé ženské tělo schoulené v křiváku z takové té zlatožlutočerné tuhé a silné leč měkké kůže, pak -

jak kdyby tábákové poutpouri, resp. není tam ten odér kožnatých tabákových ne ještě stopro vysušených listů, ale spíše vysušené na troud tuhé listoví aromatických bylin, které drží pohromadě zkapávajícím a vše obtékajícím voskem...

Všechno je to husté ale, jak píše jerry, nadýchané,

je to kořeněné, smyslné, nesladké, jakoby s  delikátním nádechem dřevnatě vánočního aroma...

Vzdáleně by se dalo přiblížit k vůni Coco, ze které stáhli upjatý kostým a přehodili jí přes ramena ten křivák...

Habanitu L´Esprit vnímám jako velmi měkkou koženou vůni s vláčně schnoucími květinami v pozadí objímanou líným nasládlým lehoulinkým dýmem vinoucím se z nahnědlého tabákového listoví.

Ta vůně je neprvoplánově ultra sexy řekla bych...

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 20:58

...no a teď..., teď je to změklá tavená pryskyřice ambrově nasládlá s vmíchaným koňakem a dechem vonícím po doutnících...

A ten křivák.?

 ...ženská pokožka po něm už jen voní.....

Labužnická...

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 10:49

Nebude  někdo v dohledné době nakupovat na ALZD? Měla bych prosbu, sháním vzorek jedné vůně a objednávat jeden vzorek se nevyplatí :(.