Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Sweet Potato
Avatar
34709 příspěvků moje polička 11. února 2020 10:15

Fleur Já mám tohle s broskví. Ta je akceptovatelná jen živá.

V Lost cherry cítím spíš ty třešňové produkty (výše zmiňovaná griotka) a moc příjemně.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 11. února 2020 12:27
Reakce na Mirka:

, že jsem ji ještě nevyzkoušela.

​Naslepo bych ji tedy kupovat nedoporučovala, je to typ vůně "buď ji miluješ nebo nic moc".

Mě osobně se sice líbí, ale bohužel na mě nedrží a intenzitu bych taky uvítala větší.

Online slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 11. února 2020 12:45

Fleur ale aká krásna a dekadentná umelá čerešňa!!!

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 11. února 2020 13:09

jerry pořídím si odstřik, až se namane, to bude nejlepší

Offline Marbuša
Avatar
914 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:08

Prosím, prodává se někde Nivea, ta vůně z roku 2015? Někdo ji tu má na poličce. Když jsem v rychlosti mrkla na internet, nikde jsem to neviděla a jsem přesvědčená, že by mi voněla:-)

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 18. února 2020 15:58

Marbuša V Německu .

Offline Marbuša
Avatar
914 příspěvků moje polička 18. února 2020 19:56

Fleur aha, no tak si musím udělat výlet ????

Offline 0zero7
Avatar
10740 příspěvků moje polička 22. února 2020 21:37

Tady se to urcite bude vedet! 

Dior Cruise collection, Escale a Portofino... je jeste Na trhu? Kupuju bezne na letistich, ale na poslednich 3 cestach nic. Meli jen Portofino, koupila jsem a je fajn, Ale Pondichery je lepsi. Myslim, ze uz jsme to resily s Kokoska ze se mozna prestalo vyrabet. Chjo :(

Online slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 22. února 2020 22:24

0zero7 no, na firemnej stránke už majú iba Portofino.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 22. února 2020 22:26

0zero7 

Pondichery je fakt lepší. A bohužel byla výroba v tichosti ukončena.

Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 23. února 2020 09:31

Miru

Mám na Tebe dotaz – jak se Ti líbí/líbila DKNY Women? Já se ani neptám, jestli jsi ji zkoušela, o tom nepochybuju, zajímal by mě Tvůj názor... //Já ji jeden čas měla víc než jen ráda, tak nějak mám chuť se k ní zase na chvíli vrátit – a zajímal by mě Tvůj pohled na ni...//

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 23. února 2020 09:38

euridike 

(strašně mi Tvůj dotaz lichotí... No nic.)

...tak, asi se rozkecám

Jako vůně DKNY(až na čestné vyjímky) jaksi neberu, neuznávám.

Je to pro mě něco jako dámské vůně Hugo Boss, Guess a tak. Prostě brak.

Ale tuhle Woman znám. Resp. znám ji jen z jedné kolegyně.

Voní mi to strašně příjemně.

Ovšem ta paní, jako JE upravená, na své možnosti chic, ale ta vůně k ní, hm, no, to je jak když si každá druhá dá Chloé EdP...

...ALE když si DKNY Woman představím na Tobě(vlastně musím si imaginárně představit křehkou osůbku silnou emocemi a prožitky...), tak

asi dost super.

Je to jak měkký a nasládlý, přesto čerstvý a živý jas v minimalistické urbanistice...

(tak já tu vůni, jak to půjde, zkusím na kůži. Abych věděla, co to tady melu...)

Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 23. února 2020 09:49

Miru

Já taky žádnou jinou vůni DK nemám v oblibě, tahle je jediná – milovala jsem ji pro tu čistotu, jednoduchost, stříbřitou ostrost, bylo v ní vše, co miluju – chladný vzduch, průzračná voda, vítr, dokonale vyleštěný kov, puristická, svým způsobem asertivní, nekompromisní, vlastně jsme spolu tenkrát fungovaly v rámci toho, že protiklady se přitahují, dnes už bychom si byly víc podobné, otloukla jsem se víc k její podobě... Moc děkuju, že jsi mi řekla svůj názor, Tvůj pohled je mi vždy blízký a pochopitelný...

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 23. února 2020 09:51

euridike 

...no, když kouknu na Tvoji současnou poličku -

bude ta DKNY Woman spíše odpočinková..., na nadechnutí se, na vítr prolétnuvší hlavou...

Máš tam těžký fláky, hmm, život...

Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 23. února 2020 10:02

Miru

Já mám jako oddechový Philosykos a Volutes, asi se mi na poličku vrátí L´Instant de Guerlain na jaro, připomíná mi to hezké z dětství... A Ty mě neustále inspiruješ, to je pak těžký, to chce duše/srdce pořád něco dalšího...

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 23. února 2020 10:06

euridike 

...nápodobně..!

L´Instant jsem vyvoněla snad litr, co pamatuji...

A ještě mám mikrozbytky v posledním flakonu a vždy s přestávkami zkouším, jestli si ho jako mám pořídit znovu.

Je to sladké, chumlací, něžné, husté, a pořád kvalitní...

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:05

Miru euridike L´Instant má v sobě opravdu něco archetypálně optimistického, rovněž jsem se k této vůni (vždycky EdP) opakovaně vracela.

Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 25. února 2020 07:50

Fleur Pro mě je L´Instant jako básně Jana Skácela - klid, vyrovnanost, dokonalá čistota - přesto lidská, hřejivá...

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 25. února 2020 09:31

euridike Skácelovy verše jsou pro mě spojeny s pocitem průzračnosti (to ty jeho studánky...), takže momentálně mi jako první naskočí Cardinal od Heeleyho, ale když si ho vybavím s tím jeho huňatým obočím, jak sedával u šachových stolků v Bellevue, kolem cigaretový dým, tak ano, i hřejivý L´Instant odpovídá .

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 25. února 2020 14:45

euridike Fleur Básně od Skácela mi dnes recitoval při vyšetření jeden starší pacient.