Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline marieu
Avatar
4460 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 14:44

Korsičanka Zkusím přes SZ (ještě to tu nemám osahané, pořádně). Té Pařížské jsem se obávala, ale tak chápu...

Offline Miru
Avatar
13774 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 17:36

Lamicka 

...myslíš Nomade Absolu.? Ještě nee...

Ale na fragrantica ji dost chválí. 

 Momentálně točím jen Nomade EdP a Coco Mademoiselle EdP.

Takže myslím, že Nomade Absolu mohu vzít naslepo...

Offline Lamicka
Avatar
13282 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 17:37

Miru nene, myslim, jak jsme resily, zda je flakon fejk nebo ne. Snad jsem si te s nekym nespletla.

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 07:08

jerry Jé, moc děkuji. Já se v parfémech opravdu nevyznám, tak mě ani nenapadlo, že by mohli vyrábět více "forem", jak olej tak i klasický parfém, tak jsem hledala něco podobného, ale tohle vyřešilo můj problém. Moc děkuji. 

Offline marieu
Avatar
4460 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 19:19

Dobrý podvečer! Mám ještě prosbu s několika doplňujícími dotazy.

- je risk kupovat na Notinu vůně typu Amouage, Tom Ford, Hermes apod.? Nemám větší zkušenost, recenze vyznívají různě..

- máte jiné, ověřené eshopy, kde rády nakupujete? Natrefila jsem na německý Parfumdreams.cz, nemáte náhodou zlušenosti??

- zmíněná Stendhal Ambre Sublime - je to vůně ke koupi naslepo?? 

Opět si moc ráda si přečtu vaše názory a pak si to tu celé zakážu, protože se na mě vynořily Profumum Roma, Sylvaine Delacourte atd atd a to už by mi ty voňavé trable přerostly přes hlavu

Offline Korsičanka
Avatar
12824 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 19:43

marieu Krásných niche je opravdu spoustu, záleží na ochotě vydávat za ně peníze:) 

Na en.parfumdreams.de nakupují vedle a myslím, že bez problémů. Já mám oblíbené zahraniční e-shopy tyto:

neroli.hu

neos1911.com

essenza-nobile.de

ausliebezumduft.de

lulua.pl

fragrancesandart.com

1907parfumeries.sk   a další a další

Offline jerry
Avatar
8846 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 21:09
Reakce na Korsičanka:

Na en.parfumdreams.de nakupují vedle a myslím, že bez problémů. Já mám oblíbené zahraniční e-shopy tyto:

​Já tam právě četla zkušenosti opačné a nedobré (1 uživatelka při 2 nákupech vždy negativní zkušenost). Lépe se jim vyhnout.

marieu 

Žádná vůně není 100% bezpečná pro nákup naslepo (nechtěj vědět, co na mě dělá třeba taková obecně chválená Cuir Beluga). Vždycky je to adrenalin - někdy větší, někdy menší.

Offline Renusatko
Avatar
11561 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 21:12

marieu S Notinem problém nemám a nikdy jsem tam nekoupila nic závadného nebo padělaného. Amouage i Toma Forda jsem tam koupila. Možná má někdo špatnou zkušenost, ale já osobně ne. 

Offline Korsičanka
Avatar
12824 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 21:12

jerry Je to asi jako u nás - někdo spokojený s e-shopem, někdo nespokojený

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 22:04

marieu Dotazované značky bych se na Notinu nebála koupit. Mám pocit, že jsem právě tam kupovala jeden flakon Beloved od Amouage. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 09:47

Milé, jak fungují slevové kódy na profiparfémech? - je tam na to políčko k vyplnění, ale nevím, jak se k nějakému takovému kódu dostat... 

Offline Korsičanka
Avatar
12824 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 11:02

Panenka Asi jedině na nějakém slevomatu-nikdy mi nic takového nenabízeli:(

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 11:12

Korsičanka Ok, díky. Já si právě taky nejsem vědomá, že bych někde na něco takového narazila - přemýšlela jsem, jestli nemohl být třeba na předchozí faktuře nebo jestli se třeba tady někde nějaký kód nespoiloval... no nepřišla jsem na nic. Tak jsem se radši zeptala.

Offline Korsičanka
Avatar
12824 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 11:17

Panenka A co tě láká, prozradíš?

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 14:59

Korsičanka Encens Mythique Guerlain 

Offline Sweet Potato
Avatar
34670 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 15:53

marieu Stendhala by ti možná prďola mohla poskytnout vzoreček? Já už ji bohužel dorazila. (Vůni, ne Prďolu!)

Offline marieu
Avatar
4460 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 21:02

Děkuju opět za odpovědi a dobré tipy na eshopy, znala jsem jen ty německé... včera jsem ještě provětrala Habanitu l'esprit a teda taky výborný, to bych asi taky potřebovala. Dneska jsem do práce vzala Diu- vůbec nevím, jestli je to jen mnou nebo obecně, ale na mě teda velmi pozvolný vývoj od poměrně ostrého úvodu a to mě moc bavilo!!  Ve hře je ještě Vanille Gallante a to jsem ještě zamlčela jarně rozjásaný Fleur od Floris, páč to nebylo v zadání . No, Sweet Potato , děkuju za "napráskání" Prďoly se vzorkem, ale asi to nechám uležet, těch želízek a lákadel je příliš mnoho

Já vím, že jsem si o to řekla, ale Vás, dámy, mi byl čert dlužnej!!! 

Pěkný večer všem!!

Offline prďola
Avatar
3668 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 22:11

Sweet Potato 

marieu Jasně, že prďola by mohla i na odstřik by to dalo

Offline marieu
Avatar
4460 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 22:14

prďola Pokoušela jsem hada...ale nakonec opravdu odolám a díky za ochotu!