Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline 0zero7
Avatar
10734 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 21:56

mitford sister tady tu kolekci asi nemaj.. zitra mrknu, kdyz bude cas. JVypadaji docela dobre.

Nezna nekdo prosim laboratory perfumes? jsou ok? Uvazuju ze koupim kamosce na vanoce sadu vzorku v darkovym baleni...

https://muddygeorge.com/collections/laboratory-perfumes 

Offline clothilde
Avatar
1773 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 08:28

mitford sister 

ja používám Jo Malone Red Roses a jsem spokojená. S vůní i s výdrží

Offline 0zero7
Avatar
10734 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 22:39

Vcera mi dali pri nakupech vzorky Byreda a Le Labo. Byredo voni super. Mam Bal D’Afrique, Black Saffron a 1996. Libi se mi, ale zda se mi, ze maji docela slabsi vydrz oproti jinym niche znackam co jsem zkousela. To me teda odrazuje od pripadneho nakupu. 

Koupila jsem si Santal od LeLabo kolem kteryho jsem mlsne chodila uz nejakou dobu. Ten vydrzi opravdu dlouho (na me teda), ale treba jejich bergamot vubec. Neroli to samo. 

Jeste mam vzorky Labdanum, tam je super ten baby pudr a pak ten novy, Baie 19. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. prosince 2019 20:12

Dámy, prosím o rychlou radu. Je vůně Beyond vhodná pro šestnáctiletého kluka? Vůně neprožívá, ale ráda bych, aby nějakou měl, kdyby zatoužil hezky vonět. A potřebuji rychle objednat.

edit: Objednala jsem jiné dvě. Snad to vyjde! 

Offline Miru
Avatar
13774 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 06:25

Víte, pamatujete si někdo, jak je to po Novém roce se slevami v kamenných parfumeriích.?

Nejsou vůbec nebo event. kdy začínají povánoční výprodeje.?

Offline Fleur blogger
Avatar
6056 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 07:31

Miru Po Novém roce bývají v řetězcích inventury a poté koncem ledna slevy 20% na vánoční sady, jinak nic.

Offline Miru
Avatar
13774 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 07:34

Fleur 

Děkuju

Offline Miru
Avatar
13774 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 05:50

...mám další, asi ultra blbý dotaz - 

máte někdo zkušenost, info, že by někde OPRAVDU otipli člověka, dobře poradili vůni, která by se k němu mohla hodit.?.

Offline Fleur blogger
Avatar
6056 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 08:45

Miru Ne. I kdyby se někdo vyznal ve vůních, nebyl motivován vlastními komerčními zájmy, stejně tě bude tlačit do povrchní představy, jak máš vonět podle něj. Pořád vychází nejlépe rady od zdejších dlouholetých členek, které tě osobně znají.

A nevyžádaná rada: ta červená Pětka s tvou ležérní sportovní elegancí byla úžasná!

Offline Miru
Avatar
13774 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 10:38

Fleur 

...děkuji!.

No, mně momentálně nevyhovuje NIC. Jen ten Slon.

(všechno mi připadá podstatou jednoduchý...)

Každá vůně, kterou jsem měla, je nějaké období, a to nejde zpět... Jako bych potřebovala nový vítr..., nebo tak něco.

Jen vím, že bych asi ráda hustou, hutnou, chumlavou bílokvětinovku, sytou, prachovou, sladkou, s heliotropem, špetkou kadidla klidně, pižmem, smetanovým krémem, mandlemi a likérem...?., a musí být i živočišná

No a pak zas něco a nějakým způsobem "černýho"...

(od Tebe není nevyžádaných rad, od Tebe si "vše píšu"...)

Offline slniecko admin
Avatar
17500 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 11:48

Miru súhlasím s Fleur 

Podľa popisu, čo by si si priala (ale osobne Ťa nepoznám), by som Ti skúsila možno dať nejaké tipy, čo sa tej "bielej" týka - Muskane od Nishane, Heartless Helen od Penhaligons - ale napríklad tú "čiernu" vôbec neviem, akú by si mala predstavu. Navrch mám pocit - ale len podľa recenzií- že veľa vôní na nás dvoch vyjde úplne inak.

Offline Miru
Avatar
13774 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 11:56

slniecko 

...začnu od konce - ano, i já vím, vnímám, že my dvě se s chemií dost často rozcházíme

Ale moc děkuju za tipy  - jdu na ně juknout

(Se mnou je to složitý, vůně musí být silná i křehká zároveň...)

Offline Miru
Avatar
13774 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 12:00

slniecko 

Tak ten Muskane má velmi pěkné složení. Ale to, jak ji popisuješ - to je ještě snad hezčí... No, tak to určitě by min za vyzkoušení stálo!

Heartless - vypadá dost zajímavě. Tuberozu mám ráda, pokud je sladká, plyšová, hustá, hebká. Klidně v kombinaci s jinými složkami. Ale jak je moc "zelená"/rostlinná, ostrá - tak to nee...

Offline slniecko admin
Avatar
17500 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 12:03

Miru to neviem posúdiť, čo práve spraví na Tebe...rozhodne stojí za vyskúšanie!

Offline slniecko admin
Avatar
17500 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 12:05

A ja mám blbý dotaz ohľadne Carner Barcelona....oni mávali také dvojbalenie vôní, zdá sa mi, že jedna z nich bola Tardes a tú druhú už neviem, a ani s tou Tardes si nie som istá...a neviem to nikde nájsť...

Netušíte niekto, prosím?

Offline Poéma
Avatar
728 příspěvků moje polička 31. prosince 2019 11:19

slniecko Byla to dárková sada. S Tardes tam byla Rima XI. Byla na Notinu, ale už ji nemají.

Offline slniecko admin
Avatar
17500 příspěvků moje polička 31. prosince 2019 11:34

Poéma áno, toto je ono!!! Ďakujem!

Vidím na tom lietadielka, nemohla to byť pôvodnenejaká letisková kolekcia ?

Offline Poéma
Avatar
728 příspěvků moje polička 31. prosince 2019 12:33

slniecko Byla to cestovní dárková sada s těmi 2 flakony po 15 ml. Takže i klidně letištní kolekce.

Offline slniecko admin
Avatar
17500 příspěvků moje polička 31. prosince 2019 14:39

Poéma vďaka!

Offline Poéma
Avatar
728 příspěvků moje polička 31. prosince 2019 15:06

slniecko Nz. Kdybys ji chtěla, našla jsem ji na neroli.hu za 79 E.