Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Online jerry
Avatar
8957 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 10:02

Kokoska 

Je to Diorova exkluzívní řada (tj. nejsou to limitky) - vyzkoušet (a případně koupit) se dají v Pařížské v butiku Dior, občas se vyskytují za dobrou cenu na ebay (a narazila jsem na některé i na Vinted). A čas od někdo prodává tady či u sousedů odstřiky.

Offline Kokoska
Avatar
28170 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 10:53

jerry Dík!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 10:57

Kokoska Teď se právě myslím medvědí Fève Délicious, New Look a Santal Noir. Mrkni tam, chceš-li:)

Offline Kokoska
Avatar
28170 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 12:29

Korsičanka když to bych potřebovala nejdřív očuchat :) Škoda, že na tom letišti nebylo víc času a muž mě pořád popoháněl, ať už jdu. Ale příští sobotu zas někam letíme, tak třeba budu mít štěstí. I když v tom Istanbulu to měli jen v jednom Dutyfree ze dvou, no uvidím. Ale dík za info!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 13:10

Kokoska No, třeba tu má někdo vzorek, nebo budeš mít na letišti štěstí:)

Online slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 13:23

Kokoska existujú aj 40ml verzie. Ale málokde sú k dispozícii.

Offline Kokoska
Avatar
28170 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 15:11

slniecko nojo, to by bylo lepší.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 13:35

Kokoska Na Notino je pár vůní z této řady, u některých nabízejí i 2ml odstřik...

https://www.notino.cz/search.asp?exps=dior+la+collection

 

Offline Kokoska
Avatar
28170 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 14:31

daniela je, moc děkuju! Notino mě vůbec nenapadlo, tam na parfémy nechodím. Ale tohle asi zkusím.

Offline barbucha blogger
Avatar
30498 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 10:54

Holky, nějakej parfém co se dá sehnat jen v USA (nebo tam vyjde proti EU jako vysloveně výhodná koupě)? Něco, co by se mohlo hodit mně, samozřejmě nějaká chyprovka, aldehydy případně... dřevitá apod.

Píše mi zeť že si tam musí odskočit ještě než k nim přijedu, tak jestli něco nechci - ale já nevim co takhle narychlo

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 14:05

barbucha Ford a jeho reedice Black Violet, třeba?

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 14:14

barbucha Záleží na tom, kde v USA. Jestli New York nebo "venkov".

Online slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 16:19

barbucha Dasein má úplnú novinku Winter Green, ale vzorku mám ešte len na ceste. A to by aj tak musel objednávať. Ale čo je tam pomerne bežne k dostaniu v lepších parfumériách a mne osobne sa páči, je značka Nest, a určite americká klasika Jean Patou. Jo a Antonia´s Flowers, ale rozmýšľam, ktorá z nich by bola tak pre teba. Ale myslím že od iných tu dostaneš viac tipov.

Offline barbucha blogger
Avatar
30498 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 18:26

daniela 

Forda dostanu i tady... a nejsem do něj zas až tak tuhá

blackviolet 

Předpokládám že NY, obvykle jezdí tam. Takže možností je víc, samozřejmě když to bude v okolí hotelu.

slniecko 

Antonia´s Flowers si dávaj pauzu nebo co...

Ta Winter Green ještě není ani na Fragrantice... a ani tady není žádná recenze

Co z toho Nest? Co třeba Indigo? slušnou čajovku bych docela brala... nebo která stojí za to? a koukám že mají set miniaturek, to by taky šlo pro zajímavost (kdybych ovšem sbírala miniaturky), i když zrovna Indigo mezi nima není, no jak na potvoru.

Od Jeana Patou jsem měla Joy, klasickou... a mám 1000. A taky se dá koupit tady. 

Ale dík za tipy, třeba tě ještě něco napadne

Online slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:38

barbucha no ten Dasein som len dnes nahodila, tá Antónia ma prekvapila. Z Nestu mám sadu miniatúrok, ale neviem ju nájsť . Tak som prešla svoje recenzie tu a okrem Black Tulip a Indigo sa mi ešte veľmi páčila Midnight Flower a tá kedysi keď vyšla, tak sa mi marí, že mala fajn odozvu aj na Frag. No a možnože Verde, lenže ja neviem, čo na tebe ako sadne, asi fakt najlepšie nejaké testovacie sady ....no a ak NY, tak by mal vojsť do seba a svokre najlepšej zo všetkých zaobstarať niečo, čo nosí švédska princezná !!!

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:20

slniecko Na Krigler jsem taky myslela . Pokud by se mu chtělo do hotelu La Plaza, dalo by se tam vybrat.

barbucha Zkusila bych nějaký obchodní dům (nemusí to být zrovna Bergdorf Goodman) a jejich parfémové oddělení. Vybrat by se dalo třeba z Le Labo (Bergamotte nebo Thé Noir) nebo Vilhelm Parfumerie (Dear Polly je pěkná chypre čajovka).

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:25

barbucha Ty dvě, co ti doporučuje blackviolet, mají i v Ingredients. Tak můžeš vyzkoušet.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:33

Korsičanka Fakt ? Které? Le Labo nebo Vilhelm P.?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:48

blackviolet Le Labo:)

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 22:23

Korsičanka Tak to je pak těžké něco najít, co by tady nebylo . Jedině snad nějaké limitky, ale na to asi nebude čas.