Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline horse_66
Avatar
155 příspěvků moje polička 04. července 2019 07:24

moora Zkusím vložit odkaz - majda-bekkali-tulaytulah , ale sama jsem zvědavá, jestli to bude fungovat :) .

Ha, tak už jsem byla předběhnuta .

Offline Sweet Potato
Avatar
34787 příspěvků moje polička 04. července 2019 08:39

slniecko No teda! Dík.

Asi to bude děsná blbost, ale možná to risknu.

Víme aspoň něco o té značce Jads?

Offline moora
Avatar
7504 příspěvků moje polička 04. července 2019 08:55

Hanka H ještě včera tam byla totiž za 4500

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. července 2019 09:05

moora Asi na notinu sledují zdejší diskuze a chtěli nám udělat radost.

Offline horse_66
Avatar
155 příspěvků moje polička 04. července 2019 09:09

moora Hanka H Ještě dneska ráno, když jsem klikla na první odkaz, tak byla za 4500 kč. Musíte se na zboží dostat přes Heuréku, od toho okamžiku se Vám začne zobrazovat "lepší" cena .

Offline Sweet Potato
Avatar
34787 příspěvků moje polička 04. července 2019 09:25

Tak asi nic nebude. Levnější varianta do ČR neposílá, dražší, tj za 20, by si k tomu přiúčtovala dalších 25... Na německém to mají za 32euro, to si ještě rozmyslím.

Edit: rozmyšleno, Němci by to vezli z USA a přirazili by si ještě víc.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. července 2019 11:11
Reakce na horse_66:

moora Hanka H Ještě dneska ráno, když jsem klikla na první odkaz, tak byla za 4500 kč. Musíte se na zboží dostat přes Heuréku, od toho okamžiku se Vám začne zobrazovat "lepší" cena .

​Potvrzuji, rozdíl přes Heureku je téměř vždy, a někdy i značný.

Offline notna
Avatar
6511 příspěvků moje polička 08. července 2019 18:03

Koupila jsem si na Notinu EdP Narciso Pudreé a ten flakon je nepatrně světlejší a je vidět obsah, což dříve určitě nebylo. Nosím ho už dlouho a měla jsem několik balení. A vůně rychle vyprchá. Nejdřív jsem si myslela, že se mi to zdá, ale zkusila jsem na jednu ruku stříknout nový a na druhou strarý kupovaný v kamenném obchodě a fakt. Ten starý voní mnohem déle. 

Je možné, že Narciso inovoval a je to teď takto, nebo se mám obávat fake? Jsem v tomto amatér. Oblíbím si vůni, kterou nosím i několik let, dokud mi vyhovuje. Nemám přehled.

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 08. července 2019 18:18

notna 

Na Notinu bych se fake neobávala, spíš to bude nějaká "tichá" reformulace, a to jak obalu, tak náplně. Obvykle je to vedeno snahou ušetřit, tj. zlevnit výrobu.  

Offline notna
Avatar
6511 příspěvků moje polička 08. července 2019 18:29

jerry To je tedy nemilé, protože s výdrží vůně jsme silně nespokojená a znamená to zase hledat vůni novou, což se mi nechce.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. července 2019 18:55

notna Kupovala jsem Poudré letos v lednu na Elninu. Pokud bys měla zájem, přenechám Ti ji. Mně tato vůně moc nesedí.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 08. července 2019 23:16

notna Notino bez problémů vezme vůni zpět. Jak uvádí jerry , fake to nebude, pro jistotu můžeš prohnat kalkulačkou.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 08. července 2019 23:57
Reakce na notna:

Koupila jsem si na Notinu EdP Narciso Pudreé a ten flakon je nepatrně světlejší a je vidět obsah, což dříve určitě nebylo. Nosím ho už dlouho a měla jsem několik balení. A vůně rychle vyprchá. Nejdřív jsem si myslela, že se mi to zdá, ale zkusila jsem na jednu ruku stříknout nový a na druhou strarý kupovaný v kamenném obchodě a fakt. Ten starý voní mnohem déle. 

Je možné, že Narciso inovoval a je to teď takto, nebo se mám obávat fake? Jsem v tomto amatér. Oblíbím si vůni, kterou nosím i několik let, dokud mi vyhovuje. Nemám přehled.

​I renomovanému e-shopu se může připlést do portfolia fake. Přes veškerá opatření - protože nechtějí prodávat "fejky", chtějí prodávat - se to může stát, v tom množství. Pravděpodobnější je ale verze reformulace, inovace, jak píše jerry... Každopádně, pokud nejsi spokojená, reklamuj.

Offline notna
Avatar
6511 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:22

domenica Hanka H Díky za radu. Už si ho nechám, ale jsem zklamaná. Ještě se zkusím podívat v kameném obchodě a pokud opravdu inovovali, čeká mě výběr nového.

Dalia Díky za nabídku, ale už nebudu riskovat s Narcisem.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 12. července 2019 10:44

Nenarazily jste prosím na nějaký EU eshop, kde by nabízeli vůně/vzorky Sarah Horowitz Parfums nebo House of Matriarch? 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. července 2019 17:07

nevíte někdo něco o Gallivant - Los Angeles? neumím k ní nic najít

"sunset people, neon signs, sultry glamour. a hot and sensual woody floral, cooled with a marine breeze."

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 19. července 2019 12:02

...kdyby náááhodou 

jste někdo měl tip na vůni, která voní jako následující sprchový gel,

budu moc vděčná...

(prostě sladkej pudrovokrémovej musk)

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 19. července 2019 13:18

Miru Pre mňa je to Micallef Royal Muska

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 19. července 2019 13:46

Biely kvet 

...děkuji za tip. Ale Royal Muska jsem měla a to je dost jiné.

(Je tam relativně příliš ovoce a kytek oproti Dove Talc)