Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline horse_66
99 příspěvků moje polička 04. července 2019 07:24

moora Zkusím vložit odkaz - majda-bekkali-tulaytulah , ale sama jsem zvědavá, jestli to bude fungovat :) .

Ha, tak už jsem byla předběhnuta .

Offline Sweet Potato
11138 příspěvků moje polička 04. července 2019 08:39

slniecko No teda! Dík.

Asi to bude děsná blbost, ale možná to risknu.

Víme aspoň něco o té značce Jads?

Offline moora
1909 příspěvků moje polička 04. července 2019 08:55

Hanka H ještě včera tam byla totiž za 4500

Offline Hanka H
353 příspěvků moje polička 04. července 2019 09:05

moora Asi na notinu sledují zdejší diskuze a chtěli nám udělat radost.

Offline horse_66
99 příspěvků moje polička 04. července 2019 09:09

moora Hanka H Ještě dneska ráno, když jsem klikla na první odkaz, tak byla za 4500 kč. Musíte se na zboží dostat přes Heuréku, od toho okamžiku se Vám začne zobrazovat "lepší" cena .

Offline Sweet Potato
11138 příspěvků moje polička 04. července 2019 09:25

Tak asi nic nebude. Levnější varianta do ČR neposílá, dražší, tj za 20, by si k tomu přiúčtovala dalších 25... Na německém to mají za 32euro, to si ještě rozmyslím.

Edit: rozmyšleno, Němci by to vezli z USA a přirazili by si ještě víc.

Offline Hanka H
353 příspěvků moje polička 04. července 2019 11:11
Reakce na horse_66:

moora Hanka H Ještě dneska ráno, když jsem klikla na první odkaz, tak byla za 4500 kč. Musíte se na zboží dostat přes Heuréku, od toho okamžiku se Vám začne zobrazovat "lepší" cena .

​Potvrzuji, rozdíl přes Heureku je téměř vždy, a někdy i značný.

Offline notna
666 příspěvků moje polička 08. července 2019 18:03

Koupila jsem si na Notinu EdP Narciso Pudreé a ten flakon je nepatrně světlejší a je vidět obsah, což dříve určitě nebylo. Nosím ho už dlouho a měla jsem několik balení. A vůně rychle vyprchá. Nejdřív jsem si myslela, že se mi to zdá, ale zkusila jsem na jednu ruku stříknout nový a na druhou strarý kupovaný v kamenném obchodě a fakt. Ten starý voní mnohem déle. 

Je možné, že Narciso inovoval a je to teď takto, nebo se mám obávat fake? Jsem v tomto amatér. Oblíbím si vůni, kterou nosím i několik let, dokud mi vyhovuje. Nemám přehled.

Offline jerry
3387 příspěvků moje polička 08. července 2019 18:18

notna 

Na Notinu bych se fake neobávala, spíš to bude nějaká "tichá" reformulace, a to jak obalu, tak náplně. Obvykle je to vedeno snahou ušetřit, tj. zlevnit výrobu.  

Offline notna
666 příspěvků moje polička 08. července 2019 18:29

jerry To je tedy nemilé, protože s výdrží vůně jsme silně nespokojená a znamená to zase hledat vůni novou, což se mi nechce.

Offline Dalia
5145 příspěvků moje polička 08. července 2019 18:55

notna Kupovala jsem Poudré letos v lednu na Elninu. Pokud bys měla zájem, přenechám Ti ji. Mně tato vůně moc nesedí.

Offline Hanka H
353 příspěvků moje polička 08. července 2019 23:16

notna Notino bez problémů vezme vůni zpět. Jak uvádí jerry , fake to nebude, pro jistotu můžeš prohnat kalkulačkou.

Offline domenica blogger
5929 příspěvků moje polička 08. července 2019 23:57
Reakce na notna:

Koupila jsem si na Notinu EdP Narciso Pudreé a ten flakon je nepatrně světlejší a je vidět obsah, což dříve určitě nebylo. Nosím ho už dlouho a měla jsem několik balení. A vůně rychle vyprchá. Nejdřív jsem si myslela, že se mi to zdá, ale zkusila jsem na jednu ruku stříknout nový a na druhou strarý kupovaný v kamenném obchodě a fakt. Ten starý voní mnohem déle. 

Je možné, že Narciso inovoval a je to teď takto, nebo se mám obávat fake? Jsem v tomto amatér. Oblíbím si vůni, kterou nosím i několik let, dokud mi vyhovuje. Nemám přehled.

​I renomovanému e-shopu se může připlést do portfolia fake. Přes veškerá opatření - protože nechtějí prodávat "fejky", chtějí prodávat - se to může stát, v tom množství. Pravděpodobnější je ale verze reformulace, inovace, jak píše jerry... Každopádně, pokud nejsi spokojená, reklamuj.

Offline notna
666 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:22

domenica Hanka H Díky za radu. Už si ho nechám, ale jsem zklamaná. Ještě se zkusím podívat v kameném obchodě a pokud opravdu inovovali, čeká mě výběr nového.

Dalia Díky za nabídku, ale už nebudu riskovat s Narcisem.

Online prďola
948 příspěvků moje polička 12. července 2019 10:44

Nenarazily jste prosím na nějaký EU eshop, kde by nabízeli vůně/vzorky Sarah Horowitz Parfums nebo House of Matriarch? 

Offline alibi blogger
2130 příspěvků moje polička 12. července 2019 17:07

nevíte někdo něco o Gallivant - Los Angeles? neumím k ní nic najít

"sunset people, neon signs, sultry glamour. a hot and sensual woody floral, cooled with a marine breeze."

Offline Miru
6013 příspěvků moje polička 19. července 2019 12:02

...kdyby náááhodou 

jste někdo měl tip na vůni, která voní jako následující sprchový gel,

budu moc vděčná...

(prostě sladkej pudrovokrémovej musk)