Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 01. července 2019 10:39

Panenka viktorka_od splavu Tak jsem ráno vyzkoušela - a když si člověk zvykne na to, že není karafiát osvěžující:), byla Lui krásná stejně jako v chladu

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 01. července 2019 10:42

Korsičanka Tak to se budu těšit... jednak až mi přijde a budu moct nosit v létě, druhak na zimu.

Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 02. července 2019 09:38

Prosím, dá se někde vyzkoušet AA Coconut Fizz?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. července 2019 11:02

Sweet Potato Prý v Marionnaud - ale jestli ho mají všude...

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 02. července 2019 12:57

Sweet Potato u nás som ho videla vo Fann

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 02. července 2019 13:26

slniecko V ČR není Guerlain ve Fann vůbec zastoupen.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. července 2019 13:34

Sweet Potato tady

Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 02. července 2019 13:45

Korsičanka Dík, kouknu někde ve městě, píšou tam ale vyprodáno.

A další dotaz: chtěla bych koupit vůni k šestnáctinám. Nad mými vůněmi potenciální obdarovaná většinou dělá okázalé fúúj. Teď jsme kupovaly v YR kokosovou hrůzu pro její kamarádku a kokos prý boží. Pod mou střechou nikdy! Třeba by tohle byla cesta. Ale neni to úplně levné na výstřel na slepo.

Tak bych uvítala tipy na vůni, která by mohla zaujmout - klidně i flakónem, názvem... Zatím si libuje v takových těch ovocných, jedlých sprcháčích a deodorantecb.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 02. července 2019 14:39
Reakce na Sweet Potato:

Korsičanka

Tak bych uvítala tipy na vůni, která by mohla zaujmout - klidně i flakónem, názvem... Zatím si libuje v takových těch ovocných, jedlých sprcháčích a deodorantecb.

​Názvem ... k tomu mě napadá Kokain.

Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 02. července 2019 14:41
Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 02. července 2019 15:21

Fleur aha.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 02. července 2019 15:29

Sweet Potato a na čom fičí inak? (typ hudby, štýl oblečenia...hobby...) Trebárs nadšenkyne K-popu, anime a Otaku budú áchať nad Tonymoly a nad vôňami so Sakurou, fanúšičky nejakej kapely nad celebritnou vôňou...

...inak deodoranty (Trussardy My Name), ovocné nelepivé - Juicy Couture, aj s načančaným flakónom....a čo sa mňa týka, tak ten kokosový AA je fakt len jemná kokosová voda, to nemá s YR nič spoločné, k tomu jemné kvietky, podľa mňa je to príjemná dievčenská vôňa a ešte aj pekný flakón, ale či sa práve jej zapáči...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 02. července 2019 18:18

Sweet Potato já teď zkoušela od Desigual - mělo to v názvu Fresh - ovocný tropický koktejl s mangem asi to byla Fresh Bloom Woman. to by se jí mohlo líbit. a kupodivu docela drží. je to sice trochu chemické, ale co už

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 02. července 2019 22:46

Sweet Potato Ještě by se mi líbily jak podle vůně, tak podle názvu Girls Can Do Anything nebo Girls Can Say Anything, Obě dvě pěkné, ta první i trochu ovocná, ta druhá spíš květinově pižmová se zeleným tónem.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 02. července 2019 23:20

Sweet Potato Tak mě hned napadla Cheap and Chic I Love Love Moschino -

lízátková záležitost - absolutně tedy nevím, jak je to v současnosti s cenou a dostupností, ale svého času byla za pár stovek i v kamenných obchodech.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 03. července 2019 09:15

Sweet Potato V sobotu jsem ji zkoušela v Sephoře. Mé vnučce, teď tedy už 18 leté, se líbily od Lanvin Eclat d´Arpege, zmiňovaná Chic Love in Love a i od Dioru Miss Dior Blooming Bouquet. Tu jsem jí teď pořizovala v roll onu, byla nadšená.

Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 03. července 2019 09:28

Poéma Díky, zkusím to dnes na Smíchově.

slniecko  No, kdyby byla nějaká vůně Marvel (ovšem ne taková ta z hračkářství), případně třeba DrMartens, možná bych si šplhla

blackviolet To jsou teda naprosto geniální názvy.

alibi Hanka H Zkusím zkusit, dík.

Díky všem!

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 03. července 2019 09:55

Sweet Potato Vyzkoušej i novinku od Lanvinu - Girl in Capri, je to příjemná citrusovka přesně dělaná pro mladou holku.

Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 03. července 2019 09:59

Fleur Díky, píšu si. I když, nějaká Girl in Scotland nebo Norwey by nebyla?

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 03. července 2019 10:34

Sweet Potato Ještě mne napadl Magic, má ho dcera a moc se jí líbí, nebo (i kvůli starému flakónu) Insolence

A pak třeba Shalimar Cologne, Shalimar Souffle de Lumiere, Black Perfecto nebo letošní šatičky 

Moc hezká a přitom kvalitní je i Vanille de Zanzibar, zajímavá  a v krásném balení je Wisteria Hysteria. Nebo by mohlo být dobré něco od Bvlgari, třeba nějaký čaj, Omnia (možná Amethyste?) nebo Splendida

Pak bych se ještě dívala na květinovější vůně od Majdy Bekkali (asi nebo možná) a na Rosinky.

Trochu komiksově na mne působí flakon CK One Summer 2019 a pochopitelně Girl :-). K Dr. Martens by se mi hodila nějaká kožená vůně (Tulaytulah?) nebo květinová v černém flakónu (to Black Perfecto nebo Ballerina No 3).

Hodně štěstí při výběru!