Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 24. června 2019 20:01

jerry do prkvančic. Díky za reakci.  mám koukat po e-shopech nebo spíš po inzerci?

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 24. června 2019 20:08

alibi 

Jedině inzerce + e-bay.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 24. června 2019 20:12

jerry děkuji 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 28. června 2019 11:09

Lidi, kde se dají v Praze vyzkoušet parfémy LM Parfums prosím?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. června 2019 11:12

Panenka V Ingredients.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 28. června 2019 11:27

wendulka Aha, díky!

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 28. června 2019 16:35

Tak LM Parfums  prý už nevedou... Ale zas jsem se tam konečně podívala a očichala něco málo jiného. A že byl čas, prošly jsme městem, vzali to ke Guerlainům do Dlouhé, tam mám mnoho a mnoho tipů do tužebníku - a koukala jsem jak blázen, 4 vzorečky dali a to jsme tam byly jen na čumendu... A pak jsem ještě v Douglasu v Palladiu očichala tu YSL Le Vestiaire des Parfums řadu... No dneska to byl voňavý tah městem a ač LM zůstalo nevyzkoušeno, tužebník se evidentně rozroste.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 28. června 2019 16:38

Panenka Ktoré  guerlainovky máš na mysli, prezradíš?  

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 28. června 2019 16:46

Biely kvet No očichala jsem hlavně řadu Absolus d´Orient... Mám z ní Santal Royal a znala jsem Oud Essentiel (za mě ok, ale ne na koupi) a Ambru Eternel (ta mě zklamala), které se ale už neprodávají (asi? - nikde už je moc nevídám, a v Dlouhé je neměli vystavené - sorry, to nesleduju tak do detailu jak někteří místní). Takže mě zajímaly všecky ty zbylé. Encens Mythique, Bois Mysterieux a Musc Noble - . Cuir Intense taky dobrá, fakt kůže a intense, jen nevím, jestli bych tak chtěla vonět. A ještě jsem zkusila Lui a Liu (se mi to plete která je která, tak jsem radši zkusila obě a obě taky cajk). Mám na co šetřit.

Edit: jo, a z Maiselovy nejvíc zaujalo Sorriso Profumum Roma, zkusila jsem Bacarrat Rouge (zajímavé - když to voní tak dobré, ale chvílema se to na mě hrozně ztrácí... vedro?), pak taky Malleho Dans Tes Bras (taky good) a ještě něco od Malleho, ale to si nejdřív musím vzpomenout, co to bylo (taky cajk).

Hehe, teď nevím, jestli si přát to co nejdřív opakovat (se mi to líbilo no...) a nebo radši ne (kvůli ohrožené peněžence...).

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 28. června 2019 16:56

Panenka Musc Noble je krásna!

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 28. června 2019 17:23

Panenka a náhodou tú novú Ylangovú ešte nemajú?

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 28. června 2019 17:31

slniecko Majú. Líbila se moc mému doprovodu. A vůbec není špatná.  Ne můj píseček, ale kdybych ji třeba náhodou od někoho dostala (nehrozí), rozhodně ji nepošlu dál. Velmi příjemná letní vůně.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 28. června 2019 19:11

Panenka vďaka, už som na ňu strašne zvedavá...

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 29. června 2019 09:10

Panenka Pěkný výlet a zkoušení. Řadu  Absolus d´Orient moc neznám a co znám, tak nebylo pro mě, ale většinu to bylo rychlé zkoušení někde na srazu s dalšími vůněmi, tak těžko říct. Sorriso je oproti nim jednoduchá vůně, ale pořád mi ji někdo chválí. Nosím ji tak celoročně, když nevím co a pokaždé se někdo ptá.  Náš doktor ji dokonce koupil manželce, jak se mu líbila. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 30. června 2019 20:14

Renusatko To se nedivím, že je Sorriso chválená. Já když jsem ji tam viděla, tak jsem si právě na všechny ty vaše příspěvky vzpomněla a nešlo nezkusit... Je fakt pěkná. Od Profumum Roma se mi líbila ještě Fiori di Ambra (snad ten název nekomolím příliš), ale tu jsem zkoušela už dřív. Právě mi přišla taky celkem jednoduchá, prostě hřejivá ambra, ale krásná.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 30. června 2019 21:53

Panenka jaká je teď v tom vedru LUI? měla jsem ji jen v zimě

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. června 2019 22:13

viktorka_od splavu Ani mě nenapadlo zkoušet:)...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 30. června 2019 22:16

Korsičanka já ji ještě nevyzvedla, ale doufám na mě počká

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 01. července 2019 06:59

viktorka_od splavu Pěkná. Objednala jsem si ji, v mezičase likviduji vzorek... Ale co se údernosti a výdrže týče (na to se asi především ptáš), tak nevím úplně, co napsat, páč já ji zas nezkoušela v zimě, nemám srovnání. Mně přijde normálně nositelná. Je fakt, že se obvykle na roční období a hodnoty na teploměru neohlížím... jen Timbuktu vynechávám v létě, houpe mi žaludkem (zatímco jindy je nádherná). Ale Lui mi přijde, že by mohla být tak trochu jako nedávno diskutovaný Shalimar - nositelná stále.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 01. července 2019 08:20

Panenka dekuju:-)