Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 18:02

Fleur 

...díky!

Jen jsi mě utvrdila v rozhodnutí, které jsem nakonec udělala - také u mě Narciso zvítězil.

Nevím, jestli to bylo starším testerem, nebo mojí chemií, ale vůně z napuštěného papírku byla krásná, 

z flakonu divná, pak se mi dlouho nelíbila a ve finále sice růže ano, ale jak pro starou babku.

Hm

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 15:35
Reakce na Sweet Potato:

Tak už to mám doma A hrozně mne štve, že do toho nesmím vlézt.

Ještě ty čaje k tomu.

​Prohlížím nabídku Bvlgari na Elninu a vzpomněla jsem si na tu pěknou sadu dárečků, jak se tu řešila v září 

Jak to vlastně dopadlo na oslavě? (Omlouvám se, pokud jsem to přehlédla v jiném tématu.)

Online Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 16:05

daniela Jé, to je milé, že si na to pamatuješ. No nikdo nenadával. Ale prostor na rozbalování, zkoušení, áchání a óchání tam moc nebyl. K vzájemným výměnám pokud vím nedošlo. Jedna obdarovaná ale furt nebyla sto pochopit, že to fakt není k pití. V pátek některé oslavenkyně uvidím, tak k nim budu nenápadně čichat.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 16:13

Sweet Potato Tak to je dobré  asi si myslely (myslela), že to je nějaká čajová specialita  

Jestli budou mít vůně na sobě, bude to i pro Tebe zajímavý parfémový kvíz 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 20. listopadu 2018 16:13
Reakce na Sweet Potato:

Jedna obdarovaná ale furt nebyla sto pochopit, že to fakt není k pití.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 09:00

Děvčata, před nějakou dobou se tu mihla recenze na něco, co voní jako pravá ruská zima, spousta sněhu, březový háj na Sibiři či něco v tom duchu - a já si fakt nemůžu vzpomenout, co to bylo za vůni. Zkoušela jsem trochu hledat jak v databázi tak v příspěvcích, ale zatím marně... Nevzpomněl by si někdo?

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 09:31

Panenka na recenzi si nevzpomínám, ale já mám pravou ruskou zimu v Russian tea. jen teda z pohledu od čajovaru ven  a bříza je v ní opravdu krásně zpracovaná!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 12:01
Online viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 12:25

Panenka scandinavian crime?

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 12:41

wendulka Jó, děkuji velice velmi, to bylo ono.

viktorka_od splavu Díky za tip, ale byl to Zagorsk, co navrhovala wendulka... Nicméně Scandinavian Crime mám ve škatulce "zajímavé" taky.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 18:55

viktorka_od splavu Ten se mi vybavil taky v tvém podání. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 19:05

Panenka Jé tak na Zagorsk už jsem skoro zapomněla, díky za připomenutí, už nastane jeho čas. Ovšem možná se kvůli němu budu rozvádět, prý je to smrad, že trumfne všechny hrůzy světa. A syn si myslel, že je to repelent na komáry.

Sweet Potato Super, ta sada vypadá úžasně, mně Ježíšek donese Au the noir! Mainstreamovku už jsem nekupovala ani nepamatuju, tahle za to stojí.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 19:20
Reakce na Luna:

Panenka Jé tak na Zagorsk už jsem skoro zapomněla, díky za připomenutí, už nastane jeho čas. Ovšem možná se kvůli němu budu rozvádět, prý je to smrad, že trumfne všechny hrůzy světa. A syn si myslel, že je to repelent na komáry.

​Téda, taková poetická vůně. To si teda Zagorsk chudák nezaslouží. Ale hele, nic si z toho nedělej. Já jsem na tom doba stejně, jakmile vytáhnu Shalimar, Fate, Harem Soirée apod. Včera v MHD pochválená Lui mi byla okomentovaná doma slovy, no jde to, ale proč si radši nekoupíš znova Insolence?

Online Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 19:43

Luna Černý čaj je nej 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 20:01

wendulka Že už si doma holky  nezvykly?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 20:18

Korsičanka Ale zvykly. Jen nesmím provádět čerstvý nástřik přímo před mamkou, no. Nicméně i tak jsem se vzápětí krutě pomstila a zahájila novou sezónu bytové aromaterapie se svíčkami.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 21. listopadu 2018 20:19

wendulka To bych tě možná i vystěhovala se svíčkou na balkon. 

Ta tvoje mi tu voní jen tak, ani nemusí hořet. A občas ji přiživím EDP na sobě

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 14:56

Korsičanka To by jim strach nedovolil. Ovšem dneska mamka fakt zaperlila, když mě viděla provádět čerstvý nástřik Winter. Prej: "Vytváříš si kolem sebe ochrannou zónu, abys měla sedačku v autobuse sama pro sebe?"

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 16:03

wendulka No to je napad! Ja do vlaku ty lidi zbytecne setrim!!!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 16:18

wendulka Luna jsem byla dneska na takove hromadnejsi akci kde sedelo vic lidi dost natesno a az po chvili mi doslo, ze citim jenom svuj parfem, nic vic nikdo si teda neodsedal, to ani neslo, tak mi jich bylo trochu lito...