Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 07:34

Jiná Realita pokud jeste hledas ck blossoˇ, tak jaji vzdycky kupovala mamince tady: https://www.europarfemy.cz/toaletni-voda-calvin-klein-euphoria-blossom_z9/#797

kupuju tam i pro sebe a nikdy jsem nemela pocit, ze by mi prodali neco padelanyho nebo zkazenyho

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 07:37

Miru mne v horku drzela ysl saharienne, ale muselo byt fakt 30+, kdyz bylo mensi teplo, vubec jsem ji necitila

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 07:58

razorblade 

...vidíš.! Ta by mě k vyzkoušení vůbec nenapadla!

(Mmch, ja Baccarat Rouge také necítím. Teda jo, asi tři vteřiny s nosem u kůže. Pak nic už... Jenže taky znám ten pocit, když se Ti líbí nějaká vůně, že ji prostě MUSÍŠ mít...)

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 11:11

Stalo se vám někdy, že vám přestalo vonět prakticky všechno, co doma (na poličce) máte?  Spraví se to? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 13:50

Ounz Že by mi přestalo úplně vonět, tak to ne. Ale určitý útlum jsem zažila už mockrát. A vždy to bylo dočasné. Takže já bych řekla - ano, spraví se to. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 13:53

Dalia děkuju za uklidnění, už si trochu zoufam :) 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 14:51

Ounz áno a spravilo sa to o 9 mesiacov...

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 14:54

slniecko ah..aha  no tak budu čekat. Teď se nevoním vůbec, tak uvidíme..

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 08:53

Dievčatá testery Amouage sú v akom prevedení? Majú viečko a ak áno, tak aké? A čo krabička? Zaujíma ma konkrétne Sunshine. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 09:42

sisa.b Před časem jsem pořizovala tester Beloved. Krabička byla bílá (testerová), ale jinak je flakon jako netester. Má magnetické víčko a dokonce na něm není ani žádné označení, že by se o tester jednalo.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 09:47

Dalia ďakujem

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 01. května 2018 11:28

Potřebuju poradit. Trpím kožními problémy a po dlouhém utrpení jsem zjistila, že v podstatě jediný deodorant, po kterém mě nikde nesvědí, je Little Black Dress od Avonu. Tak jsem ho léta používala až do letošního jara, kdy jsem začala registrovat kožní potíže. Takže buď změnili recepturu, nebo jsem ještě citlivější...Tak se chci zeptat, jestli můžete doporučit nějakou značku nebo přímo něco, co se dá patlat do podpaží a přitom by to mělo být určené pro osoby, které se osypou po použití všech běžných voňavek...Kvůli svým problémům se ve vunich vůbec neorientuju, používám jedno mýdlo, jeden opalovací krém a tu jedinou vůni, o kterých vím, ze mi nevadí...A teď tohle 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 01. května 2018 13:26

Mohučanka deodorant nie je voňavka. Skús sa poradiť v lekárni, mne sa napríklad osvedčila na podráždenú kožu bioderma (a collistar a lush) a vôňu rieš parfémom, nie parfémovaným deodorantom.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 01. května 2018 13:48

sisa.b Já už teda co jsem koupila jako tester v posledním půl roce, tak bylo se šíleným nápisem. Víčko je i magnetické, ale nápis je hlavně u průhledných flakónů hodně nehezký.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 01. května 2018 13:51
Reakce na sisa.b:

Dievčatá testery Amouage sú v akom prevedení? Majú viečko a ak áno, tak aké? A čo krabička? Zaujíma ma konkrétne Sunshine. 

​Určitě bych se snažila zjistit tyhle podrobosti u prodejce. Zboží mají od různých dodavatelů, z různých prostředí a s různými zvyklostmi úpravy flakónů, a proto jsou zkušenosti těch, kteří již tester kupovali, sice zajímavé, ale nelze z nich spolehlivě odvodit, jaký flakón přijde práve tobě.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 01. května 2018 13:53

domenica Z 10 oslovených prodejců mi odpověděl jeden. Ostatní buď napsali, že je to zabalené a netuší nebo, že je to tester a nemusí mě to zajímat a nebo neodpověděli. 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 01. května 2018 14:01

To bych si rozhodně nenechala líbit. Když už z testeru dělají zboží, musí být schopni ho zákazníkovi popsat. Možná kdyby ho přidávali jako pozornost k nákupu.... jinak je to nehoráznost.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 01. května 2018 14:09

domenica To jo, ale stejně, co s tím můžeš dělat? Z Notino i Elnino mi odpověděli, že neví. Sice si myslím, že to není pravda, ale i tak nic moc nenadělám. Jediný obchod mi na dotaz odpověděl, že tester má víčko a tam jsem ho koupila. Speciálně u Amouage jsem ještě nikdy bez víčka neviděla ani neslyšela, ale ty nápisy jsou teď už asi na všech, co jsem poslední dobou viděla i na srazech. 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 01. května 2018 14:16

Nespokojila bych s s odpovědí, že neví... trvala bych na tom, že bohužel tedy budou muset jednu krabičku z té série rozbalit, že nemůžou prodávat zajíce v pytli.... já vím, že by se kroutili, ale prostě musejí se naučit, že tohle prostě zákazník chce vědět, a speciálně u tohoto "citlivého" sortimentu by se měli spíš snažit, než zákazníka odbýt.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 01. května 2018 17:41

slniecko Díky!