Co jste si koupili za vůni?

25. července 2017 20:23
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 04. února 2018 11:56
Reakce na Cervanek:

a ze Amouage rozdeluje milovniky vune, s tim souhlasim tez!

​Niekedy aj vejpůl...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. února 2018 12:31

haschm Taky se připojuji s gratulací k novým úlovkům. Ta recenze na Interlude Man je fakt skvělá. Říkala jsem si, že na chlapské kůži by to koření, který se na mně nevyvedlo, nemuselo tak vylézat, protože ta střední část s kadidlem se vážně povedla.

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 04. února 2018 14:35

wendulka Dík. Ale maximální pochopení přijde až se shlédnutím seriálu . Mě dost překvapilo, jak píšeš o oříškách, jelikož aniž bych to dříve četl, tak jistou "oříškovost"( někde jsem to snad i psal, už nepamatuji) vnímám v mnoha pánských Amouage, nejvíce zde a v Sunshine. 

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 08. února 2018 13:12

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 08. února 2018 13:42

haschm tak ti kamaráte gratulujem ku kúpe, (určite za solídnu cenu)

aj mi prosím prezradíš ako je to s všade uvádzanou podobnoťou so Zileri Viaggio d'Africa ??? sú si podobné tak ako všetci hovoria???

díky

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 08. února 2018 16:51

macko.pu Díky. První věc, kterou jsem dnes udělal, bylo právě toto porovnání. JIž na první přičichnutí k víčku je jasné, že tu vůni znám. ANo je to VdA od Zileri. Tedy jsem provedl nástřik a je to tak. Tedy jsem zaběhl pro VdA a učinil nástřik na druhou ruku. Nejmenovaný člen sousedního fora tomu vzdělaně říká juxtapozice. Mě stačí porovnání. Hned po nástřiku je ve VdA cítit více lihu. Kvalita VT je jasná. Hermes voní lépe,kvalitněji, zajímavěji. Zásadní rozdíl je v drydownu, resp. po několika hodinách VdA již voní jako tuctový vanilkový konec, abych nebyl tak zlý, ne nepodobný TdHermes. Kdežto Vetiver Tonka je stále Vetiver Tonka, sice slabší, ale je. Kdo čeká nějaký zásadní vývoj vůně, tak na mě žádný dramatický není, ale mě to u téhle vůně vůbec nevadí. 

Cervanek
Avatar
08. února 2018 17:18

haschm gratuluji k úlovku

sice jsem teď v pánském vlákně, ale včera mi přišel také jeden Hermes, ke kterému se velmi ráda vracím a sice tato stovečka za skvělou cenu

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 08. února 2018 17:38

Cervanek jojo klasika, též gratuluji a děkuji 

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 09. února 2018 08:38

haschm díky za podrobný popis, nepochyboval som o tom že VT je obecne lepšej kvality

(ale aj tak je ten Viaggio fakt dobrá šleha v rovine mainstreamu, škoda že už ju ťažko zohnať,  vlastne aj tá Colonia Purissima je parádna "kolínska")

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 09. února 2018 18:26
Reakce na macko.pu:

haschm díky za podrobný popis, nepochyboval som o tom že VT je obecne lepšej kvality

(ale aj tak je ten Viaggio fakt dobrá šleha v rovine mainstreamu, škoda že už ju ťažko zohnať,  vlastne aj tá Colonia Purissima je parádna "kolínska")

​Máš naprostou pravdu. Africa je super. Občas se objeví něco na eBay, ale za strašný prachy. To jsem pořídil VT za lepší :-) .

Měl jsem ještě od PZ Cuoio. ALe tenhle typ kůže ala Tuscan Leather mi drhne, až je mi zle. Tak šel do světa, ale jinak taky pěkná vůně.

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 10. února 2018 14:07
Reakce na haschm:

​Máš naprostou pravdu. Africa je super. Občas se objeví něco na eBay, ale za strašný prachy. To jsem pořídil VT za lepší :-) .

Měl jsem ještě od PZ Cuoio. ALe tenhle typ kůže ala Tuscan Leather mi drhne, až je mi zle. Tak šel do světa, ale jinak taky pěkná vůně.

​... no veru, aj o tom Cuiou som počul chvály, to ja zase TL môžem :)

ale tie ceny sú šialené naozaj... keď skončil Midnight in Paris, tak som si kúpil niečo do zásoby, lebo všetci hovorili, že pôjde hodne rýchlo cenovo hore... a veru išiel

teraz sa nedávno pozerám na cenu náhodou, a bááác, vyše 100€, holy shit!!! 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 10. února 2018 15:47

Manželovi som kúpila Tom Ford Noir Extreme, no neviem, niečo ma na nej znepokojuje, vo Fann sa mi zdala fajnovejšia ako z internetovej predajne. Zajtra idem porovnať, možno sa mýlim, ak nie, cestuje naspäť.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:46

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 23:59

Slunce pálí na kanály...už bylo třeba

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 14:41

Dhan Al Oudh Safwa (Rasasi)

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 18:28

Už je na cestě, tak doufám, že dorazí OK. Obvykle nepíšu dokud nedorazí, ale teď se tak nějak děsně těším na tu zahulenou, počuranou narcisku, že sem to už nevydržel. 

u

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 23:08
Reakce na haschm:

 ale teď se tak nějak děsně těším na tu zahulenou, počuranou narcisku, že sem to už nevydržel. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 09. dubna 2018 23:12

haschm 

Užívej tedy s potěchou a plnými doušky. 

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 10. dubna 2018 12:58

díky :-)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 00:21

Toto....manžel sa na mňa díval dosť podozrievavo ...