The Perfumed Court

05. listopadu 2015 17:58
Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 05. listopadu 2015 17:58

Prosím, kdo jste od nich objednávali v poslední době? Chystám se zde na první objednávku hůře dostupných vzorků, ale nerada bych, aby mi to odchytli celníci. Za kolik je tak rozumné objednat vzhledem k aktuálnímu kurzu, do těch 25 dolarů nebo méně vzhledem k tomu, že si účtují extra poštovné? Mám na mysli, jestli uvádí na obálku skutečnou hodnotu nebo o trochu nižší jako např. proudstyle.

Jinak budu ráda i za vaše celkové zkušenosti s objednáváním v tomto e-shopu.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 05. listopadu 2015 18:51
Reakce na wendulka:

Ja som tam síce už dlhšiu dobu nenakupovala, uprednostňujem Surrender to Chance, ale colnice sa báť nemusíš ani u jedného z nich. Môžeš si objednať ľubovoľné množstvo, objednávku ti rozdelia, tak, aby sa každá zmestila do limitu, takže ti postupne príde viac obálok. Poštovné sa platí podľa celkovej hodnoty objednávky, myslím, že do  100$ to bolo cca 13$.(no vidím, že už je to viac)

Včera mi prišiel zľavový kód na 20%  FLASHTPC , ale neviem, či bude ešte dnes platný.

Ak by si nakupovala u Surrender to Chance tam je kód: turkey , je to 5% zľava. Ak nakúpiš  nad 75$ tak použi kód thankful to je 8%. Tieto kódy platia celý november.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. listopadu 2015 19:14
Reakce na wendulka:

Já jsem objednávala cca před dvěma týdny a naprosto bez problému, ani ne do 14 dní byly vzorky doma. Objednávka byla za 49 USD, z toho samotné vzorky 39 USD a zbytek poštovné.  Dostala jsem tracking number, mohla jsem tedy zásilku sledovat, ale jen počas jejího pohybu po USA. Nemůžu si na nic stěžovat  Jaká byla hodnota uvedená na obálce teď už nevím, ale riskla jsem to a ok.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 05. listopadu 2015 21:55
Reakce na Ayuri:

Jejda, škoda že jsem se nezeptala už včera. Ale i tak to ostatní zní dobře. Mně jde právě o vzorky, které na Surrender to Chance nejsou nebo je mají levnější. Surrender to Chance jsem ale taky chtěla zkusit, tak si to budu muset rozvrhnout, abych stihla obojí ještě teď v listopadu. Moc děkuju za info.

Evanilla: Díky moc. Tak já to teda asi risknu taky s objednávkou do 50 dolarů.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 25. listopadu 2015 20:59

Tak dnes konečně dorazila má první objednávka. Objednávala jsem už 6. listopadu. Původně jsem se zaradovala, že to půjde rychle, protože ještě ten den mi poslali zprávu s číslem zásilky. Ve skutečnosti šlo ale jen o tzv. preshipment (vytvoření shipping label) a ke skutečné expedici (vyzvednutí zásilky) došlo až o týden později (13. listopadu), kdy jsem se dotazovala na jejich zákaznickém servisu, co se děje. A 18. listopadu pak zásilka opustila USA.

Objednávala jsem za 40 dolarů plus 10 dolarů poštovné. Celnicí to prošlo bez problémů, jak už tady Ayuri s Evanillou avizovaly předem. Na balíčku byla totiž uvedená hodnota jen 5 dolarů. Takže i přes ty průtahy se určitě ty hůře dostupné vzorky, které nejdou sehnat tady v Evropě, nebudu bát objednat znova.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 23. prosince 2015 14:57

Hm, tak jsem je nějak napoprvé přechválila. Podruhé jsem objednávala už 27. listopadu. Tentokrát jsem číslo zásilky dostala až 2. prosince s tím, že o den později se zásilka dala do pohybu. No a tady nastal problém, naposled se mi objevila 7. prosince na Floridě.

V předchozím případě se mi asi o 2 dny později objevila v Jamaica, NY, než mi byla o týden později doručená, ale tentokrát po té Floridě konec. Pošťačka u nás taky nic, proto se tentokrát obávám, že se mi to stihlo ztratit ještě v té Americe a když se neobjevily doteď, tak po Vánocích to už nehrozí.

Bohužel v podmínkách mají uvedeno, že u mezinárodních zásilek se ohledně nedoručených zásilek můžu ozvat až po 6 týdnech od odeslání (2.12.), což je v mém případě až 13. ledna. Naštěstí jsem teda znovu platila PayPalem, takže věřím, že peníze bych nakonec měla dostat zpátky.

Stalo se vám už někdy někomu něco podobného, že by se mu zásilka se vzorky ztratila a musely jste žádat o refundaci?

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 23. prosince 2015 15:49
Reakce na wendulka:

Stalo se mi jednou, bylo to u Surrender t.Ch., že se jedna z dvou obálek ztratila. Poslední stopa v USA a do Evropy nedorazila. Napsala jsem jim to a po vyčkání povinné lhůty, už nevím, jestli to bylo 4 nebo 6 týdnů, poslali znovu. Úplně bez problémů. Nová obálka dorazila v pořádku.

U Perfumed Court jsem sice nikdy neobjednávala, mělo by to ale fungovat stejně.

Nechceš si to raději nechat poslat znovu? Bylo by to jednodušší.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 23. prosince 2015 19:57
Reakce na blackviolet:

Aha, tak myslíš, že jim mám napsat už teď, tedy hned po Vánocích, protože teď stejně nebudou pracovat a nečekat až do té půlky ledna? No já bych radši taky ty vzorky, ale říkala jsem si, jestli spíš pro ně nebude snazší vrátit mi peníze, než aby měli dvojí výdaj s posíláním dalších vzorků a rizikem, že by se to zase mohlo ztratit. Každopádně tam asi tedy raději uvedu obě možnosti, že obálka nedorazila a podle mě se ztratila už v USA a jestli mi ji pošlou znovu nebo zda se dohodneme na refundaci.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 24. prosince 2015 10:26
Reakce na wendulka:

Já bych jim napsala hned s tím, že ještě počkáš do konce lhůty a eventuelně ztrátu potvrdíš. Je možné, že oni to nějak řeší s poštou, třeba mají pro ty případy nějaké pojištění, protože ta lhůta je prý předepsána poštou (aspoň tak mi to tenkrát napsali). Že by se ztratila i ta další obálka je hodně nepravděpodobné, ale zeptej se jich, jak to řeší - jestli opětovným posláním nebo refundací.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 24. prosince 2015 14:27
Reakce na blackviolet:

Dobře, dám na tebe. Napsala jsem jim to přesně takhle a před chvilkou odeslala a uvidím, jestli mi zvládnou odpovědět už mezi svátky nebo až po nich. Doufám, že s nimi bude ta komunikace schůdnější než s Lutensem - od něj se mi ohledně té nedodané miniatury neobtěžoval na můj e-mail nikdo ozvat přesně, jak jsem předpokládala.

Určitě sem potom napíšu výsledek.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. ledna 2016 19:38

Tak hlásím, že záležitost se ztracenou obálkou s mými vzorky má šťastný konec. Na radu blackviolet jsem jim poprvé napsala na Štědrý den. To ještě mlčeli. Když jsem se jim však 30. prosince připomněla, źe stále nic a že se podle mě ztratila už v USA, přišel hned následující den omluvný e-mail s číslem nové zásilky vzorků. U té jsem přes sledování zjistila, že elektronický zasílací śtítek k ní vytvořili už na Štědrý den, takźe četli už mou první zprávu a jen chtěli počkat ješte pár dní, kdyby náhodou. 

No a tahle zásilka na rozdíl od té ztracené dorazila aź do New Yorku. To bylo minulé úterý a dnes mi byly doručeny. Všechny vzorky byly na rozdîl od obálky ze Surrender to Chance v pořádku.