Perfumeria Quality Missala

16. října 2015 23:37
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. října 2015 23:37

Objednávala jsem tady zatím poprvé ve středu večer 30. září. Hned další den ráno (čtvrtek 1.10.) přišla zpráva o tom, že objednávka byla zaplacená (nelekněte, že po objednávce se vám bude i nadále zobrazovat jako nezaplacená, nemají to propojené, takže to mění ručně se zpožděním), následovaná zprávou pozdě odpoledne, že byla i expedovaná vč. čísla zásilky. Odesílají polskou poštou jako doporučený balíček. Tím pádem u nás doručuje naše pošta taky jako doporučený balíček. Doručen mi byl v pořádku v pondělí 5.10., takže rychlost.

Poštovné dělá 40 zlotých, což považuju za rozumnou sumu.

Objednávala jsem jak vůni, tak i vzorky. Dobré je, že nemají limit na vzorky jako ALZD. Ke každé objednávce dávají tři vzorky zdarma s tím, že pokud si napíšete do poznámky, které byste rádi, drží se toho, alespoň u mne ano. Ty zdarma jsem dostala všechny originální. Jinak ty placené byly v rozprašovacích miniflakoncích, jaké nabízí pan Vaňkát. Všechny plní zhruba tak do půlky (na stránkách uvádí, že to plní, aby to vydalo na 1,2 ml, takže by to souhlasilo), není-li uvedeno jinak přímo u dané vůně.

Co se týče samotného zabalení, zboží posílají v pěkné bílé dárkové krabici, úhledně zabalené. Krabice byla obalená vydatnou vrstvou bublinkové fólie a umístěná v zalepené velké igelitové obálce.

Čili za mě na první pokus spokojenost.

Vaše zkušenosti?

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 17. října 2015 13:10
Reakce na wendulka:

Já jsem nakupovala zatím jenom v jejich kamenné prodejně ve Wroclawi. Malá místnost s hromadnou regálů, stolečkem a křesílkem ke spočinutí. Dvě ochotné a sortimentu znalé prodavačky, pro které jsou parfémy evidentně koníčkem, testery od všeho (včetně olejíčků Nabucco). Překvapil mě jedině zákaz fotografování (konzultovaly to s vedením). K nákupu jsem dostala tři vzorky podle vlastního výběru; od vůní, které neměli v originálním vzorku, mi udělali vzorek do jejich vialky.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 11. prosince 2015 11:25

Môj prvý nákup v tomto eshope - v pondelok som objednávala, obchod ma priebežne informoval o stave objednávky, dnes mi ju doručila pošta ako doporučený list, balíček bol dobre zabalený a hoci som objednávala len samostatné vzorky, priložili aj jednu naviac.

Som spokojná a určite budem nakupovať znova, škoda len, že nemajú širší sortiment.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 09. února 2016 10:30

Môj druhý nákup - opäť hodnotím pozitívne. Tento raz to bolo celé balenie, pribalili vzorky, ktoré som uviedla v poznámke. Balíček bol odoslaný na druhý deň po objednaní, súčasťou info mailu bolo číslo zásielky, u nás ho doručovala SP. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 23:49

Tak druhá zkušenost už nebyla úplně stoprocentní, i když ve srovnání s ALZD o dost lepší. Asi jsem holt měla tyhle Vánoce nějakou smůlu.

Objednávala jsem už 29. prosince. Hned 30. prosince mi ještě během dopoledne psali, že jednu z položek nemají skladem a jestli chci místo ní něco jiného v téže hodně nebo vrátit peníze, což byla perfektní reakce, tak jak bych ji očekávala.

Odpověděla jsem tedy obratem, že jsem si vybrala něco jiného a přišlo mi potvrzení, že to registrují a ještě jednou se omlouvají.

Pak ale najednou ticho po pěšině. O.K. Chápala jsem, že poslední den před Silvestrem se jim na poštu asi nechtělo. Jenže potvrzení o expedici nepřišlo ani po novém roce. Tak jsem jim napsala 2.1. dotaz, jak je na tom moje objednávka, očekávaje odpověď vzhledem k tomu, jak svižně probíhala konverzace toho 30. prosince. A zase nic.

Napružená z poslední zkušenosti z ALZD jsem tedy dotaz v úterý 3.1. opakovala a teprve se uráčili ozvat, že pro tu náhradní položku museli poslat do jiné parfumérie, ale teď že už ji mají, omlouvají se za zpoždění a balíček konečně vysílají.

Jeižš a to mi to nemohli dát vědět už ten pátek, abych tři dny netápala, co se děje? No nic.

Potom už to naštěstí proběhlo standardně. Ještě ten den navečer poslali číslo zásilky a balíček mi byl doručen v pořádku včera včetně tří mnou vybraných vzorků zdarma.

Nicméně jak už jsem řekla i s tímhle zádrhelem hodnotím tento nákup lépe než ten poslední z ALZD.

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 18. května 2017 21:58

Kamenná prodejna Missala v Poznani byla velkým zklamáním. Je miniaturní, takže nemají všechny značky (chybí například Historiae, Parfums d´Empire) a od některých je k dispozici třeba jenom jedna vůně. Prodavačka navíc vůbec netuší, co v obchodě vlastně má.