Emphatia

16. zaří 2015 21:17
petra.prvni
Avatar
16. zaří 2015 21:17

Dnes jsem v Panské pasáži narazila na nový krámek Emphatia. Mají tam nějaký design či co a k tomu pár parfémů od Simone Cosac. Prý mají v plánu prodávat zanedlouho další niché z Itálie, paní mi ukazovala vzorky od Angely Ciampagna a v koutě ležela taška s logem Carthusia, která prý také bude....a dál nevím, je to nový krámek.

Offline jaromir
Avatar
1 příspěvků moje polička 28. února 2016 14:49
Reakce na petra.prvni:

Dnes jsem v Panské pasáži narazila na nový krámek Emphatia. Mají tam nějaký design či co a k tomu pár parfémů od Simone Cosac. Prý mají v plánu prodávat zanedlouho další niché z Itálie, paní mi ukazovala vzorky od Angely Ciampagna a v koutě ležela taška s logem Carthusia, která prý také bude....a dál nevím, je to nový krámek.

Byl jsem tam tento týden a krámek v Pánské pasáži už normálně funguje. Angela Ciampagna je naprosto super, Carthusia je prostě klasika a Simone Cosac je jen pro ženy. Mají tam jěště několik značek, za zmínku stojí Stenders, což jsou Lotyši s kosmetikou se zlatým, perlovým a jantarovým prachem. Také zajímavé věcičky

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 02. srpna 2016 11:10

Byla jsem tam minulý týden ve čtvrtek poprvé a první dojmy dobré. Kromě již zmiňovaných vůní Simone Cosac a Angela Ciampagna jsou v prodeji i vůně Carthusia včetně interiérových vůní.

Paní majitelka mi všechny vůně zevrubně představila, průběžně mi nabízela kávu k pročištění nosu. Když jsem se pak rozhodla vyzkoušet na ruku tři, strachovala se, jestli to můj nos pobere, tak jsem jí ubezpečila, že určitě ano. Aktivně mi od těchto vybraných nabídla odstříkat vzorek do viálky, přičemž od jedné vůně AC mi dokonce nabídla, že by mi dočasně domů zapůjčila tester na pořádné vyzkoušení.

Pak mi trochu cukaly koutky, když paní každý parfém označovala jako vůničku, ale bylo vidět, že má italské vůně opravdu ráda a je moc milá, tak budiž.

Interiér je na parfumérii zařízený trochu nezvykle. Vůně jsou rozděleny do bílých regálů, na které člověk narazí spíš v obchodě s keramikou, ale těžko říct, jestli by to ve stísněnějších prostorách Pánské Pasáže (prostory jsou rozměrově zhruba jako Ogivi, možná o chlup větší) šlo zařídit jinak.

Každopádně potenciální zákazník se tam cítí příjemně, žádný nátlak na koupi. Zatím z nich mám velmi dobrý pocit.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. srpna 2016 09:33
Reakce na wendulka:

Mají prosím od Simone Cosac i Osé? Tu šeříkovou?

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. srpna 2016 21:24
Reakce na Evanilla:

Jj, mají. Zkoušela jsem. Moc pěkná.

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 06. srpna 2016 21:32
Reakce na Evanilla:

Ta by se mi asi taky líbila :-)

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 11. srpna 2016 19:03

V posledních 4 dnech jsem tam byla 2x a stojí to tam za to, celkem jsem tam strávila 3 hodiny a vyzkoušela hodně pečlivě vše, včetně kosmetiky.

Paní obsluha je neuvěřitelně příjemná a milá, vše jsme mohly na sebe plácat, navíc nám vždy dala vzorky všeho, co jsme chtěly, krémy, vůně....