Tauerville

27. února 2015 08:19
Cervanek
Avatar
27. února 2015 08:19

zde lze objednávat Rose flash  Andyho Tauera + šátky jím malované

www.tauerville.com

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 27. února 2015 13:01
Reakce na Cervanek:

a jejda, to je zaujímavé!

myslíš, že by sme sa dokázali vyskladať na ambassador set?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. února 2015 13:14
Reakce na slniecko:

Nerada krotím tvoje nadšení, ale když rozklikneš Shipping, tak posílá zatím pořád jen v rámci Švýcarska a USA. Zbytek Evropy má smolíka. On to jednou Tauer psal u sebe na blogu ohledně Rose Flash a prodejní licence k ní, že se mu nechce vyřizovat ty byrokratické záležitosti s EU a s tím spojené poměrně vysoké finanční náklady, proto je to takto omezené.

Offline ntiti
Avatar
364 příspěvků moje polička 27. února 2015 13:17
Reakce na Cervanek:

jen to upřesním - jím osobně malované nejsou - to by cena vypadala úplně jinak), je to jeho malba reprodukovaná (tištěná) na hedvábné šátky.

Ale jsou hezké

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 27. února 2015 13:18
Reakce na wendulka:

Cervanek
Avatar
28. února 2015 12:03

Zatím uvidíme, jak to s ROSE flash bude, vznesla jsem pouze dotaz do ALZD, dostala jsem odpověď od Franzisky, která rovněž vznesla dotaz do tauerville.com, že mi dá vědět.

Podle informací z tauerville.com je produkt určen milovníkům růžových vůní AT, ale především také prodejcům, byť je psáno, že je pro trhy Švýcarsko a USA.  Třeba se s tím ALZD popasuje.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 28. února 2015 23:07
Reakce na Cervanek:

Tak daj potom vedieť. Ja som pozerala tauerovu hlavnú stránku a odtiaľ zasiela do niektorých EU krajín - napríklad do rakúska a nemecka, tak ak by aj toto boli ochotní zaslať tam, tak by možno bola nejaká aromáčka žijúca v jedne z týchto krajín ochotná to sprocesovať.