EU - osvedčené internetové obchody

28. ledna 2021 21:04
Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 06. března 2021 14:14

ParfuMaria /holandsko / Nizozemí/

https://en.parfumaria.com/?Lng=en

Nyní už ne malá niche parfumerie, zato stále speciálka. Mají ještě některé vůně Zoologist.

starší vůně slevují až na hranu (Wood haven 100 ml - nová až 4.400,-; Odér 3000,-, parfumaria 99,- €)

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 06. března 2021 14:54

svěženkář Ale mají děsně drahé poštovné. V dobách míru máme dovozkyni z Nizoz., ale teď...

Jedině hromadný nákup a to se asi zas neshodneme

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 06. března 2021 17:55

Moje sestra žila v Nizozemsku, takže vím jak to mají. Vůně slevené na maximum, šetřílek má radost. Osobní odběr - skvělé. Holanďani všechno počítají a účtují. Tedy i balení. Nizozemská pošta je drahá - zvlášť do zahraničí. U vůní už po slevě není prostor, jinde si odečtou z marže.

V konečném efektu tedy vychází podobně jako jinde s menší slevou. Akorát to člověku nepřijde. Mnichovská Parfumerie Brückner to má podobně, poštovné zdarma do zahraničí až od 159€!

Offline Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 06. března 2021 18:00

svěženkář poštovné zdarma od 159 EUR je úplně v pohodě, ale z ParfuMaria je to až od 400 EUR..

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 06. března 2021 18:45

Martula Fakt! Tak to už se tam skoro vyplatí zajet. 

Offline Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 06. března 2021 18:50

svěženkář přesně tak

Online slniecko admin
Avatar
17520 příspěvků moje polička 06. března 2021 19:36

svěženkář pridané

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 06. března 2021 20:15

slniecko Díky!

Online clothilde
Avatar
1776 příspěvků moje polička 17. března 2021 15:56
Reakce na Korsičanka:

svěženkář Ale mají děsně drahé poštovné. V dobách míru máme dovozkyni z Nizoz., ale teď...

Jedině hromadný nákup a to se asi zas neshodneme

​klidne si ke mne nechejte poslat, co budete potrebovat. Pri nejblizsi mozne moznosti mam naplanovanou cestu do CR...

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. března 2021 16:17

clothilde Jsi zlatíčko, Evi! Jen jestli my vydržíme tak dlouho čekat?

Offline zdensy
Avatar
1046 příspěvků moje polička 17. března 2021 20:12

Máte,  prosím,  někdo zkušenost s internetovým obchodem Fruugo?

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 30. března 2021 18:42

Ja vim, ze rada lidi tu ma dobrou zkusenost s Lulua, ale ja jsem opakovane nespokojena s naprosto salamovym pristupem k zakaznikovi. Poslou spatny vzorek (placeny), na mail nereaguji. Slibi neco zajistit, prestanou komunikovat. Slibi to podruhe, nenapisou, kdyz to dorazi. Napisou si blbe vyjimky ze slevove akce, nereaguji a prepisou to v pulce akce (a na fb to radsi nespravi vubec). To uz je pro me fakt velky minus.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 16:20

No tak já se bohužel přidávám s negativní zkušeností ohledně lulua k andry .

Objednala jsem tentokrát rovnou dva flakony a sedm placených vzorků a místo tří vzorků zdarma jsem si tentokrát napsala o čtyři vzorky zdarma.

Balíček dnes dorazil. Vůně i placené vzorky sice dorazily vpořádku, nevylité a čtyři vzorky zdarma sice taky přibalili, ale kompletně jiné, než o jaké jsem si řekla, z toho jeden od té samé vůně, kterou jsem objednala ve flakonu, což mi hlava už vůbec nebere

Jsem si vědoma, že vzorky zdarma nejsou reklamovatelné, nicméně nechápu, proč mají v objednávkovém kroku místo na poznámku, když teda neberou přání zákazníka absolutně vůbec v potaz.

No vznesla jsem ohledně toho dotaz a jestli se nějak uspokojivě nevyjádří, tak tohle je za mě rozhodně trapas a velké mínus.

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 13:04

wendulka abych byla objektivni, mne ted poslali presne vyzadane vzorky k objednavce.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 14:58

andry 

No mně se pro změnu neobtěžovali vůbec odpovědět.

Offline dt12ps
Avatar
příspěvků moje polička 13. května 2023 17:53

beautinow.com 

-rozne niche vone

- vzorky k nakupu

- prijemne ceny 

- objednal som Amouage a Roja, rychle dorucenie (extra zlava 10% kod SCENT10)

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 02. června 2023 12:55

Jelikož jsem se dozvěděla minulý týden, že Magenta Pop, která je jednou z velmi mála vůní, které s mojí silnou anosmií po covidu před 3 měsíci cítím, rozhodla jsem se po 2 letech pro objednávku dvou flakonů, k nimž jsem přihodila pár placených odstřiků na ecuacionnatural.com od Pedra.

A právě z důvodů mojí anosmie jsem si místo 27 možných vzorků v objemu 0,3 ml pro objednávky od 300 do 400 eur vybrala jen šest, které jsem si vytipovala, že bych mohla cítit a požádala v poznámce, zda by je nešlo poslat ve větším objemu místo těch 21 dalších.

No dnes balíček dorazil dobře zabalený, doručený DHL. Ale jeden ze šesti vzorků chybí, těch zbývajících pět je samozřejmě jen 0,3 ml, což mi s kondicí mého čichu fakt nestačí pro identifikaci, jestli vůni cítím nebo ne. Místo toho mi přibalili 22 jiných vzorků 0,3 ml, které mi jsou tak úplně k ničemu.

Jako já sice vím, že tyhle vzorky zdarma jsou nenárokové, ale do háje tak proč to tam teda ty e-shopy uvádí, když ten požadavek pak nerespektují.

Kdybych těch vzorků chtěla víc, tak si o ně přece hergot napíšu.

Jak jsem se na balíček těšila, tohle mi úplně zkazilo náladu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 02. června 2023 13:00

wendulka Rozumím ti. 

A ten objem vzorků 0,3 - to je z důvodu, že mají tak malé vialky, nebo je jejich záměrem získávat novou klientelu rozšiřováním obzorů, takže preferují větší počet vůní v miniaturních vzorcích před pár pořádnými?

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 02. června 2023 13:09

Fleur 

Za b, čemuž rozumím, ale sakra, já to výslovně napsala předem, že nechci 27, ale jen těch 6. Nepsala jsem, vyberte 22 jiných za mě .

Ani s funkčním čichem ale nejsem parfémový analfabet, který potřebuje, aby někdo cizí rozšiřoval moje obzory, když ví kulové, co preferuji nebo, co jsem schopna cítit. Při osobní návštěvě ještě dejme tomu, kdy se k tomu lze dobrat, ale online efekt nula.

Navíc toto ani není žádný průřez k marketingovému rozšíření obzorů a získání nové objednávky. Drtivou většinu těch 22 vzorků tvoří vůně značky Olympic Orchids, kdy ve dvou nebo těch není ani těch deklarovaných 0,3 ml, tři kolínské Bortnikoff a asi dvě vůně Ormonde Jayne. Si prostě jen chtěli splnit počet 27 a mrskali to, jak jim to přišlo pod ruku.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 02. června 2023 17:18

wendulka Oni nemohou vědět, v jakém levelu parfémových znalostí se nacházíš. A navíc - prodávají 5 ml odstřiky za prachy, takže kdyby měl každý znalec- a že jich v Evropě pár bude- podobný požadavek, mohli by přijít o dost peněz. Zatímco vůně jako Ol. Orchids jim tam asi leží ladem, tak proč je nenavzorkovat, že?

Tím se jich nechci v žádném případě zastávat, jen se snažím pochopit jejich obch. politiku.

Mně jako průměrnému znalci vůní vyhovuje, že mi pošlou něco, co neznám, když si jich tolik nevyberu - 27 vzorků mě stejně nadchlo jen poprvé, a pak je mi to číslo jedno a písnu si jen o pár novinek třeba.