Ogivi

03. listopadu 2014 19:28
Online cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 03. listopadu 2014 19:28

Nový obchod v Praze http://www.ogivi.cz/.

Sortiment je zaměřený především na interiérové vůně - parfémované svíčky a difuzéry. Nově i prodej vůní L´Artisan Parfumeur a Welton London.

( zdroj ogivi.cz)

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 03. listopadu 2014 19:37
Reakce na cinkja:

No vida. To je tak 15 metrů od Ingredients. Příjemná parfémová čtvrť se tady z toho místa stala. 

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 03. listopadu 2014 20:27
Reakce na cinkja:

Pozerám, že majú Nest (no, teda na e-shope jedinú vôňu...)...nemajú od nich aj "normálne" parfémy?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 09:43
Reakce na cinkja:

Už jsem o nich slyšela minulý týden, jen jsem zatím neměla čas tam zajít. Rozhodně jsem ale zvědavá, jestli budou v prodeji vůní L´Artisan úspěšnější než v Madeleine (i vzhledem k dosti široké nabídce na elninu). Právě ta kombinace i s jejich interiérovými vůněmi by k tomu mohla skýtat určité předpoklady.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 10:10
Reakce na cinkja:

Vypadá to moc hezky!

Další lákavé místo, kam člověk rád zajde, když bude mít čichací náladu

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 17. listopadu 2014 11:23
Reakce na slniecko:

Pozerám, že majú Nest (no, teda na e-shope jedinú vôňu...)...nemajú od nich aj "normálne" parfémy?

Nemají. Parfémy mají od L´Artisan Parfumeur a od Welton London.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 17. listopadu 2014 11:41
Reakce na wendulka:

Už jsem o nich slyšela minulý týden, jen jsem zatím neměla čas tam zajít. Rozhodně jsem ale zvědavá, jestli budou v prodeji vůní L´Artisan úspěšnější než v Madeleine (i vzhledem k dosti široké nabídce na elninu). Právě ta kombinace i s jejich interiérovými vůněmi by k tomu mohla skýtat určité předpoklady.

Obchod je moc pěkný, svíčky hrají hlavní roli a během té hodiny, co jsem v obchůdku neplánovaně, ale příjemně strávila, jsem se k nim dozvěděla spoustu zajímavostí...

Pokud jde o parfémy, mají tedy L´Artisan Parfumeur (takovývýběr asi 18 vůní, bez kolekce Explosions d´Emotions a bez číslované kolekce). V nabídce jsou balení 50 i 100 ml.

Za pozornost stojí všech pět vůní značky Welton London - Our Inspiration, Bel Iris, Cuir Insolite, Singuliere Rose Chypré a Secret Amber. Především ta kosatcová je moc hezká a pak mě zaujala teplá, hodně příjemná Secret Amber. Jsou to toaletky, balení 50 ml.

(Článek a fotky o návštěvě butiku čerstvě i na Guerlinade )

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. listopadu 2014 15:59

Tak mám taky za sebou první návštěvu a dojmy jsou výborné. Ačkoliv je prostor relativně malý, je velmi vkusně uspořádaný. Slečna prodavačka je moc milá a zná sortiment, který prodává.

Z vůní mně nejvíc zaujal Bel Iris od Welton London, tenhle typ kosatce je přesně pro mě, takže se tam brzo vrátím. Jinak i jejich hlavní sortiment, svíčky a difuzéry stojí za prozkoumání. Z těch od L´Artisanu se mi nejvíc líbila Pour des Prunes, kromě samotného švestkového koláče jsem z ní cítila i tu žmolenku. Mnohem zajímavější mi však přišly svíčky Voluspa a to nejen vůní, ale i samotným obalem, který u mě určitě najde využití i po vypotřebování samotné svíčky. Mám políčeno na Champagne Rose a na Ambre Lumiere http://shop.ogivi.cz/produkty/ambre-lumiere .

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 05. října 2016 09:36

Ogivi už v Maislovce nenajdete. V létě se přestěhovali do Břevnova (Bělohorská 36). Tam už k nim náhodní turisté jen tak nezabloudí, ale holt to asi na tak úžasné adrese nešlo dál utáhnout.

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 09. října 2016 09:48
Reakce na domenica:

A já jsem si při zářijové návštěvě Prahy říkala, kde jsou; přičítala jsem jejich zmizení vlastní roztržitosti při zapamatování adresy, nebo nepozornosti při hledání.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 19. srpna 2020 09:27

domenica wendulka cinkja Nevíte někdo, zda ještě fungují? Telefonní čísla se hlásí jako neexistující