lulua.pl

10. listopadu 2019 19:45
Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 19:45

Zajímavý sortiment, řekla bych dokonce poměrně odvážný výběr značek...

Objednala jsem vzorky, odeslány ještě v den objednávky, zasláno sledovací číslo. Balíček dorazil po týdnu, zabaleno opravdu krásně. Bohužel jeden z objednaných vzorků nedorazil a místo něj dorazil jiný, bez toho, aby mě někdo informoval nebo se mě zeptal, pokud daný vzorek nebyl dostupný. Taky to mohl být omyl, chápu. I napsala jsem e-mail, na nějž mi nikdo neodpověděl. 

Škoda, docela si pokazili dojem.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 20:46

andry Dělají to tak. Holt jim chybí "Hochstube"(říkala moje maminka)

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 21:01

andry Stalo se mi totéž nedávno.Úplně stejný přilběh. Už tam neobjednám.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 21:32

Martula Hm, tak to nečtu moc ráda, že to nebyl ojedinělý případ. Jsem tam plánovala nákup Blackmail se vzorky. 

V minulosti jsem tam problém neměla žádný se vzorkoobjednávkami, ale to už je delší doba.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 21:36

Korsičanka Ne náhodou Kinderstube?

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 21:40

blackviolet Jo, nemohla jsem si vzpomenout Díky!

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 21:57
Reakce na Martula:

andry Stalo se mi totéž nedávno.Úplně stejný přilběh. Už tam neobjednám.

​no, já taky ne. kdyby reagovali...

Cervanek
Avatar
11. listopadu 2019 00:06
Reakce na andry:

​no, já taky ne. kdyby reagovali...

​Mam zcela jine zkusenosti. Mam na ceste Kiste, ke ktere jsem poslala mail o 2 vzorky, odpovedeli mi na druhy den s tim, ze mi ty 2 vzorky samozrejme a radi pribali. A na dalsi den poslali tracking no

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 07:27

Cervanek mozna to bude tim, ze sis nestezovala :) nevim, je dobre, ze mas dobrou zkusenost.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 07:59

Nakupovala jsem u nich 7x, ani jednou nebyl důvod si stěžovat.

Jednou dokonce volali, že posílají obednávku a jeden objednaný vzorek pošlou dodatečně, protože vůni sice měli v nabídce, ale buď jim došla a nevšimli si , nebo ji teprve měli dostat. Vzorek opravdu do krátké doby přišel dopisem.

S jinými polskými eshopy mám zkušenost daleko horší

Cervanek
Avatar
11. listopadu 2019 08:32
Reakce na andry:

Cervanek mozna to bude tim, ze sis nestezovala :) nevim, je dobre, ze mas dobrou zkusenost.

​stězovat si na co?

....že mi odpověděli na druhý den?

Lulua je v prvé řadě obchod a pak e-shop. ( ne jako notino nebo alzd s minimální otvíraci dobou)

Balíčky připravují stejní zaměstnanci, co jsou za pultem - tedy ve volných chvilkách nebo před/po pracovní době obchodu. ( možná jim ve špičkách někdo helfne)

Obchod jsem jednou navstívila osobně a obsluhuji tam 2 mladé a milé kočky; o vůních mají  přehled  jazykově jsou velmi dobře vybavené. Chodi k nim zakazníci z celého světa.

Obchod je na začatku historické židovské čtvrti mezi galeriemi a je tam pořád plno.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 09:30
Reakce na Cervanek:

​stězovat si na co?

​zes jim nepsala o tom, ze neco udelali spatne.

Takto: toto vlakno nebylo mineno jako pranyrovani, jen sdileni zkusenosti dobrych i mene dobrych, jako kazde jine vlakno o obchodu ci eshopu. Tot vse.

Cervanek
Avatar
11. listopadu 2019 09:33

andry já vím, že ne, jen si vyměňujeme zkušenosti.

Ty máš takové, já zase jiné.

Vzpomínám si, že kolikrát jsem chtěla něco z Neosu1911 a též neposlali na chlup stejně,

ani z alzd, ani z essenza-nobile.de

dva ze  zmiňovaných poslali něco jiného, alzd neposlalo nic a neposlali k tomu ani slovo.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 09:35

Cervanek jedna vec jsou vzorky navic/zdarma k flakonu, druha vec je ciste vzorkova a placena objednavka. V prvním pripade je to ok, v druhym uz mene.

Cervanek
Avatar
11. listopadu 2019 09:42

andry to určitě ano, to by být nemělo.

Já  si  ani neobjednávám "jen" vzorky u eshopů, kde je všehochuť, protože jsou odkázani na testry, které nejsou navěky plné.

kromě discovery setů u konkrétních značek

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. listopadu 2019 23:12

Cervanek Taky si o nich nemyslím nic špatného, když jsou schopni domluvit jako jediní třeba zastupování Slumberhouse pro Evropu...A jak píšeš, asi mají nedostatek zaměstnanců

Ale stejně si myslím, že byj im těch pár slov omluvy neublížilo - "Nezlobte se, právě nemáme to a to na skladě."

Cervanek
Avatar
12. listopadu 2019 05:38

Korsičanka to je PRAVDA. Uznavam. TO by JE ani ALZD ani JiNE neubylo. 

asi si dealeri ve svych dealech neuvedomuji, ze vasnivi milovnici vuni to berou jinak, nez obycejni kupujici a poslat jen tak ledajaky vzorek bez jedineho slova jednoho nepotesi, kdyz o to nestoji.

Ze neodpovedeli, neumim posoudit, nevim, jaky byl ton, byt i na jakykoli i “nepriznivy”

by meli REAGOVAT.

A propos, Slumberhouse - cert dnes vi, zda znacku budou mit, ci zda ji vubec nekde v EVROPE budou mit - podminky prodeje nejsou zrovna nejlepsi. 

A napr. G. Wuchsa z ALZD je obdivuje, vsude jim tleska,  ale to je tak vsechno, v repertoaru je nemaji.

A vecne zvysujici se cla na zbozi vseho druhu mezi USA a EU s odvetnymi opatrenimi neni napomocne na čilé obchodovani zrovna

No nic, koncim s tematem, jedu do Studenky do Konstrukce  k vlackarum

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 06:19

Cervanek Minulý týden jsem do lulua právě kvůli Slumberhouse volala, abych se zeptala na očekávanou podzimní nabídku. Slečna mi potvrdila, že jí očekávají (resp. že je opravdu na cestě).

BTW v komunikaci Joshe jsem zaznamenala, že spíš uvažuje (tedy nevím, jestli se to tak dá označit ) o oslovení dalšího prodejce spíš v Austrálii než v Evropě.

Cervanek
Avatar
12. listopadu 2019 06:29

prďola tak to je prima, ze si ted zase neco vezmou. 

Prodejce v AU  Josh Lobb urcite najde 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 13:08
Reakce na Cervanek:

prďola tak to je prima, ze si ted zase neco vezmou. 

Prodejce v AU  Josh Lobb urcite najde 

​To síce hej, ale bude nám to trochu ďaleko