www.parfumdreams.cz

28. listopadu 2018 08:09
Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 08:09

Prosím, máte někdo zkušenost s tímto obchodem?

https://www.parfumdreams.cz

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 13:34

Tana1112 Já myslila, že je to německý web -parfumdreams.de

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 13:40

Korsičanka Já taky . A vyskočila mi tam i čeština, i ceny v Kč...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 13:44

Tana1112 To ano, ale všimni si, že tlf je v obou zemích stejný A ještě tam mají i EN jako jazyk/zemi...A u něj je německý tlf.

Cervanek
Avatar
28. listopadu 2018 19:39

parfumdreams.cz je nemecky e-shop. Objednavala jsem minuly vikend, kdy jim naskocily slevy na Black Friday. Platim PayPalem a v objednavce, ktera prisla hned vcetne PP potvrzeni uz bylo dole uvedeno ze budou dodavat v dobe od 28-30.11. Ted je dodaci lhuta krapet delsi z duvodu nakupeni objednavek, za normalniho stavu je zbozi za 2-3 dny u me. 

Vcera mi prisel link na dhl (cesko-nemecky, vcera odesilali, dnes uz bude v Cesku, s dorucenim ted pocitam spis v patek.

Komunikujeme nemecky. Zbozi jde z Kitzingen. Ale pusobi po celem Nemecku a posilaji do EU, postovne koupene na parfumdreams.cz je od kc 750,00 gratis

Cervanek
Avatar
28. listopadu 2018 19:58

P.S. k parfumdreams.cz/ de - nektere znacky maji sirsi nabidku 

na parfumdreams.de a zde je postovne 5€.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 30. listopadu 2018 19:35

Cervanek můžu se zeptat, kdy jsi objednávala z parfumdreams.de? Já v neděli večer a v emailu se souhrnem objednávky bylo uvedeno předpokládané datum doručení 27.11.- 28.11. No a od té doby nic, ani žádná informace, že bylo předáno do přepravy.

Tak nevím, jestli je někde chyba nebo je fronta tak velká...

Cervanek
Avatar
30. listopadu 2018 23:10

Paris  objednávala jsem v pátek minulý týden, 22.11., vyskočilo mi pak potvrzení, že budou dodávat mezi 28. - 30.11.2018. Od 28..11. jsem viděla, že se jim zásilka "zasekla" a informace od tohoto data nechodily, volala jsem tedy dnes na číslo s 800-stovkou a paní mi česky sdělila, že by zboží mohlo ještě "dnes" 30.11. přijít. Zboží mi nepřišlo, ale viděla jsem odpoledne, že se to "pohlo" a napsalo mi to, že teprve dnes zásilka dojela do ČR a že dnes jede teprve na doručovací depo.

Takže si myslím, že mi příjde v pondělí, nejpozději v úterý. Ale umím si představit ten nával zásilek, které se dhl/ppl valí z celého světa (ono se toho valí hodně i mimo vánoce). Nijak se tím nevzrušuji a pokud jde o zahraničí,  nebudu teď do vánoc nic objednávat.

jinak v normálním čase mám s parfumdreams.cz/de velmi dobré zkušenosti

(a teď trochu OT - objednávala jsem 25.11. na el ninu, platila kartou a zboží mi dorazilo teprve dnes  - po 4 dnech, což je způsobeno návalem balíčků. Myslím, že to lze pochopit )

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 01. prosince 2018 10:16

Cervanek děkuji za odpověď. Tak to je jasné... za ty 2 dny po tobě budu v hooodně dlouhé frontě. Za ten víkend je jasné, že objednávala spousta lidí. Do Vánoc to snad dorazí. :-)

Cervanek
Avatar
01. prosince 2018 10:25

Paris do vánoc  určitě Teď vidím, že se má zásilka přepravuje na depo doručení, což je z Prahy do Ostravy a odtud pak půjde dále do Opavy. Jestli jsi z Prahy, tak můžeš mít balíček ještě přede mnou

zase se omlouvám za OT - ve čtvrtek byl na ČT 24 krátký pořad o České poště a kurýrech vůbec.

Hlavní problém je, že všem CHYBÍ LIDI

Překladiště v ČR v Malešicích, kam jdou zásilky z celého světa je kapacitně i jinak nedostatečné a praská ve švech.

 České poště chybí teď   5000 lidí , nejvíc jich chybí pro doručování a dopravu a PPL asi 500 pro celou republiku.

Kolik platí řidičům ppl nevím, ale

ředitel České pošty říkal, že za 1 hodinu nabízí řidičům Kč 170.00 - což je v souvislosti s vystavovaným rizikem celkem málo,  státní podnik si naopak myslí, jak tato cena je "nadměrně vysoká" (přičemž je to samozřejmě hrubá částka, která se musí ještě zdanit, takže tomu šoférovi pak moc nezbyde a jezdit po našich cestách a dálnicích je opravdu "na mašli" i bez vánoc)

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 01. prosince 2018 11:32

Cervanek ne ne, určitě tě nepředběhnu. U objednávky mám na stránkách stále status "připravuje se k odeslání". 

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 08:26

Dotaz, objednáváte někdo od nich a jaké máte zkušenosti? Recenze strašný, ale já potřebuju vůni kterou jsem nikde na jiným e-shopu nenašla.

https://www.parfumdreams.cz/GUERLAIN/Damske-vune/Vol-de-Nuit/Extrait/index_14421.aspx?AffId=GA_CZ_PLA_GUERLAIN&wt_mc=adwords_nonbrand-CZ.cpc.pla-cz&gclid=EAIaIQobChMIm-GipamO7gIVA4bVCh2e-Ap9EAQYASABEgIoWPD_BwE

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 09:22

74SLena Zkusenost spatna. Ambra di Luna, ktera mela byt skladem, nedorazila ani po trech mesicich. Mel to byt darek, objednaval muz, obcas komunikovali, i kdyz pomalu, penize nakonec zpatky dostal. Rozhodne dostupnost nemusi odpovidat skutecnosti. 

Offline 33lejaby
Avatar
469 příspěvků moje polička 23. února 2021 22:04

No ještě že jsem zde mrkla. Jsem myslela že se jedná o spolehlivý obchod. Tak nebudu riskovat, německy neumím a nervovat se nechci. 

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 07. srpna 2021 16:37

Já mám jen výborné zkušenosti. Objednávala jsem dvakrát během posledních dvou měsíců. Zboží vždy odesláno za 5-7 dní, což je avizováno. O odeslání došel info mail a zboží zde pak bylo do dvou dnů. Ještě myslím přišla zpráva od českého dopravce. Vždy přibaleny krásné vzorky. Za mě spokojenost....

Offline juana
Avatar
104 příspěvků moje polička 29. ledna 2023 15:30

Tak, 

Koho by to zajímalo. Tak do ČR neposílají.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 29. ledna 2023 17:29

juana A bylas na parfumdreams.cz? Mají totiž stránky pro různé země.

Offline juana
Avatar
104 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 03:48

blackviolet ano byla, nechalo me to dojít až k platbě a pak bliklo, že do destinace neposílají a konec 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 09:02

juana To je divné. Zkus jim napsat.

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 10:06

Já mám taky čerstvou zkušenost - včera večer jsem objednávala a po platbě kartou se mi objevilo oznámení, že objednávka se nepovedla z možných x důvodů. Platba ovšem proběhla. Takže jsem jim hned napsala, ať tu rezervaci peněz na mém účtu zruší. Zatím žádná reakce.